Hande Erçel

Kerem Bürsin Hande Erçel'i çabuk unuttu
Kerem Bürsin Hande Erçel'i çabuk unuttu Hande Erçel’le manşetlerden düşmeyen aşkı geçtiğimiz ay sona eren Kerem Bürsin’in adı sürpriz bir isimle anılıyor...
Hande Erçel ve Atasay Kamer aşk mı yaşıyor?
Hande Erçel ve Atasay Kamer aşk mı yaşıyor? Hande Erçel ve Kerem Bürsin, rol aldıkları "Sen Çal Kapımı" dizisinin setinde tanışmış, aşkları Maldivler’de ortaya çıkmıştı. Bir yıldır birlikte olan çift geçen ay ayrıldı.
Sosyetik İzzet Antebi ünlü güzelleri yakın takipte
Sosyetik İzzet Antebi ünlü güzelleri yakın takipte Didem Sarı ile 12 yıllık evliliğini bitiren çapkın iş insanı İzzet Antebi, önce Çağla Şıkel’in peşine düştü. Hüsrana uğrayan Antebi, şimdilerde rotasını Hande Erçel’e çevirdi.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin ayrılığında 'menajer' detayı!
Hande Erçel ve Kerem Bürsin ayrılığında 'menajer' detayı! "Sen Çal Kapımı" adlı dizide başlayan aşklarını gerçek hayata taşıyıp sevgili olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, son iki yılın en gözde çiftlerinden olarak dikkat çekiyorlardı.
Burak Deniz cephesinde bomba gelişme
Burak Deniz cephesinde bomba gelişme Burak Deniz de Disney Plus'ın yetenek bölümüne katılan oyuncular arasında yer aldı.
Cansu Dere'den sürpriz anlaşma
Cansu Dere'den sürpriz anlaşma Disney Plus yine büyük bir bombaya daha imza attı ve Türkiye'nin ünlü dünyaya yayınlan starlarından Cansu Dere'yle el sıkıştı.
Hande Erçel Kerem Bürsin'i takipten çıkardı
Hande Erçel Kerem Bürsin'i takipten çıkardı Oyuncu çift Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in birlikteliği sonlandı. Erçel, Kerem Bürsin ile fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırarak eski sevgilisini de takip etmeyi bıraktı.