Ozan Doğulu


Hera Aslan: "Güzellik bizim ülkemizde dezavantaj"
Hera Aslan: "Güzellik bizim ülkemizde dezavantaj" 2009'da, hem Miss Turkey, hem de Kainat Güzellik Yarışması'nda ikinci oldu. Kısa süre ekranlarda boy gösterdi. Ardından çocukluk hayali olan şarkıcılığın peşinden gitti. Müzik tutkusu onu hayatının aşkıyla karşılaştırdı. Usta aranjör Ozan Doğulu ile yaklaşık 4 yıldır aşk yaşıyor.
Üniversitelilerin tercihi Aleyna Tilki oldu
Üniversitelilerin tercihi Aleyna Tilki oldu 1996’dan bu yana düzenlenen ve Türkiye’nin en iyi festivali seçilen Bitexen Winterfest için geri sayım başladı.
Ece Seçkin'in ayakkabısının fiyatı dudak uçuklattı
Ece Seçkin'in ayakkabısının fiyatı dudak uçuklattı Ozan Doğulu’nun 50. doğum günü partisinde popçu Ece Seçkin de vardı.
Ozan Doğulu'ya 'negatif' doğum günü
Ozan Doğulu'ya 'negatif' doğum günü Şarkıcı Hera, 50 yaşına giren müzisyen sevgilisi Ozan Doğulu’ya sürpriz parti düzenledi. Davete katılanlara mekana girmeden Covid testi yapıldı. Negatif çıkanlar eğlenceye daldı, pozitif olanlar ise evlerine döndü.
Beren Saat, Ozan Doğulu'nun yaş gününe katıldı
Beren Saat, Ozan Doğulu'nun yaş gününe katıldı Şarkıcı Kenan Doğulu ile oyuncu Beren Saat, geçtiğimiz yıl evliliklerinde büyük kriz yaşamıştı. Sık sık boşanacakları iddia edilen ünlü çift, evliliklerindeki problemleri çözdü ve mutluluklarına kaldıkları yerden devam etme kararı aldı.
Ozan Doğulu'nun gözleri Hera'dan başkasını görmüyor
Ozan Doğulu'nun gözleri Hera'dan başkasını görmüyor Ozan Doğulu ve sevgilisi Hera Aslan, önceki gece Fine Bomonti adlı mekanda sahneye çıktı.
Hera sevgilisi Ozan Doğulu'nun kızlarını bağrına bastı
Hera sevgilisi Ozan Doğulu'nun kızlarını bağrına bastı Şarkıcı Hera Aslan, sevgilisi Ozan Doğulu’nun 3 kızını bağrına bastı. “Ozan’ın çocukları benim de evlatlarım. Onları çok seviyorum” diyerek takdir topladı...