Hande Erçel


Hande Erçel: "Kendime döneceğim bir süreçteyim" Birlikte rol aldıkları "Sen Çal Kapımı" dizisinin setinde başlayan arkadaşları aşka dönüşen Hande Erçel ve Kerem Bürsin dizinin final yapmasıyla birlikte ayrı düştü.
Hande Erçel'in tatil paylaşımları ilgi topluyor Sevgilisi Kerem Bürsin ile birlikte rol aldığı "Sen Çal Kapımı" dizisi final yapan oyuncu Hande Erçel’in Bodrum tatili devam ediyor. Oyuncu Bodrum'a atar atmaz onlarca fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.
Hande Erçel arkadaşlarıyla tatilde Rol aldığı 'Sen Çal Kapımı' adlı dizsinin final yapmasının ardından kız arkadaşlarıyla Bodrum Türkbükü'nde bulunan lüks evinin plajında görüntülenen ünlü oyuncu Hande Erçel, sezonun yorgunluğunu attı.
Hande Erçel'in yakın arkadaşıyla aşk yaşayan Murat Dalkılıç gerildi Eski sevgilisi Hande Erçel'in arkadaşı Sitare Akbaş ile yeni bir aşka yelken açan Murat Dalkılıç, objektifleri görünce gerildi.
'Sen Çal Kapımı' dizisi final yapıyor Fox TV'nin sevilen romantik komedi dizisi "Sen Çal Kapımı" final yaparak ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerde oynadığı dizinin çekimleri de sona erdi.
Kerem Bürsin'in kasları sorulunca Hande Erçel'in neşesi yerine geldi Ünlü oyuncu Hande Erçel, önceki gün menajerlik şirketinde toplantı yaptı. Birkaç saat sonra çıkış yapan Erçel'in, keyifli halleri ve formda görüntüsü dikkat çekti.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin Amerika'ya gidiyor Hande Erçel, kariyeri için çıtayı yükseltti. "Sen Çal Kapımı" adlı dizide rol alan oyuncu hem kişisel gelişim, hem de dil eğitimi için sevgilisi Kerem Bürsin ile birlikte Amerika'ya gidecek.