Beren Saat


'Aşk-ı Memnu' dizisinin efsane çiftine 'Bihter' filmi soruldu
'Aşk-ı Memnu' dizisinin efsane çiftine 'Bihter' filmi soruldu "Aşk-ı Memnu" dizisinin efsane ikilisi Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ’a 13 yıl sonra tekrar bir araya geldikleri "İstanbul İçin Son Çağrı" filminin galasında Farah Zeynep Abdullah’lı "Bihter" filmi soruldu.
"İstanbul İçin Son Çağrı" filminin galasından kareler
"İstanbul İçin Son Çağrı" filminin galasından kareler Yıllar sonra bir film projesi için yeniden bir araya gelen Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat sevenlerini heyecanlandırdı.
Kenan Doğulu'dan olay Kıvanç-Beren açıklaması!
Kenan Doğulu'dan olay Kıvanç-Beren açıklaması! Kenan Doğulu 13 yıl sonra tekrar aynı projede partner olan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’la ilgili olay sözler söyledi.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat yıllar sonra bir servet alarak buluştu
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat yıllar sonra bir servet alarak buluştu Yıllar sonra bir film projesi için yeniden bir araya gelen Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat sevenlerini heyecanlandırdı.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'li filme New York'ta özel gösterim
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'li filme New York'ta özel gösterim Yıllar sonra bir film projesi için yeniden bir araya gelen Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat sevenlerini heyecanlandırdı.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'i yıllar sonra buluşturan film geri sayımda
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'i yıllar sonra buluşturan film geri sayımda Netflix'te 24 Kasım'da yayınlanacak olan "İstanbul İçin Son Çağrı" filmi uzun yıllar sonra 'Aşk-ı Memnu' dizisinin unutulmaz oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’i buluşturdu.
Beren Saat'ten sosyal medyada iyilik hareketi
Beren Saat'ten sosyal medyada iyilik hareketi Zarif oyuncu Beren Saat; sosyal medyada iyilik hareketi başlattı.