Hande Erçel


Muratcan Akdoğan sorusu Kerem Bürsin'i küplere bindirdi! Rol arkadaşı Hande Erçel ile aşk yaşadığını sonunda itiraf eden Kerem Bürsin, trafikte kameralara takıldı.
Sosyal medya Hande Erçel'in mayosunun fiyatını konuştu Hande Erçel, Kerem Bürsin ile gittiği Maldivler’den döndü ama adadan fotoğraf paylaşmaya devam ediyor.
Murat Dalkılıç sürpriz bir isimle görüntülendi Murat Dalkılıç ve Sezer Çakır, Ulus’ta bir eve girerken görüntülendi. Dalkılıç, “Sezer Hanım neden panik yaparak yüzünü gizledi?” sorusuna ilginç bir yanıt verdi.
"İlişkimizi hiç gizlemedik" diyen Kerem Bürsin alay konusu oldu Kerem Bürsin partneri Hande Erçel'le beraberliğini kameralar önünde ilk kez itiraf etti. Aylardır beraberliklerini gizledikleri iddiasını yalanlayan Bürsin "Hiç gizlemedik. Oldu işte... En başından çok iyi dost olduk. Şimdi her şey güzel" dedi.
Hande Erçel Nişantaşı sokaklarında poz verdi Güzelliğiyle kendine hayran bırakan oyuncu Hande Erçel'den yeni bir paylaşım geldi.
Erçel kardeşlerin çocukluk fotoğrafına yoğun ilgi Bir dönem oyunculuk yapmış olan Gamze Erçel, şimdilerde Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hande Erçel ile olan çocukluk fotoğrafını paylaştı.
Serenay Sarıkaya-Yasemin Özilhan dostluğuna Hande Erçel darbesi! Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya'nın 2019'da biten aşkları, ikilinin ortak çevresi arasında rahatsızlığa yol açmıştı...