Beren Saat


Hazal Kaya ve Beren Saat'in yıldızı hiç barışmadı mı? Hazal Kaya ve Beren Saat'in yıldızlarının hiç barışmadığı bu yüzden birbirlerinin evlilik törenlerinde bulunmadıkları iddia ediliyordu.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat geçmişte aşk yaşadı mı? Yayınladığı dönemde reyting rekorları kıran; tekrarları bile ilgiyle takip edilen "Aşk-ı Memnu" dizisinde rol alan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un geçmişte aşk yaşayıp yaşamadığı konusu bir şehir efsanesine dönüşmüştü.
Beren Saat ve Engin Akyürek'i sektöre kazandıran yarışma geri dönüyor! Beren Saat ve Engin Akyürek gibi star isimleri sektöre kazandıran Show TV'nin efsane programlarından "Türkiye'nin Yıldızları" hafızalardan hiç silinmedi.
Beren Saat hakkında bomba iddia! Sevilen oyuncu Beren Saat, "Evliliği bitirememe sendromu" mu yaşıyor?
Beren Saat ve muhasebecisi arasındaki davada gelişme Beren Saat’in vergi dairesine ödemesi için kendisine verdiği parayı yatırmayarak uhdesinde tuttuğu gerekçesiyle 1 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan muhasebeci Muharrem Araz hakkında verilen karar, Yargıtay’dan döndü.
Beren Saat'ten flaş Kenan Doğulu açıklaması! Oyuncu Beren Saat, bir dönem krizler yaşadığı Kenan Doğulu ile evliliği hakkında samimi açıklamalarda bulundu.
Beren Saat'in sürpriz paylaşımı çok konuşuldu! Sosyal medya hesabını meslektaşlarına göre yoğun olarak kullanmayan oyuncu Beren Saat dün kural bozdu.