Beren Saat


Beren Saat kıkır kıkır gülüyor
Beren Saat kıkır kıkır gülüyor Bir süredir Kenan Doğulu ile aynı kare içinde görünmeyen Beren Saat, arkadaşlarıyla birlikte Alaçatı'da tatilde. Saat'in neşeli halleri dikkat çekti.
Beren'in Kenan'a 'kalpli yorumunun' ardındaki gerçek ne?
Beren'in Kenan'a 'kalpli yorumunun' ardındaki gerçek ne? Oyuncu Beren Saat, eşi müzisyen Kenan Doğulu’nun son Instagram paylamışına kalp emojisi koydu. Çift yine kafaları karıştırdı.
"Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisiyle ilgili flaş gelişme
"Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisiyle ilgili flaş gelişme ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’, Fransa’da düzenlenen Soap Ödülleri’nde ‘en iyi uluslararası dizi’ kategorisinde yarışıyor. Başrol oyuncuları Beren Saat ve Engin Akyürek de ‘en iyi uluslararası oyuncu’ kategorisinde ödüle aday.
Bircan Bali açıkladı: "Beren Saat yasak aşk yaşıyor"
Bircan Bali açıkladı: "Beren Saat yasak aşk yaşıyor" Şarkıcı Kenan Doğulu ile evliliğinde 6 aydır sorunlar yaşadığı söylenen oyuncu Beren Saat hakkında Bircan Bali'den gürültü kopartacak iddia...
Kenan Doğulu - Aslı İşler cephesinden olay iddia!
Kenan Doğulu - Aslı İşler cephesinden olay iddia! Kenan Doğulu'nun oyuncu Aslı İşler ile yakınlaştığı öne sürülmüş; Aslı İşler haberi sosyal medya hesabından jet hızıyla yalanlamıştı.
Beren Saat'le ilgili yasak aşk iddiasında yeni fotoğraflar!
Beren Saat'le ilgili yasak aşk iddiasında yeni fotoğraflar! Kenan Doğulu ile evliliğinde 6 aydır sorunlar yaşadığı söylenen oyuncu Beren Saat'in Fransız bir DJ olan Maga ile yakınlaştığı öne sürülmüştü...
Beren Saat'in yüzünde dikkat çeken değişim
Beren Saat'in yüzünde dikkat çeken değişim Doğallıktan yana bir yaşam tarzını benimseyen; beyazlayan saçlarını bile boyatmayan Beren Saat'in yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmadı.