Beren Saat


Sosyal medya neden Beren ve Kıvanç'ı konuştu? Başrolünü Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre’nin paylaştığı ‘Aşk-ı Memnu’nun, 10 yıl sonra yeniden ekrana gelen finali, çarşamba gecesine damga vurdu.
Atiye'nin final sezonu çekimleri başladı Oyuncu Beren Saat, dijital bir platform için çekilen Atiye dizisi ile uzun bir süre sonra yeniden seyirciyle buluşmuştu. 27 Aralık 2019'da seyirci karşısına çıkan dizi beğenilince iki sezon daha çekilmesi için anlaşmaya varılmıştı.
Beren Saat'in uykusuz geceleri Oyuncu Beren Saat, Ayşegül Doğan’ın YouTube kanalındaki ‘Soruyor’ programına konuk oldu.
Beren Saat'in 'Atiye'siyle ilgili flaş gelişme! Oyuncu Beren Saat'in başrolü Mehmet Günsur, Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger'le paylaştığı "Atiye" dizisinin yeni sezon bölümleri merakla bekleniyordu.
Beren Saat: "Vatan haini ve terörist ilan edildim" Oyuncu Beren Saat katıldığı programında, yıllar önce yaptığı bir paylaşımdan dolayı vatan haini ilan edildiğini anlattı.
Kenan Doğulu'dan flaş Beren Saat cevabı! Konseri öncesi prova alanında görüntülenen şarkıcı Kenan Doğulu, eşi Beren Saat ile ayrılacakları yönünde çıkan haberlere açıklık getirdi.
Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun evliliği bitiyor mu? Uzun süre evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilen ardından Beykoz'daki konutlarından el ele çıkarak görüntü veren Beren Saat ve Kenan Doğulu cephesinden yine tatsız bir dedikodu geldi.