Beren Saat


Beren Saat'in yeni dizisinden ilk fragman geldi!
Beren Saat'in yeni dizisinden ilk fragman geldi! Başrollerinde Beren Saat, Mehmet Günsür ve Metin Akdülger'in yer aldığı Atiye dizisi Şengül Boybaş'ın Dünyanın Uyanışı isimli kitabından uyarlandı. Netflix'te yayınlanacak olan dizi için tarih de açıklandı.
Tuba Büyüküstün ve Beren Saat'in reddettiği teklif kime nasip oldu?
Tuba Büyüküstün ve Beren Saat'in reddettiği teklif kime nasip oldu? Ünlü bir marka önce Tuba Büyüküstün'e ardından Beren Saat'e teklif götürdü; iki oyuncu da reddedince önerilen teklif bir başka ünlü güzele nasip oldu.
Kenan Doğulu, Beren Saat sorularından kaçtı!
Kenan Doğulu, Beren Saat sorularından kaçtı! Kenan Doğulu, geçtiğimiz akşam fizy İstanbul Müzik Haftası'nda Volkswagen Arena'da hayranlarıyla buluştu. 45 yaşındaki şarkıcı sahne performansıyla izleyenden tam not aldı.
Beren Saat'ten sürpriz paylaşım
Beren Saat'ten sürpriz paylaşım Önceki gün arasının bozuk olduğu eşi Kenan Doğulu ile birlikte sarmaş dolaş bir şekilde görüntülenen Beren Saat'ten mutluluk paylaşımı.
Beren Saat ve Kenan Doğulu nerede ve nasıl görüldü?
Beren Saat ve Kenan Doğulu nerede ve nasıl görüldü? Aylardır ayrı evlerde yaşadıkları ve boşanacakları konuşulan Beren Saat-Kenan Doğulu çifti, sarmaş-dolaş objektiflere takıldı.
Kenan Doğulu'dan sürpriz karar!
Kenan Doğulu'dan sürpriz karar! Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun sarmaş dolaş fotoğrafları dün sosyal medyaya damga vurmuştu.
Beren Saat sarmaş dolaş görüntülendi!..
Beren Saat sarmaş dolaş görüntülendi!.. Boşanacakları ve birbirlerini aldattığı yönünde çıkan haberlere sessiz kalan Beren Saat ile Kenan Doğulu cephesinde neler oluyor?..