polis memuru


Barlar Sokağı'na yapılan baskında şaşkına çeviren manzara
Barlar Sokağı'na yapılan baskında şaşkına çeviren manzara Aydın'ın Nazilli ilçesinde emniyet, bir müzikholde yabancı uyruklu kadınların konsomatris olarak çalıştırıldığı ihbarını aldı.
Kadına şiddeti önlemek isteyen polis memuru şehit düştü
Kadına şiddeti önlemek isteyen polis memuru şehit düştü Bursa’da kocasından şiddet gören kadını kurtarmak isteyen polis Semih Altıntaş, 3 kata balkondan tırmanarak girmek istedi. Ancak demir parmaklık kopunca Altındaş beton zemine düşerek şehit oldu.
Her polise 27 bin TL promosyon
Her polise 27 bin TL promosyon Emniyet Genel Müdürlüğü, maaş promosyonu görüşmeleri ile ilgili açıklamada bulundu.
Memur ve emekliye yüzde 18.8 zam göründü
Memur ve emekliye yüzde 18.8 zam göründü 2022 enflasyon beklentilerine göre ocak zam oranı SSK, Bağ-Kur emeklisi için yüzde 17.83, memur ve memur emeklisi için yüzde 18.83 olacak.
Berkin Elvan'ın annesinin kolunu kıran polislere tazminat cezası
Berkin Elvan'ın annesinin kolunu kıran polislere tazminat cezası Süreyya Operası önünde düzenlenen eylemde polis müdahalesi sonucu kolu kırılan ve ters kelepçeyle gözaltına alınan Berkin Elvan'ın annesi Gülsüm Elvan'a 20 bin TL tazminat ödenecek.
Sosyetik Derin Mermerci'nin olaylı gecesi!
Sosyetik Derin Mermerci'nin olaylı gecesi! Cemiyet hayatının ünlü simalarından Derin Mermerci önceki gün olaylı bir gece yaşadı.
5 yıllık firar denizde bitti!
5 yıllık firar denizde bitti! İstanbul'da Güven timi polisleri Avcılar Ambarlı Mahallesi'nde gerçekleştirilen asayiş uygulamasında şüphe üzerine bir kişiyi durdurmak istedi. Şüpheli yaya olarak polislerden kaçmaya çalıştı.