Kenan Doğulu


Kenan Doğulu'nun Beren Saat'le ilgili söylemediği şey ne? Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği'nin genel kurul seçimine katılan müzisyen Kenan Doğulu; eşi Beren Saat ile ilgili sorulan soruya cevap veremedi.
Ünlü çiftler pizzacıda buluştu! Geçen çarşamba gecesi Kenan Doğulu ile eşi Beren Saat, Maslak Uniq’teki Odun Pizza’ya el ele geldi.
Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e doğum günü mesajı Güzel aktris Beren Saat geçen yıl doğum gününde paylaştığı 'En karanlık doğum günüm' mesajıyla olay olmuş, Kenan Doğulu ile evliliklerindeki kriz patlak vermişti.
Beren Saat ve Kenan Doğulu'dan kol kola poz Geçtiğimiz yıl doğum gününde yayınladığı mesajında "Bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı..." ifadelerinde bulunan Beren Saat bu yaşına eşi Kenan Doğulu ile kol kola girdi.
Beren Saat ve Kenan Doğulu el ele! Okan Bayülgen'in tiyatro oyunundan el ele çıkan Beren Saat ve Kenan Doğulu mutluluk pozları verdi.
Beren Saat'ten Kenan Doğulu sorularına şaşırtan tepki! Eşi Kenan Doğulu'yla yeni bir kriz yaşadıkları iddiası geçen hafta magazin gündemine bomba gibi düşen Beren Saat, eşiyle ilgili sorulan sorulara verdiği tepkiyle dikkat çekti.
Kenan Doğulu'dan flaş Beren Saat açıklaması! Kenan Doğulu ve Beren Saat evliliğinde yeni bir krizin yaşandığı iddia edilmişti...