Beren Saat


Beren Saat alışveriş stiliyle dikkat çekti
Beren Saat alışveriş stiliyle dikkat çekti 12 yıl sonra Kıvanç Tatlıtuğ'la yeniden başrolünü paylaştığı dijitalde yayınlanacak olan "Aşk" filminin çekimleri devam eden oyuncu Beren Saat, tek başına görüntülendi.
Hayal Köseoğlu Bihter ile Behlül'e saydırdı!
Hayal Köseoğlu Bihter ile Behlül'e saydırdı! Oyuncu, Hayal Köseoğlu, yıllar sonra bir itirafta bulundu.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'i yeniden buluşturan sette neler oluyor?
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'i yeniden buluşturan sette neler oluyor? Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ’u "Aşk-ı Memnu" dizisinin ardından 12 yıl sonra buluşturan aşk filminin çekimleri sürüyor.
Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'u buluşturan filmde flaş gelişme!
Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'u buluşturan filmde flaş gelişme! Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'un yıllar sonra buluştukları filmin Türkiye çekimleri yapılıyordu...
Televizyon dünyasını heyecanlandıran Beren-Kıvanç-Serenay iddiası!
Televizyon dünyasını heyecanlandıran Beren-Kıvanç-Serenay iddiası! Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolü olacağı çok önceden belli olan Kral Kaybederse dizisinde, yakışıklı oyuncunun kiminle kamera karşısına geçeceği merak ediliyordu.
Kıvanç Tatlıtuğ-Beren Saat buluşması gerçekleşti!
Kıvanç Tatlıtuğ-Beren Saat buluşması gerçekleşti! Şimdilerde yeni projesi için yoğun bir koşturmaca içinde olan Kıvanç Tatlıtuğ, sosyal medya sayfasından sette olan bir karesini paylaştı.
Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e mesaj: "Düştüğümde uzanan ilk el senin olsun"
Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e mesaj: "Düştüğümde uzanan ilk el senin olsun" Kenan Doğulu, Beren Saat ile evlilik yıl dönümünü sosyal medya paylaşımıyla kutladı.