Beren Saat

Televizyon dünyasını heyecanlandıran Beren-Kıvanç-Serenay iddiası!
Televizyon dünyasını heyecanlandıran Beren-Kıvanç-Serenay iddiası! Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolü olacağı çok önceden belli olan Kral Kaybederse dizisinde, yakışıklı oyuncunun kiminle kamera karşısına geçeceği merak ediliyordu.
Kıvanç Tatlıtuğ-Beren Saat buluşması gerçekleşti!
Kıvanç Tatlıtuğ-Beren Saat buluşması gerçekleşti! Şimdilerde yeni projesi için yoğun bir koşturmaca içinde olan Kıvanç Tatlıtuğ, sosyal medya sayfasından sette olan bir karesini paylaştı.
Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e mesaj: "Düştüğümde uzanan ilk el senin olsun"
Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e mesaj: "Düştüğümde uzanan ilk el senin olsun" Kenan Doğulu, Beren Saat ile evlilik yıl dönümünü sosyal medya paylaşımıyla kutladı.
Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni kare
Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni kare Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'u buluşturan aşk filminin yeni karesi sosyal medyaya düştü.
Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'dan yıllar sonra ilk fotoğraf!
Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'dan yıllar sonra ilk fotoğraf! 2008'de başlayan ve 2010'da sona eren "Aşk-ı Memnu" dizisinin başrol oyuncuları Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, 12 sene sonra yeni bir internet projesinin çekimleri için Şile'de bir araya geldi.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in büyük buluşması gerçekleşti!
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in büyük buluşması gerçekleşti! Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'un yıllar sonra bir aşk filmi için bir araya geldi.
Kenan Doğulu ve Beren Saat Kraliçe Elizabeth'in partisine katıldı
Kenan Doğulu ve Beren Saat Kraliçe Elizabeth'in partisine katıldı İngiliz Ticaret Odası, Kraliçe II. Elizabeth’in tahta çıkışının 70.yılı vesilesiyle Platin Jubilesi partisi düzenledi. Partiye Türkiye'nin en ünlü çiftlerinden Kenan Doğulu ve Beren Saat de katıldı. İkili, yaz partinin yapıldığı Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosluğu bahçesinde poz verdi.