Kenan Doğulu


Beren Saat - Kenan Doğulu cephesinde bilinmeyen gerçek! Kenan Doğulu ile 2014’te evlendiği Beren Saat arasındaki 7.5 aylık kriz, ekim sonunda bitmişti.
Kenan-Beren çifti evlendikleri şehirde aşk tazeleyecek Aylardır boşanacakları yönünde haberler çıkan ve ayrı yaşayan Beren Saat ile Kenan Doğulu arasındaki buzlar eridi.
Beren Saat'in annesinden konuşulacak sözler Magazin muhabirlerinin sorularına yanıt vermeyen Beren Saat'in aksine annesi Ayla Saat muhabirlere 'ayrılık dedikoduları'yla ilgili ilk kez konuştu.
Kenan Doğulu'dan aylar sonra Beren Saat paylaşımı Beren Saat ile evliliğindeki krizi aylar sonra aşmayı başaran Kenan Doğulu, sosyal medya hesabından eşine destek veren bir paylaşımda bulundu.
Kenan Doğulu, Beren Saat sorularından kaçtı! Kenan Doğulu, geçtiğimiz akşam fizy İstanbul Müzik Haftası'nda Volkswagen Arena'da hayranlarıyla buluştu. 45 yaşındaki şarkıcı sahne performansıyla izleyenden tam not aldı.
Beren Saat ve Kenan Doğulu nerede ve nasıl görüldü? Aylardır ayrı evlerde yaşadıkları ve boşanacakları konuşulan Beren Saat-Kenan Doğulu çifti, sarmaş-dolaş objektiflere takıldı.
Kenan Doğulu'dan sürpriz karar! Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun sarmaş dolaş fotoğrafları dün sosyal medyaya damga vurmuştu.