Beren Saat


Nur Fettahoğlu ve Beren Saat'in bilinmeyen gerginliği! Yıllar önce "Aşk-ı Memnu" dizisinde birlikte rol alan Nur Fettahoğlu ve Beren Saat'in yıllara dayanan bir gerginlik yaşadıkları iddia edildi.
Kenan Doğulu'dan olay 'Beren Saat' yalanlaması! Kenan Doğulu ve Beren Saat bir süre önce buzları eritmiş; 'Atiye' dizisinin galasında sahne alan Kenan Doğulu'yu ön sıradan izleyen Saat göbek atmıştı.
Kenan Doğulu ve Beren Saat'e reklam teklifi yağıyor! Beren Saat ile Kenan Doğulu çiftinin düşünme aşamasında olduğu söylenen teklifin 5 milyon lira olduğu konuşuluyor.
Kenan Doğulu kiminle felekten bir gece çaldı? Erkek kardeşi Ozan Doğulu ile felekten bir gece çalan Kenan Doğulu çıkışta çakırkeyif halleriyle dikkat çekti.
Beren Saat konuşulan kombinine ne kadar ödedi? Beren Saat, geçen akşam Netflix'te yayınlanacak dizisi "Atiye"nin tanıtımı için gazetecilerin karşısına geçti.
Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e dev jest! Beren Saat'in başrolünde oynadığı "Atiye"nin gala gecesinde sahne alan şarkıcı eşi Kenan Doğulu'nun para talep edip etmediği merak konusu olmuştu.
Kenan Doğulu söyledi, Beren Saat göbek attı Eşini uzun bir süre sonra sahnede izleyen oyuncu Beren Saat yerinde duramayarak göbek attı.