Hande Erçel


Pınar Eliçe'den "Beyaz Magazin"e damga vuran soru
Pınar Eliçe'den "Beyaz Magazin"e damga vuran soru Sevilen sanatçı Pınar Eliçe; sabah ekranında izleyenlerini büyülerken, yorumlarıyla da magazin gündemine damgasını vuruyor.
Hande Erçel 'Son derece saygısızca' diyerek isyan etti!
Hande Erçel 'Son derece saygısızca' diyerek isyan etti! Kendisi gibi oyuncu olan Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan 28 yaşındaki Hande Erçel, samimi açıklamalarda bulundu.
Hande Erçel ihanete mi uğradı?
Hande Erçel ihanete mi uğradı? Kısa süre önce Londra ve ardından Marmaris'te beraber tatil yapan Hande Erçel ile Kaan Yıldırım, yine gündemde...
Hande Erçel kiraz bahçesinden paylaştı
Hande Erçel kiraz bahçesinden paylaştı Hande Erçel, pandemiyle birlikte birçok insan gibi bahçe işlerine merak sardı.
Hande Erçel'in makyajsız fotoğrafı ilgi topladı
Hande Erçel'in makyajsız fotoğrafı ilgi topladı Son dönemin popüler oyuncularından Hande Erçel, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. 28 yaşındaki Erçel, makyajsız haliyle objektif karşısına geçti.
Hande Erçel ve Serenay Sarıkaya rekabetinde kazanan kim oldu?
Hande Erçel ve Serenay Sarıkaya rekabetinde kazanan kim oldu? Önceki akşamki bir törene katılan Serenay Sarıkaya ile Hande Erçel, yine kıyaslandı. Erçel, daha şık bulundu ancak Sarıkaya, toplam değeri 5.5 milyon TL’yi bulan takılarıyla gecede yıldızlaştı...
Türk yıldızlara dijital talep
Türk yıldızlara dijital talep Tüm dünyada popüler olan Türk yapımları, Türk oyunculara olan hayranlığı da beraberinde getirdi.