Kenan Doğulu


Ünlü isimlerden 'Yalnız değilsin' mesajı! Beren Saat, Kenan Doğulu, Esra Dermancıoğlu, Ayta Sözeri ve Furkan Andıç gibi isimler, Belçim Bilgin’in öncülüğünde Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu UNFPA için ‘Koronavirüsle mücadelede yalnız değilsiniz’ mesajı verdi.
Kenan Doğulu'dan konuşulan paylaşım Merhum Yurdaer Doğulu'nun kendisi gibi müzisyen olan oğulları Kenan ve Ozan Doğulu, babalarını doğum gününde sosyal medya paylaşımlarıyla andı.
Fadik Sevin Atasoy: "Kenan Doğulu’nun bursuyla okudum" Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit, ‘Film Gibi Hayatlar' programında oyuncu Fadik Sevin Atasoy'u ağırladı.
Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun sürpriz hazırlığı Uzun bir dönem boşanacakları yönünde haberlerle gündeme gelen Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti ilişkilerine devam etme kararı almıştı.
Kenan Doğulu'dan olay Beren Saat itirafı! Uzun süre evliliklerinde problem yaşadıkları iddia edilen daha sonra mutluluk pozlarıyla tüm iddiaları yalanlayan Kenan Doğulu-Beren Saat çiftinden konuşulacak haber...
Kenan Doğulu ve Beren Saat Corona virüsü umursamadı! Ünlü müzisyen Kenan Doğulu, boşanmanın eşiğinden döndüğü söylenen oyuncu eşi Beren Saat’i, Londra tatiline çıkardı.
Kenan Doğulu'nun Beren Saat'le ilgili söylemediği şey ne? Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği'nin genel kurul seçimine katılan müzisyen Kenan Doğulu; eşi Beren Saat ile ilgili sorulan soruya cevap veremedi.