Beren Saat

Beren Saat ve Kenan Doğulu deniz sezonunu açtı Son dönemin en çok konuşulan çiftlerinden olan ve evliliklerindeki krizlerle sık sık gündeme gelen Beren Saat ve Kenan Doğulu, Bodrum tatillerinde objektiflere takıldı.
Hazal Kaya'yı duygulandıran fotoğraf 2010'da final yapan "Aşk- Memnu" dizisinin oyuncuları Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya ve Selçuk Yöntem'in final gününden bir fotoğrafı ortaya çıktı.
Beren Saat ve Belçim Bilgin ev bakarken görüldü Beren Saat'in 2004'te trafik kazasında hayatını kaybeden ilk aşkı Efe Güray'ı doğum gününde "Benim kahramanım" notuyla anması dedikodu kazanlarını kaynatmıştı.
Beren Saat ilk aşkı Efe'yi bu yıl da unutmadı Beren Saat, 2004 yılında motosiklet kazasında hayatını kaybeden ilk aşkı Efe Güray’ın doğum gününü bu yıl da unutmadı. Birbirlerine sarıldıkları kareyi “Benim kahramanım” notuyla paylaştı.
Beren Saat Kenan Doğulu'nun ailesiyle buzları eritti Ünlü oyuncu Beren Saat, 7 yıl önce evlendiği Kenan Doğulu'nun kardeşi Canan Doğulu'nun doğum gününü kutladı.
Beren Saat ve Kenan Doğulu sevinç anlarını paylaştı! Sosyal medya Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun mutlu anlarını konuştu.
Kıvanç Tatlıtuğ'dan 11 yıl sonra sürpriz dönüş Başak Dizer ile eşi Kıvanç Tatlıtuğ, "Aşk-ı Memnu"nun çekildiği yalıya komşu oldu. Çift Sarıyer’deki Six Senses Kocataş Mansions adlı otelde iki günlük kaçamak yaptı.