Kenan Doğulu


Beren Saat'in son görüntüsü yürek burktu
Beren Saat'in son görüntüsü yürek burktu Bir dönem rol aldığı yapımlarla en gözde ve en çok kazanan kadın oyuncu olan Beren Saat, son görüntüsüyle telaşlandırdı.
Mustafa Ceceli'den konuşulacak Kenan Doğulu açıklaması
Mustafa Ceceli'den konuşulacak Kenan Doğulu açıklaması Müzisyen Mustafa Ceceli, Bebek'te objektiflere yansıdı. Ceceli'den meslektaşı Kenan Doğulu hakkında konuşulacak açıklamalar geldi.
Müzik yapımcısı İskender Karfakis dolandırıcıların eline düştü!
Müzik yapımcısı İskender Karfakis dolandırıcıların eline düştü! Başta Kenan Doğulu olmak ünlü şarkıcıların bilgisayar ortamında elektronik müzik yapımını gerçekleştiren 'Compel'in sahibi İskender Karfakis dolandırıcıların kurbanı oldu.
Atilla Ural'a Kenan Doğulu'dan tam destek
Atilla Ural'a Kenan Doğulu'dan tam destek Geçtiğimiz yıl yayınladığı iki single ile dünya listelerinde adından söz ettiren Atilla Ural’ın ilklere imza attığı yeni şarkısı "Bir Şans” müzikseverlerin beğenisini kazandı.
Kenan Doğulu ve Beren Saat cephesinden müjdeli haber mi var?
Kenan Doğulu ve Beren Saat cephesinden müjdeli haber mi var? Kenan Doğulu önceki gün Engin Hepileri'nin tiyatro oyunu çıkışında objektiflere yansıdı.
Kenan Doğulu tiyatro dünyasına adım attı
Kenan Doğulu tiyatro dünyasına adım attı Ünlü müzisyen Kenan Doğulu, kariyerinde bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.
Kenan Doğulu ve Fadik Sevin Atasoy'un Amerika macerası! Beren duyunca şoke oldu!
Kenan Doğulu ve Fadik Sevin Atasoy'un Amerika macerası! Beren duyunca şoke oldu! Şarkıcı Kenan Doğulu ve oyuncu Fadik Sevin Atasoy arasındaki şaşırtan gerçek gün yüzüne çıktı.