polis memuru

İstanbul emniyetinden 'Huzur İstanbul' denetimi
İstanbul emniyetinden 'Huzur İstanbul' denetimi İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından il genelinde eş zamanlı olarak 'Huzur İstanbul' denetimi yapıldı. Denetimler kapsamında tur tekneleri ve yatlarda denetlendi. Denetimlerde kurallara uymayan bir yata 25 bin lira ceza yazıldı. Denetime polis helikopteri de havadan destek verdi.
Polis Almanya sınırında kontrolü kaybetti, kaçaklar ülkeye akın etti
Polis Almanya sınırında kontrolü kaybetti, kaçaklar ülkeye akın etti Almanya'ya kaçak göçmen akını rekor üstüne rekor kırıyor. Aralarında çok sayıda Türk’ün de olduğu göçmenler, Almanya sınırlarını deldi ve Polonya ile Çekya sınırında Almanya polisi kontrolü kaybetti. Geçtiğimiz ay Almanya’ya kaçak girişler yüzde 170 arttı.
Dizi setine polis baskını! Ünlü yapımcı karakolluk oldu
Dizi setine polis baskını! Ünlü yapımcı karakolluk oldu Ünlü yapımcı Öner Arslanel, Etiler'deki dizi çekimleri sırasında sokaktaki bir komşu tarafından emniyete ihbar edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri sonrası çekim iptal edildi.
Kağıthane'de uyuşturucu operasyonunda çıkan çatışmada yaralanan polis şehit oldu
Kağıthane'de uyuşturucu operasyonunda çıkan çatışmada yaralanan polis şehit oldu İstanbul Kağıthane'de uyuşturucu satıcılarının kaldığı bir adrese operasyon yapan polis ekiplerine uzun namlulu silahlarla ateş açıldı.
Parkta alkol alan vatandaşa polis dayağı!
Parkta alkol alan vatandaşa polis dayağı! Bir parkta alkol alan 39 yaşındaki Süleyman Buzağcı, polis memuru Ahmet Can Polat tarafından darp edildi. Buzağcı’yı darp eden polis ifadesinde, "Yüksek sesle konuşuyordu uyardım. Bana saldırdı" derken, Buzağcı, "Kimseye bir zararım ve saygısızlığım yoktu. Neden darp edildiğimi anlamadım" dedi.
Kedilerini çiftleştirmek için buluşan kadınlar 4 polisin başını yaktı!
Kedilerini çiftleştirmek için buluşan kadınlar 4 polisin başını yaktı! İki kadın kedilerini çiftleştirmek için internetten tanışıp, protokol imzaladı. Ancak yavru kediler doğunca bir türlü paylaşamadılar. Bir kadın yanına aldığı eşi ve polis arkadaşıyla diğer kadının evini bastı.
Kavga ihbarına giden motosikletli polis ekibi otomobille çarpıştı
Kavga ihbarına giden motosikletli polis ekibi otomobille çarpıştı Bursa'nın İnegöl ilçesinde kavga ihbarına giden motosikletli polis ekibi otomobille çarpıştı. Kazada devrilen motosikletten yola kavrulan 2 polis memuru yaralandı.