Hande Erçel


Hande Erçel'den takipçilerini duygulandıran paylaşım
Hande Erçel'den takipçilerini duygulandıran paylaşım Annesinin vefatı sonrası zor günler geçiren dizi oyuncusu Hande Erçel, sosyal medya hesabından annesi Aylin Erçel ve ablası Gamze Erçel ile geçtiğimiz yıl çekilen bir karelerini paylaştı.
Ve Hande Erçel 'son sözü' söyledi!
Ve Hande Erçel 'son sözü' söyledi! İlişkileri bir dargın bir barışık süren Hande Erçel - Murat Dalkılıç hakkında konuşulacak haber...
Murat Dalkılıç'tan şok eden hareket!
Murat Dalkılıç'tan şok eden hareket! Şarkıcı Murat Dalkılıç uzun süredir birliktelik yaşadığı oyuncu sevgilisi Hande Erçel ile görüntü vermemek için akla karayı geçti.
Hande Erçel'den yürek burkan paylaşım
Hande Erçel'den yürek burkan paylaşım Genç yaşta anne acısı yaşayan oyuncu Hande Erçel, merhum Aylin Erçel’in anısıyla yaşıyor....
Hande Erçel ve Murat Dalkılıç'ın romantik anları
Hande Erçel ve Murat Dalkılıç'ın romantik anları Kaçak aşıklar Hande Erçel ile Murat Dalkılıç, Bodrum’da ortaya çıktı. Ünlü çift, önceki akşam ABD’li şarkıcı Della Miles’ın konserinde baş başa romantik anlar yaşadı.
Derin Mermerci'den Hande Erçel paylaşımı
Derin Mermerci'den Hande Erçel paylaşımı Sempatik oyuncu Hande Erçel, önceki akşam katıldığı bir düğünde Derin Mermerci ile tanıştı.