Hande Erçel


Hande Erçel'in fotoğrafında duygulandıran detay Mardin'de tatil yapan Hande Erçel, 2019'da kanser sebebiyle kaybettiği annesi Aylin Erçel'in kazağı ile poz verdi. Ünlü oyuncunun fotoğrafı, ablası Gamze Erçel'i duygulandırdı.
Hande Erçel hakkında bomba iddia! Son olarak "Sen Çal Kapımı" dizisinde rol alan Hande Erçel hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.
Hande Erçel - Kerem Bürsin aşkı bitti mi? "Sen Çal Kapımı" dizisinin setinde tanıştığı Kerem Bürsin ile aşk yaşamaya başlayan Hande Erçel, bir mücevher markası ile yaptığı işbirliğini önceki akşam yakın arkadaşlarıyla birlikte kutladı.
Hande Erçel Rusya'da büyük ödüle aday Tam 85 ülkede gösterilen "Sen Çal Kapımı" adlı diziyle ününü ülke dışına çıkarmaya başlayan Hande Erçel, Rusya'da büyük bir ödüle aday gösterildi.
Şahan Gökbakar cephesinden konuşulacak iddia Gökbakar, Twitter'a veda paylaşımında "Bu da son tweetim olsun dostlar. Ülkemize, çocuklarımıza, gençlerimize, geleceğimize dertlendim. 'Ben rahatım' deyip kenarda duramadım, yazdım fikirlerimi bu ülkenin bir evladı olduğum için. Bu kadar. Komedyen olarak güldürmeye devam. Kalın sağlıcakla" demişti.
Hande Erçel evlilikten umudunu kesti "Güneş'in Kızları" dizisinde oynayan eski rol arkadaşları Hande Erçel ile Burcu Özberk yıllar sonra bir araya geldi. Çıkışta oldukça neşeli olan ikili çarpıcı açıklamalar yaptı.
Kerem Bürsin'den çarpıcı 'çocuk' açıklaması Kerem Bürsin-Hande Erçel cephesinde yeni bir gelişme yaşandı.