Hande Erçel


Hande Erçel'in bu kaçamaktan haberi var mı? Flaş Hakan Sabancı iddiası!
Hande Erçel'in bu kaçamaktan haberi var mı? Flaş Hakan Sabancı iddiası! Sevgilisi Hande Erçel ile Cannes pozları gündeme gelen çapkın sosyetik Hakan Sabancı'nın, Fransa’ya gitmeden hemen önce bir grup güzelle Bodrum’da yaptığı tatil akılları karıştırdı.
Hande Erçel'e Cannes bereketli geldi! Güzel isme yağmur gibi para yağıyor
Hande Erçel'e Cannes bereketli geldi! Güzel isme yağmur gibi para yağıyor Bu yıl 76.'sı düzenlenen Cannes Film Festivali'ne katılan Hande Erçel, şıklığı ve güzelliğiyle dünyaca ünlü yıldızları bile sollamıştı.
Hande Erçel ve Hakan Sabancı el ele poz verdi
Hande Erçel ve Hakan Sabancı el ele poz verdi Cannes Film Festivali'ne katılan Hande Erçel, kıyafetleriyle sosyal medyada gündem olmuştu. Oyuncu ilk kez sevgilisi Hakan Sabancı ile her yıl düzenlenen amfAR gecesine katıldı. İkili, birlikte pozlar vererek aşka geldi.
Üç dondurma güzeli kıyaslandı! Hangisi galip geldi?
Üç dondurma güzeli kıyaslandı! Hangisi galip geldi? Bir dondurma markasının onur konuğu olarak Cannes'a farklı yıllarda davet edilen Serenay Sarıkaya, Dilan Çiçek Deniz ve Hande Erçel kıyaslandı.
Eva Longoria'dan Hande Erçel'e iltifat yağmuru
Eva Longoria'dan Hande Erçel'e iltifat yağmuru Bir dondurma markasının onur konuğu olarak Cannes Film Festivali'ne katılan Hande Erçel, Amerikalı oyuncu Eva Longoria'yla kırmızı halıda poz verdi.
Hande Erçel Cannes'da fırtına gibi esti! Ne giyeceği merak konusu olmuştu
Hande Erçel Cannes'da fırtına gibi esti! Ne giyeceği merak konusu olmuştu Hande Erçel önceki yıllarda Dilan Çiçek Deniz ve Serenay Sarıkaya gibi ünlü isimlerin katıldığı Magnum’un Cannes’daki davetine güzelliğiyle damgasını vurdu.
Hande Erçel Arzu Sabancı ile karşılıklı göbek attı!
Hande Erçel Arzu Sabancı ile karşılıklı göbek attı! Bir süredir Hakan Sabancı ile aşk yaşayan Hande Erçel, sonunda Sabancı Ailesi üyeleriyle tek tek tanıştı.