Hande Erçel


Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in maskelerinin fiyatı dudak uçuklattı Hande Erçel ile Kerem Bürsin, Kovid-19 önlemlerinde de tarzlarını gözler önüne serdi.
Gamze Erçel: "En güzel fotoğrafımız olabilir" Oyuncu Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel, 11 aylık kızı Aylin Mavi ile birlikte yer aldığı kareyi sosyal medya hesabından yayınladı.
Hande Erçel'in 17 milyonluk sevinci! Oyuncu Hande Erçel, Instagram'da 17 milyon takipçiye ulaşarak büyük bir başarıya imza attı. Gözde oyuncu, Instagram'da en çok takipçisi olan Türk oyuncu durumunda...
Ünlü dizi yıldızlarının rekabetinde şaşırtan sonuç Televizyon ekranlarının en çok izlenen yapımlarında yer alan başrol oyuncuları sosyal medya paylaşımlarıyla milyonlarca kişiye hitap ediyor.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin'den 'parti' tepkisi Kerem Bürsin ile Hande Erçel, yapım şirketinden çıkarken birlikte görüntülendi.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin'den ilk görüntü Kerem Bürsin ve Hande Erçel bir reklam ajansı çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtladı. İki ünlü oyuncu haklarında çıkan aşk dedikodularının ardından ilk defa görüntülendi.
Murat Dalkılıç ayrılığı Hande Erçel'e yaradı Murat Dalkılıç ile çıktığı aşk yolunda aradığı mutluluğu bulamayan Hande Erçel, kariyerinde büyük bir ivme yakaladı.