Kenan Doğulu'nun 50. yaş partisini polis bastı! Detaylar şoke etti

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu 50. yaşına özel evinde parti verdi. Müziğin ve gürültünün gece geç saatlere kadar devam etmesi üzerine şarkıcının komşuları polis çağırdı.

Kenan Doğulu'nun 50. yaş partisini polis bastı! Detaylar şoke etti

Şarkıcı Kenan Doğulu Beykoz Acarkent'teki evinde verdiği partiyle 50'nci yaşını kutladı.


Kenan Doğulu'nun 50. yaş partisini polis bastı! Detaylar şoke etti


Doğulu, partiden önce ise komşularına bir mektup göndererek oluşabilecek gürültüden dolayı özür diledi.

"SES VE MÜZİK İÇİN ŞİMDİDEN ÖZÜR DİLİYORUM"

Doğulu, mektupta şu ifadelere yer verdi:

"Her sene 31 Mayıs'ta sizlere verdiğimiz geçici rahatsızlık için önden özür diliyorum biliyorsunuz. Bu cuma da evde, bahçede, eş, dost ve ailemle bir araya gelip 50. yaş günümü kutlayacağız. Normalden biraz daha kalabalık olacağımız için doğal olarak konuşma ve müzik gürültüsü daha fazla olacaktır. Şimdiden affınıza sığınarak bir gecelik sabır ve anlayış rica ediyorum.Kenan Doğulu'nun 50. yaş partisini polis bastı! Detaylar şoke etti - Resim : 2Olası bir ihtiyaç, uyarı veya destek için bize ulaşmanız gerekirse güvenlik ve koordinasyon müdürümüz Vahdet Bey'e ulaşabilirsiniz. Katılmak isterseniz de bekleriz, listeye eklenmek için lütfen isimlerinizi iletiniz."


 Kenan Doğulu'nun 50. yaş partisini polis bastı! Detaylar şoke etti - Resim : 3


Sözcü Gazetesi'nin haberine göre sanat dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı bu özel partide şarkıcının komşuları yüksek sesli müzikten ve gürültüden rahatsız oldu.Kenan Doğulu'nun 50. yaş partisini polis bastı! Detaylar şoke etti - Resim : 4


Uyarılara rağmen gece geç saatlere kadar devam eden partiye gelen polis ekibi müdahale etti.