Hera sevgilisi Ozan Doğulu'nun kızlarını bağrına bastı

Şarkıcı Hera Aslan, sevgilisi Ozan Doğulu’nun 3 kızını bağrına bastı. “Ozan’ın çocukları benim de evlatlarım. Onları çok seviyorum” diyerek takdir topladı...

Hera sevgilisi Ozan Doğulu'nun kızlarını bağrına bastı

Takvim Gazetesi'nden Aydın Hamza'nın haberine göre ünlü aranjör Ozan Doğulu'nun sevgilisi Hera Aslan önceki akşam Cihangir'de sahne aldı.

Hera sahneye çıkmadan önce habercilerin sorularını cevapladı. Sevgilisi Ozan Doğulu ile evlenmeyi düşünmediklerini açıkladı. "Biz zaten evli gibiyiz" açıklamasını yaptı. Ardından şu ifadeleri kullandı: "3,5 yıldır beraber yaşıyoruz Evli gibi sayılırız. Nikah konusunu ikimiz de hiç gündeme getirmedik. Hayatı beraber paylaşıyoruz bir gün gelirde Evlenir miyiz neden olmasın o da olabilir Ozan bana devamlı 'Eşim' diyor.

Çocuk yapmak için de evliliği beklemem. İnsanlar beni yanlış anlayabilir ama zaten çocuk düşünmüyorum benim zaten 3 tane kızım var Ozan'ın çocukları benim kızlarım Ablalarıyım onlara ablalık yapıyorum o yüzden çocuk yapmayı düşünmüyorum yaparsam da öncesi Evlenebilirim inanın biz böyle şeyleri düşünmüyoruz biz sadece ilişkimizi yaşıyoruz güzel müzikler yapıyoruz eyleniyoruz kızlarımızla vakit geçiriyoruz bundan daha mutlu edici bir şey olamaz."

Bu arada Hera Ozan Doğulu'nun kardeşi Kenan Doğulu'nun kendisine şarkı verdiğini söyledi.

"Kenan'dan çok istediğim bir şarkısı vardı. Kırmadı beni sağ olsun verdi. Ozan da aranjesini yaptı ben de klibini çektim'' dedi.