Hande Erçel

Hande Erçel'den Kaan Yıldırım sorusuna net yanıt: "Her şey yolunda"
Hande Erçel'den Kaan Yıldırım sorusuna net yanıt: "Her şey yolunda" Hande Erçel, Kerem Bürsin ile ayrılığının üzerinden çok geçmeden oyuncu Kaan Yıldırım ile yeni bir ilişkiye başlamıştı.
Kerem Bürsin İspanyol güzel sorulunca ne diyeceğini bilemedi
Kerem Bürsin İspanyol güzel sorulunca ne diyeceğini bilemedi Hande Erçel ile ilişkisine son veren Kerem Bürsin'in mutluluğu İspanya’da bulduğu söyleniyordu.
Kaan Yıldırım ve Hande Erçel'in aşklarını gizlemeye niyetleri yok
Kaan Yıldırım ve Hande Erçel'in aşklarını gizlemeye niyetleri yok Sürpriz aşklarıyla magazin gündemine yerleşen Hande Erçel ile Kaan Yıldırım, konuyla ilgili sessiz kalmıştı.
Hande Erçel'in son görüntüsü beğeni topladı
Hande Erçel'in son görüntüsü beğeni topladı Hande Erçel'in yüzü olduğu kadın giyim markasının yeni koleksiyonu için çektiği reklam filmi, görücüye çıktı.
Hande Erçel ve Kaan Yıldırım Londra sokaklarında yakalandı
Hande Erçel ve Kaan Yıldırım Londra sokaklarında yakalandı Magazin gündemine bomba gibi düşen aşkarıyla manşetleri süsleyen Hande Erçel ve Kaan Yıldırım, çareyi yurt dışına kaçmakta buldu.
İşte Kerem Bürsin'in gerçek aşkı!
İşte Kerem Bürsin'in gerçek aşkı! Kariyerinde altın çağını yaşayan yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin; sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor.
Kerem Bürsin - Stephanie Cayo cephesinden yeni haber
Kerem Bürsin - Stephanie Cayo cephesinden yeni haber Kerem Bürsin’in birkaç gündür Perulu oyuncu ve şarkıcı Stephanie Cayo ile sevgili olduğu ve ikilinin ekim ayında İspanya’daki bir defilede tanıştığı iddia edilmişti. Oysa gerçeğin tam tersi olduğu ortaya çıktı.