Hande Erçel

Hande ve Kerem arasında krize neden olduğu söylenen dizide başrol kimin oldu?
Hande ve Kerem arasında krize neden olduğu söylenen dizide başrol kimin oldu? Hande Erçel ile Kerem Bürsin ayrıldığı haberi gündeme bomba gibi düşerken; Kerem Bursin'in Demet Özdemir'le aynı projede olacağını gazetelerden öğrenen Hande Erçel'in sevgilisine tepki gösterdiği iddia edilmişti.
İşte geçen yılın en popüler kadın oyuncuları!
İşte geçen yılın en popüler kadın oyuncuları! 2021'in en popüler kadın oyuncuları belli oldu
Bir grup ünlü isimle ilgili şaşırtan iddialar
Bir grup ünlü isimle ilgili şaşırtan iddialar Kadir Doğulu - Neslihan Atagül çifti ve bir grup ünlü isimle ilgili kulislerde konuşulanlar herkesi çok şaşırtacak...
Hande Erçel apar topar Amerika'ya gidiyor
Hande Erçel apar topar Amerika'ya gidiyor Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in sette başlayan arkadaşlığı aşka dönüşmüştü. 2 senedir birlikte olan Erçel ile Bürsin, dizinin bitmesinden sonra aşklarına da ara vermiş ve daha sonra ise tamamen ayrılmışlardı.
Hande Erçel - Kerem Bürsin ayrılığında yeni detaylar
Hande Erçel - Kerem Bürsin ayrılığında yeni detaylar Hande Erçel ile Kerem Bürsin çiftinin hakkında çıkan ayrılık haberi doğru çıktı.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin ayrıldı!
Hande Erçel ve Kerem Bürsin ayrıldı! "Sen Çal Kapımı" isimli dizinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Kerem Bürsin ve Hande Erçel yollarını ayırdı.
Demet Özdemir Hande Erçel'in rolünü nasıl kaptı?
Demet Özdemir Hande Erçel'in rolünü nasıl kaptı? "Dünya İle Benim Aramda" dizisinin başrolünün Demet Özdemir'den önce Hande Erçel'e gittiği ortaya çıktı.