Hande Erçel

Tarzıyla olay yaratan Hande Erçel soru yağmuruna tuttuldu
Tarzıyla olay yaratan Hande Erçel soru yağmuruna tuttuldu Bir davete katılan Hande Erçel'e, sürpriz bir şekilde aşk yaşamaya başladığı Kaan Yıldırım ile haklarında çıkan haberler soruldu.
Can Yaman'a 1,5 milyon liralık piyango vurdu!
Can Yaman'a 1,5 milyon liralık piyango vurdu! Oyuncu Can Yaman'ın dijitalde yayınlanacak olan 'El Turco' dizisinden alacağı ücret belli oldu. Oyuncu, bölüm başı 1,5 milyon liraya kamera karşısına geçecek.
Hande Erçel'in Dubai pozlarına beğeni yağdı
Hande Erçel'in Dubai pozlarına beğeni yağdı Güzel oyuncu Hande Erçel, "Nerede Kalmıştık?" serisine devam ediyor.
Hande Erçel'e Kaan Yıldırım'lı tatil soruldu
Hande Erçel'e Kaan Yıldırım'lı tatil soruldu "Sen Çal Kapımı" dizisinin setinde tanışarak aşk yaşadığı Kerem Bürsin'den ayrılarak ünlü oyuncu Kaan Yıldırım'la sevgili olan Hande Erçel lüks bir otelde tatil yaparken çekilen fotoğrafları hakkında soru yağmuruna tutuldu.
Kaan Yıldırım'ı çileden çıkaran olay
Kaan Yıldırım'ı çileden çıkaran olay İlişkilerini gözlerden uzak yaşamak isteyen Kaan Yıldırım ve Hande Erçel, gazetecilere görüntü vermemek için Marmaris'te bulunan lüks oteli seçmiş ve üç günlük tatilleri için 270 bin TL ödeyerek aşk tatili yapmıştı.
Kaan Yıldırım tam 270 bin lira ödedi
Kaan Yıldırım tam 270 bin lira ödedi Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım sevgilisi Hande Erçel'le hafta sonu tatilleri için kesenin ağzını açtı.
Kerem Bürsin'den olay çıkaracak sözler: "Etik değerlerimiz olmalı"
Kerem Bürsin'den olay çıkaracak sözler: "Etik değerlerimiz olmalı" Yakışıklı oyuncu Kerem Bursin, önceki gün "Yuvam Dünya İklim Elçisi" olarak bir panelde çarpıcı açıklamalarda bulundu.