Kenan Doğulu


Ve Beren Saat - Kenan Doğulu son kararını verdi!
Ve Beren Saat - Kenan Doğulu son kararını verdi! Kenan Doğulu ve Beren Saat evliliğinde kara bulutlar dolaşırken; çift son kararını verdi...
Beren Saat nerede ve nasıl görüntülendi?
Beren Saat nerede ve nasıl görüntülendi? Müzisyen Kenan Doğulu ile evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşan; DJ Maga ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen oyuncu Beren Saat, Kanyon AVM'de objektiflere yansıdı.
Beren Saat ve DJ Maga'nın yeni fotoğrafları
Beren Saat ve DJ Maga'nın yeni fotoğrafları Eşi Kenan Doğulu ile boşanacağı konuşulan Beren Saat, geçtiğimiz gün Fransız DJ Maga ile görüntülenmiş ve adı aşk dedikodularına karışmıştı. Beren Saat'in şimdi de DJ Maga ile Çeşme'de tatil yaparken çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.
Beren Saat'ten yasak aşk iddialarına ilk yanıt!
Beren Saat'ten yasak aşk iddialarına ilk yanıt! Müzisyen Kenan Doğulu ile olan evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan Beren Saat, arkadaşı Esra Dermancıoğlu ile görüntülendi.
Beren Saat ve DJ Maga'yı Belçim Bilgin mi tanıştırdı?
Beren Saat ve DJ Maga'yı Belçim Bilgin mi tanıştırdı? Kenan Doğulu ile boşanacağı konuşulan Beren Saat'in Fransız DJ Maga ile aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüş; ikiliyi Belçim Bilgin'in tanıştırdığı iddia edilmişti.
Beren Saat kıkır kıkır gülüyor
Beren Saat kıkır kıkır gülüyor Bir süredir Kenan Doğulu ile aynı kare içinde görünmeyen Beren Saat, arkadaşlarıyla birlikte Alaçatı'da tatilde. Saat'in neşeli halleri dikkat çekti.
Bircan Bali açıkladı: "Beren Saat yasak aşk yaşıyor"
Bircan Bali açıkladı: "Beren Saat yasak aşk yaşıyor" Şarkıcı Kenan Doğulu ile evliliğinde 6 aydır sorunlar yaşadığı söylenen oyuncu Beren Saat hakkında Bircan Bali'den gürültü kopartacak iddia...