Kenan Doğulu


Kenan Doğulu yaz konserlerine start verdi
Kenan Doğulu yaz konserlerine start verdi Türk pop müziğinin yıldız ismi Kenan Doğulu, her yıl heyecanla beklenen ve yaz sezonunun açıldığını hissettiren konser maratonuna İzmir ve Bursa’da start verdi.
Kenan Doğulu'dan Beren Saat sorusuna şaşırtan yanıt
Kenan Doğulu'dan Beren Saat sorusuna şaşırtan yanıt Yılların ünlü şarkıcısı Kenan Doğulu, Etiler'deki bir pastaneden çıkarken görüntülendi.
Ünlü oyuncudan eski rol arkadaşına olay sözler
Ünlü oyuncudan eski rol arkadaşına olay sözler Bir döneme damga vuran "Aşk-ı Memnu" dizisinde 'Bihter' ve 'Matmazel' karakteriyle birlikte rol alan Beren Saat'ten Zerrin Tekindor ile ilgili yıllar sonra olay paylaşım geldi.
Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun 3 saat süren doktor randevusu
Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun 3 saat süren doktor randevusu Kenan Doğulu ile Beren Saat, Nişantaşı'nda bir tıp merkezinde yaklaşık 3 saat kaldı. Çift, çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtladı.
Beren Saat'e "Aşk-ı Memnu" sürprizi
Beren Saat'e "Aşk-ı Memnu" sürprizi Güzel oyuncu Beren Saat'in 40. yaş gününde "Aşk-ı Memnu" ekibi buluştu.
Kenan Doğulu eşi Beren Saat'in doğum gününü kutladı
Kenan Doğulu eşi Beren Saat'in doğum gününü kutladı Şarkıcı Kenan Doğulu, 2014 yılında Los Angeles'ta nikâh masasına oturduğu oyuncu eşi Beren Saat'in yeni yaşını sosyal medya hesabından kutladı.
Belçim Bilgin 'ismini değiştireceği' iddiasına yanıt verdi
Belçim Bilgin 'ismini değiştireceği' iddiasına yanıt verdi Belçim Bilgin, 41. doğum gününü Gayrettepe'deki bir mekânda aralarında; Beren Saat ile Kenan Doğulu çiftinin de yer aldığı yakın arkadaşlarıyla birlikte kutladı.