Hande Erçel


Murat Dalkılıç'tan Aylin Mavi paylaşımı Popçu Murat Dalkılıç, oyuncu sevgilisi Hande Erçel'in yeğeni Aylin Mavi ile çekildiği bir kareyi sosyal medya hesabında paylaştı.
Hande Erçel'e vitamin takviyesi Genç oyuncu Hande Erçel sokağa çıkma yasağı öncesi önlemini aldı.
Ekin Mert Daymaz’ın eski sevgilileri aynı dizide buluştu Ünlü oyuncu Hande Erçel, Kerem Bürsin’le “Sen Çal Kapımı” dizisinde başrol oynamaya hazırlanıyor. Dizide çiçekçilik yapan eda adlı bir üniversite öğrencisini canlandıracak olan Hande Erçel’in yakın arkadaşı Ceren’i ise Melisa Döngel canlandıracak.
Hande Erçel: "Temizlik bana göre değil" Oyuncu Hande Erçel, yemek yapmayı bilmediğini ve korona döneminde öğrendiğini itiraf etti.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin'den ilk fotoğraflar Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturacağı ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı “Sen Çal Kapımı” dizisi, güçlü oyuncu kadrosuyla çok yakında FOX izleyicisiyle buluşacak.
Hande Erçel'den Kerem Bürsin'e övgü yağmuru ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinde başrolde yer alacak olan Hande Erçel'den, rol arkadaşı Kerem Bürsin'e övgü yağmuru...
Hande Erçel'den sanatsal yatırım Geniş bir resim koleksiyonuna sahip olmak isteyen oyuncu, yaklaşık 20 bin dolara İngiliz bir sanatçının iki tablosunu internetten satın aldı.