Kenan Doğulu


Beren Saat'ten Kıvanç Tatlıtuğ sorusuna flaş yanıt!
Beren Saat'ten Kıvanç Tatlıtuğ sorusuna flaş yanıt! Oyuncu Beren Saat, önceki akşam eşi Kenan Doğulu ile birlikte Etiler'deki bir mekanda annesi Ayla Saat'e doğum günü sürprizi yaptı. Kutlama yemeğine ünlü şarkıcının annesi Serpil Doğulu da katıldı.
Beren Saat'in albümü hazır
Beren Saat'in albümü hazır Önceki gün düzenlenen bir ödül töreninde "En İyi Erkek Sanatçı" seçilen Kenan Doğulu eşi Beren Saat’in albümünün hazır olduğunu söyledi.
Hera Aslan'ın güzellik sırrı ortaya çıktı
Hera Aslan'ın güzellik sırrı ortaya çıktı Kenan Doğulu'nun şarkısı 'Ara Beni Lütfen'i yeniden yorumlayan Hera, güzellik sırlarını açıkladı.
Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e romantik mesaj
Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e romantik mesaj Kenan Doğulu ile evliliğinde krizi atlatarak, boşanmanın eşiğinden dönen Beren Saat, dün 38 yaşına bastı.
Kenan Doğulu: "Cenazem neşeli olsun"
Kenan Doğulu: "Cenazem neşeli olsun" Kenan Doğulu Zorlu PSM’de çekilen "Can Şengün ile Sıkı Fıkı" programına konuk oldu.
Beren Saat'ten flaş Serpil Doğulu atağı!
Beren Saat'ten flaş Serpil Doğulu atağı! 2014 yılında şarkıcı Kenan Doğulu ile nikah masasına oturan Beren Saat'in mutlu birlikteliği devam ediyor. Son dönemde eşiyle keyfi bir hayli yerinde olan Saat, sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor.
Ozan Doğulu'nun aşkı Hera'dan olay Kenan Doğulu atağı!
Ozan Doğulu'nun aşkı Hera'dan olay Kenan Doğulu atağı! Uzun süredir Ozan Doğulu ile aşk yaşayan Hera Aslan, sevgilisiyle evlenmeyi düşünmediklerini söyleyerek "Aramızdaki bağ bir imzadan daha güçlü." demişti.