Beren Saat


Beren Saat'in kombini sosyal medyayı ikiye böldü Kenan Doğulu ile evliliğinde uzun süre ayrılık sinyalleri veren Saat geçtiğimiz sene evliliğine bir şans daha vermişti. İlişkisini toparlayan ve mutlu bir birlikteliğine devam eden oyuncu, yeni paylaşımıyla dikkat çekti.
Ünlü oyuncuların bölüm başı ücretleri belli oldu! Dizilerin yeni sezon bölümleri yavaş yavaş yayınlanmaya başlarken başrol oyuncularının da bölüm başına aldıkları ücret belli oldu.
Beren Saat ilk aşkı Efe Güray’ın kardeşinin düğününe katıldı Beren Saat, 2004’te vefat eden ilk aşkı Efe Güray’ın kardeşi Yaman Güray'ın Ankara'daki düğününe katıldı. Eşi Kenan Doğulu'da gecede sahneye çıkarak davetlileri coşturdu.
Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun aşk tatili 2014 yılında Los Angeles'ta evlenen ve sık sık boşanacakları yönündeki haberlerle gündeme gelen ancak sonrasında aralarındaki buzları eriten Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti, Bodrum'da görüntülendi.
Trafikte görüntülenen oyuncuyu kimse tanımadı Trafikte görüntülenen ünlü oyuncu muhabirleri kırmadı.
Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e 7. yıl mesajı 2014 yılında ünlü oyuncu Beren Saat ile nikah masasına oturan şarkıcı Kenan Doğulu, evliliklerinin 7. yıl dönümünü kutladı.
Instagram'da Beren Saat rüzgarı esti Kenan Doğulu'yla dünyaevine giren ve geçtiğimiz günlerde de boşanacağı öne sürülen Beren Saat, sıkıntılı günleri geride bıraktı.