Beren Saat


Kenan Doğulu - Beren Saat çiftinden sürpriz haber Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, yeni şarkısının klibini hayranlarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Doğulu'nun klibinde Uğur Yücel, Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan, Ezgi Mola ve Belçim Bilgin gibi isimlerin yanı sıra, eşi Beren Saat'in de rol aldığı görüldü.
Beren Saat Aşk-ı Memnu'nun tekrarını her gün izliyor Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, eşi Beren Saat'in başrol oynadığı Aşk-ı Memnu dizisiyle ilgili konuştu. Doğulu, Saat ile ilgili de şaşırtan bir itirafta bulundu.
Ünlü isimlerden 'Yalnız değilsin' mesajı! Beren Saat, Kenan Doğulu, Esra Dermancıoğlu, Ayta Sözeri ve Furkan Andıç gibi isimler, Belçim Bilgin’in öncülüğünde Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu UNFPA için ‘Koronavirüsle mücadelede yalnız değilsiniz’ mesajı verdi.
Tuba Büyüküstün'e Beren Saat soruldu! Tuba Büyüküstün ve Beren Saat kariyerlerinin başlangıcından bu yana devamlı olarak karşılaştırılıyor. Hayranları Tuba Büyüküstün'e ilk kez rakibesi Beren Saat'i sordu...
Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun sürpriz hazırlığı Uzun bir dönem boşanacakları yönünde haberlerle gündeme gelen Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti ilişkilerine devam etme kararı almıştı.
Kenan Doğulu'dan olay Beren Saat itirafı! Uzun süre evliliklerinde problem yaşadıkları iddia edilen daha sonra mutluluk pozlarıyla tüm iddiaları yalanlayan Kenan Doğulu-Beren Saat çiftinden konuşulacak haber...
Deren Talu'nun idolü Beren Saat Güzel yıldız Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren, sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı.