polis memuru


Sinan Çetin'in 'olaylı' oğlu Rüzgar Çetin, ünlü ismin kızıyla nişanlandı
Sinan Çetin'in 'olaylı' oğlu Rüzgar Çetin, ünlü ismin kızıyla nişanlandı 2016 yılında yaptığı kazada bir polisin şehit olmasına neden olan ve 8 ay cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edilen yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, Beşiktaş'ın eski başkanı Ahmet Nur Çebi'nin kızı Mina Nur Çebi ile nişanlandı.
Şanlıurfa’da, 'Dur' ihtarına uymayan 2 şüpheli vurularak yakalandı
Şanlıurfa’da, 'Dur' ihtarına uymayan 2 şüpheli vurularak yakalandı Şanlıurfa'da devriye görevinde bulunan gece bekçileri şüphelendiği 2 kişiyi durdurmak istedi. 'Dur' ihtarına uymayarak kaçan ve ateş açan şüpheliler bekçiler tarafından tabancayla ayaklarından vurularak yakalandı.
Polis aracı, yol kenarındaki arsaya devrildi; 3 yaralı
Polis aracı, yol kenarındaki arsaya devrildi; 3 yaralı İzmir'in Çiğli ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan ekip otosunun yol kenarındaki arsaya devrilip, ters durduğu kazada 1'i ağır 3 polis yaralandı.
İstanbul Valisi Gül: "Asayiş anlamında çok ciddi bir olayla karşılaşmadık"
İstanbul Valisi Gül: "Asayiş anlamında çok ciddi bir olayla karşılaşmadık" İstanbul Valisi Davut Gül, Taksim Meydanı'nda güvenlik önlemlerini yerinde denetleyerek burada bulunan polis ekiplerinin yeni yılını kutladı.
Emniyet'te FETÖ operasyonu: 445 polis açığa alındı
Emniyet'te FETÖ operasyonu: 445 polis açığa alındı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, FETÖ ile irtibat ve iltisaklı olduğu tespit edilen 445 polisin açığa alındığını ve bu kişiler hakkında idari soruşturma başlatıldığını duyurdu.
Polise devredilen lüks araçlar tartışılıyor
Polise devredilen lüks araçlar tartışılıyor İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın suç örgütlerine yönelik operasyonda ele geçirilen 23 lüks otomobili polisin kullanımına verildiğini duyurması tartışma yarattı. Hüküm verilmeden mülkiyet hakkının ihlal edildiği öne sürülüyor.
Polat soruşturmasında görevli bazı polisler açığa alındı
Polat soruşturmasında görevli bazı polisler açığa alındı Dilan Polat soruşturmasında gözaltına alınan bir şüphelinin Emniyet'te bulunan cep telefonundan annesinin aranarak, kızının hesabındaki tüm Bitcoinleri göndermesini istediği iddia edildi.