Hande Erçel


Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in olay öpüşmesi! Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in, öpüşme sahnelerinin çekim görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.
Hande ile Murat'ın 600 bin lira peşinatlı ayrılığı!.. Hande Erçel ile Murat Dalkılıç, ilişkilerini noktaladı. Ancak yaşam alanlarını ayırmadı. Güzel oyuncunun, Dalkılıç'ın senelik 600 bin liralık kirasını peşin verdiği villada yaşamaya devam ettiği ortaya çıktı.
Hande Erçel ayrılığı doğruladı Hande Erçel ile Murat Dalkılıç 2017 yılının aralık ayında da aşk yaşamaya başlamış, 10 ay sonra ayrılmıştı. İkili, 2019 yılında Erçel’in annesinin vefatından kısa bir süre sonra yeniden aşk yaşamaya başlamıştı.
Murat Dalkılıç, Gamze Erçel ile görüntülendi Geçtiğimiz gün sevgilisi Hande Erçel ile ayrıldıkları iddia edilen popçu Murat Dalkılıç, önceki gün Yalıkavak'taki D Plaj'da Erçel'in kız kardeşi Gamze Erçel ve eşi ile görüntülendi.
Ayrılığın ardından 'ilk silen' Hande Erçel oldu Çift, 2017 yılının aralık ayında da aşk yaşamaya başlamış 10 ay sonra ayrılmıştı. İkili, 2019 yılında Erçel'in annesinin vefatından kısa bir süre sonra yeniden aşk yaşamaya başlamıştı.
Ani ayrılığın ardından gözler Merve Boluğur'a çevrildi Evlilik yolunda ilerleyen Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çiftinin üç hafta önce ayrıldığının ortaya çıkmasının ardından gözler şimdilerde tatil pozları paylaşan Merve Boluğur'a çevrildi.
Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ayrıldı! Evlenmelerine kesin gözüyle bakılan şarkıcı Murat Dalkılıç ve oyuncu Hande Erçel çifti yaklaşık 3 hafta önce ilişkilerini noktaladı.