Kenan Doğulu


Beren Saat'ten flaş Kenan Doğulu açıklaması! Oyuncu Beren Saat, bir dönem krizler yaşadığı Kenan Doğulu ile evliliği hakkında samimi açıklamalarda bulundu.
Beren Saat'in sürpriz paylaşımı çok konuşuldu! Sosyal medya hesabını meslektaşlarına göre yoğun olarak kullanmayan oyuncu Beren Saat dün kural bozdu.
Doğulu kardeşler aylar sonra hasret giderdi Aranjör, prodüktör ve DJ Ozan Doğulu pandemiden dolayı geçen marttan beri Bodrum’daki villasında izole yaşam sürüp, müzik çalışmalarını da oradaki stüdyoda yapıyordu.
Bengü'den bomba Kenan Doğulu itirafı! Sempatik şarkıcı Bengü, bir sosyal medya programına konuk oldu.
Kenan Doğulu Beren Saat'in hayalini gerçekleştirecek! Aylar süren boşanma iddialarının ardından krizi atlatan şarkıcı Kenan Doğulu ile Beren Saat evliliğinden sevindiren bir haber geldi.
Kenan Doğulu mutluluğunu sosyal medyada dile getirdi! Ünlü oyuncu Beren Saat ile evlilikteki sorunlarını aşan Kenan Doğulu son günlerde oldukça mutlu günler yaşıyor...
Beren Saat Kenan Doğulu'yu sildi! Beren Saat’in, evliliklerindeki krizi aştığı bilinen Kenan Doğulu’yla geçtiğimiz günlerde paylaştığı fotoğrafı Instagram’dan silmesi şaşırttı.