Kenan Doğulu


Kenan Doğulu'nun hafızalardan silmek istediği görüntüleri Ünlü çift Kenan Doğulu ile Beren Saat, Refik Anadol'un Dolapdere Pilevneli'deki sergisine katılarak hem sergiyi gezdi hem de bol bol fotoğraf çekti. Doğulu, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir'e konuşulacak yaş günü sürprizi Şarkıcı Oğuzhan Koç, bugün 29'uncu yaşını kutlayacak olan oyuncu sevgilisi Demet Özdemir'e unutamayacağı bir hediye vermek için kolları sıvadı.
Beren Saat'e Kenan Doğulu'dan romantik kutlama Kenan Doğulu'dan eşi Beren Saat'e romantik doğum günü mesajı geldi. Ünlü şarkıcı Doğulu, 'Yosun gözlüm' diye seslendiği Beren Saat'in yeni yaşını Instagram hesabından yaptığı romantik bir paylaşımla kutladı.
Beren Saat'ten Serpil Doğulu atağı Boşanmanın eşiğinden dönen ve birlikte geçirdikleri pandemi sürecinde evliliklerindeki sorunları aşmayı başaran Beren Saat ile Kenan Doğulu, şimdi ikinci baharlarını yaşıyorlar.
Beren Saat ve Kenan Doğulu ikinci baharını yaşıyor Boşanmanın eşiğinden dönen ve birlikte geçirdikleri pandemi sürecinde evliliklerindeki sorunları aşmayı başaran Beren Saat ile Kenan Doğulu, şimdi ikinci baharlarını yaşıyorlar.
Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun ailece kar keyfi Beren Saat ile Kenan Doğulu, İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışından sonra kar topu oynadı.
Kenan Doğulu uzun süre sonra objektiflere yansıdı Şarkıcı Kenan Doğulu, Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı.