Hande Erçel


"Hande Erçel dişi" yaptırmak isteyen modacı bin pişman oldu! Porselen diş estetiği yaptırmak için İngiltere’den gelen modacı Şule Cooper’ın başına gelmeyen kalmadı. Cooper’ın sorunlu dişleriyle birlikte sağlam dişlerini de kesen diş hekimi, bir süre sonra ‘Yapmıyorum’ diyerek tedaviyi yarım bıraktı.
Hande Erçel'e 'Geçmiş olsun' mesajları yağdı "Sen Çal Kapımı" dizisinin yıldızı Hande Erçel sevenlerini korkutan bir paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü oyuncu panik olan hayranlarına yaptığı yeni paylaşımla cevap verdi.
Gamze Erçel kız kardeşi Hande'yi hiç yalnız bırakmıyor Annelerinin vefatının ardından daha da kenetlenen Erçel kardeşler bir an olsun ayrılmıyor.
Hande Erçel'den köpeğiyle renkli pozlar 27 yaşındaki gözde oyuncu Hande Erçel, sosyal medya hesabından sevenlerine sunduğu yeni fotoğrafları ile çok konuşuldu.
Hande Erçel: "Güzellik sırrım özgüven" Ünlü oyuncu Hande Erçel, ünlü bir ağız bakım markasıyla iş birliğine imza attı.
Hande Erçel: "Biz sadece işimizi yapıyoruz" Son dönemin gözde ismi Hande Erçel, rol aldıkları diziyi gündemde tutmak için partneri Kerem Bürsin’le sürekli aşk dedikodusu çıktığı iddiaları hakkında ilk kez konuştu.
Kerem Bürsin: "Hande ile yakın arkadaşız" Oyuncu Kerem Bürsin ve Hande Erçel, önceki akşam Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı.