polis memuru


Genç kadından eski sevgilisine akılalmaz şantaj!
Genç kadından eski sevgilisine akılalmaz şantaj! Sağlık personeli genç kadın, duygusal ilişki içerisinde olduğu polis memuru sevgilisiyle ayrıldıktan sonra kıskançlık krizine girerek şantaja başvurdu.
BBP Kadın Kolları İl Başkanı: "Programdan sonra gözaltına alındım"
BBP Kadın Kolları İl Başkanı: "Programdan sonra gözaltına alındım" BBP Ordu Kadın Kolları İl Başkanı Fatma Yümlü, katıldığı bir yayının ardından gözaltına alındığını iddia etti...
Ayşegül Çınar gözaltına alındı
Ayşegül Çınar gözaltına alındı Dizi oyuncusu Ayşegül Çınar, Beyoğlu’nda sevgilisi Furkan Çalıkoğlu ile kavga etti. Kavgayı ayırmak için araya giren 5 otel çalışanı ile olaya müdahale eden 7 polisi yaralayan Çınar ve Çalıkoğlu gözaltına alındı.
Polislerin aracını kaçıran suç makinesi vurularak durduruldu
Polislerin aracını kaçıran suç makinesi vurularak durduruldu Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde elinde ekmek bıçağı ile yarı çıplak vaziyette çevreyi rahatsız eden 35 yaşındaki Murat Arslantaş, olay yerine gelen polislere saldırdı.
Soylu’dan polislere uyarı: "Hesabını sorarım"
Soylu’dan polislere uyarı: "Hesabını sorarım" TBMM Kadına Şiddetin Sebeplerinin Araştırılması Komisyonu toplantısında konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, polisi net bir dille uyardı.
Avukat Kazım Yiğit Akalın'a rüşvete teşebbüs tutuklaması
Avukat Kazım Yiğit Akalın'a rüşvete teşebbüs tutuklaması Avukat Kazım Yiğit Akalın ve bir polis memuru, rüşvet iddiasıyla tutuklandı. Akalın'a 'Dosyaya beraber bakalım' teklifi götüren avukat ve üç polis adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Yasaklara meydan okuyan Fırat Çelik'in polisleri görünce ödü patladı!
Yasaklara meydan okuyan Fırat Çelik'in polisleri görünce ödü patladı! Yeni projesi için Fransa'dan dönüş yapan oyuncu Fırat Çelik, apartmanın önüne masa ve sandalye koyarak pandemi nedeniyle kapalı ve yasaklı olan kafelere nispet yapıyordu.