Hande Erçel


Hande Erçel oyunculuğu bıraktı mı? Şaşırtan hamle
Hande Erçel oyunculuğu bıraktı mı? Şaşırtan hamle Gözde isim Hande Erçel'in oyunculuk kariyerini sonlandırdığı iddia edildi.
Hande Erçel: "Her konuda hedef gösteriliyorum, yoruldum"
Hande Erçel: "Her konuda hedef gösteriliyorum, yoruldum" TV8'de ekrana gelen "Aramızda Kalmasın" programına konuşan Hande Erçel, "Çok fazla konu varken neden ben? Kendi halinde yaşayan bir insanım, beni salın" ifadelerini kullandı.
Hande Erçel, Bali tatilinden çok sinirli döndü
Hande Erçel, Bali tatilinden çok sinirli döndü Sosyetik sevgilisi Hakan Sabancı ile Bali tatiline giden Hande Erçel bir hayli sinirli döndü.
Hande Erçel'in Sabancı ailesiyle arası nasıl?
Hande Erçel'in Sabancı ailesiyle arası nasıl? Son olarak Burak Deniz'le beraber 'Bambaşka Biri' dizisinde rol alan oyuncu Hande Erçel'in aşk hayatında işler yolunda...
Hande Erçel: "Aşk dünyayı kurtarır"
Hande Erçel: "Aşk dünyayı kurtarır" "Güneşin Kızları" dizisinde rol almasının ardından yıldızı parlayan Hande Erçel şimdilerde Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla gündemden düşmüyor.
Saç rengini değiştiren Hande Erçel, ünlü diziye mi dahil oluyor?
Saç rengini değiştiren Hande Erçel, ünlü diziye mi dahil oluyor? Star TV’nin cuma akşamlarına damgasını vuran fenomen dizisi Yalı Çapkını’nın 53. bölümünde yeni bir oyuncu katılıyor.
Kızıl imajı beğenilmeyen Hande Erçel eleştirilere kulaklarını tıkadı!
Kızıl imajı beğenilmeyen Hande Erçel eleştirilere kulaklarını tıkadı! "Bambaşka Biri" dizisindeki performansıyla dikkat çeken ünlü oyuncu Hande Erçel, iş insanı Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla da gündeme geliyor.