polis memuru

İşte tüm memurların kalem kalem zamlı maaşları!
İşte tüm memurların kalem kalem zamlı maaşları! Enflasyon verisinin açıklanmasıyla, memurların zam oranı belli oldu. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan enflasyon verileriyle birlikte memur zammı için kritik olan 6 aylık enflasyon da belli oldu.
Fransa'da bilanço ağırlaşıyor! 'Şiddete son' çağrısı!
Fransa'da bilanço ağırlaşıyor! 'Şiddete son' çağrısı! Fransa'da polisin bir genci vurmasıyla patlak veren protestoların dördüncü gecesinde 1300'ü aşkın kişi gözaltına alındı, 79 polis ve jandarma yaralandı.
Maseratili polis memuru açığa alındı
Maseratili polis memuru açığa alındı İzmir-İstanbul Otoyolu'nda eşine ait Maserati otomobille giderken trafikte tartıştığı Avukat Fatih Uzun'un bacağını kırmakla suçlanan ve hakkında idari soruşturma başlatılan polis memuru Hüseyin Tayfun Üçgül (39), açığa alındı.
Lüks araçlı polisin suç dosyası kabarık çıktı!
Lüks araçlı polisin suç dosyası kabarık çıktı! Manisa'dan İstanbul'a ailesiyle dönen avukat Fatih Uzun'un aracını sıkıştırıp durdurduktan sonra bir ayağını iki yerden kıran polis memuru Hüseyin Tayfun Üçgül hakkında 9 yıla kadar ceza istemiyle iddianeme düzenlendi.
İçinde 200 bin liralık altın ve para olan çantayı sahibine ulaştırdı
İçinde 200 bin liralık altın ve para olan çantayı sahibine ulaştırdı Kocaeli'nin Darıca ilçesinde, Yusuf İreç bir arkadaşıyla birlikte mesire alanında buldukları içinde 200 bin TL değerinde ziynet eşyası ve para bulunan kadın çantasını, polis aracılığıyla sahibine ulaştırdı.
Aldığı rüşveti yutmaya çalıştı, boğazında kalınca hastanelik oldu!
Aldığı rüşveti yutmaya çalıştı, boğazında kalınca hastanelik oldu! Kolombiya’da rüşvet aldığı anlaşıldıktan sonra ihbar edilen polis memuru, delil olan parayı yemeye çalışırken hastanelik oldu.
Eş cinayetinde 12 polis memuru hakkında 'ihmal'den hapis istemi
Eş cinayetinde 12 polis memuru hakkında 'ihmal'den hapis istemi İzmir'in Bornova ilçesinde, boşanma aşamasındaki eşi tarafından öldürülen Hülya Şellavcı Yeğin'in (52) ölümüyle ilgili 12 polis hakkında 'ihmalleri bulunduğu' gerekçesiyle 3 aydan 1 yıla kadar hapis cezasıyla iddianame hazırlandı.