Hande Erçel


Pınar Eliçe'den Hande Erçel'e sert sözler: "Ölü balık gibi bakıyor"
Pınar Eliçe'den Hande Erçel'e sert sözler: "Ölü balık gibi bakıyor" Rol aldığı diziler kadar özel hayatı da yakından takip edilen oyuncu Hande Erçel, oyunculukta güzelliğin değil kabiliyetin önemli olduğunu söylemişti.
Hande Erçel dobra konuştu: "Yeteneğin yoksa güzelliğin boş"
Hande Erçel dobra konuştu: "Yeteneğin yoksa güzelliğin boş" Rol aldığı diziler kadar özel hayatı da yakından takip edilen oyuncu Hande Erçel, oyunculukta güzelliğin değil kabiliyetin önemli olduğunu söyledi.
Kerem Bürsin ve Gamze Erçel'in eşi arasında skandal restleşme!
Kerem Bürsin ve Gamze Erçel'in eşi arasında skandal restleşme! Eski aşıklar Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in yeniden görüşmeye başladıkları söylenirken skandal bir restleşme gündeme geldi.
Kerem Bürsin'den Hande Erçel sorusuna sessiz 'Evet'
Kerem Bürsin'den Hande Erçel sorusuna sessiz 'Evet' İlişkilerini 8 ay önce noktalayan Hande Erçel ile Kerem Bürsin; geçtiğimiz gün Kavacık’ta bir kafede buluştu.
Kerem Bürsin - Hande Erçel aşkı yeniden mi alevlendi?
Kerem Bürsin - Hande Erçel aşkı yeniden mi alevlendi? Yaklaşık 1 yıl önce ayrılan Hande Erçel ile Kerem Bürsin, önceki gün Beykoz'da bir kafede görüldü. İkilinin samimiyetini görenler 'Aşk yeniden başladı' dedi.
Hande Erçel'in gizemli buluşması
Hande Erçel'in gizemli buluşması Güzel oyuncu Hande Erçel önceki gün bir mekanda gizemli bir beyefendiyle otururken görüntülendi. İkili saatlerce mekanda oturdu.
Hande Erçel verdiği kiloyla şoke etti
Hande Erçel verdiği kiloyla şoke etti Son yıllarda verdiği kilolarla sıkça gündem olan Hande Erçel, iyice eridi.