Kenan Doğulu

Instagram'da Beren Saat rüzgarı esti Kenan Doğulu'yla dünyaevine giren ve geçtiğimiz günlerde de boşanacağı öne sürülen Beren Saat, sıkıntılı günleri geride bıraktı.
Serpil Doğulu'dan çok konuşulacak hamle Merhum müzisyen Yurdaer Doğulu'nun eşi Serpil Doğulu, fotoğrafçılığa gönül verdi.
Kenan Doğulu tatilin tadını çıkarıyor Kenan Doğulu önceki gün Bodrum’da yelkenli ile tura çıktı.
Hande Erçel: "Mavi olmadan asla" Torba'daki bir otelde gerçekleşen çekimlerde, Doğulu ve Erçel ailesini iskelede görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Çekilen fotoğrafların halk tarafından cep telefonuyla görüntülenmemesi için önlem alındı.
Beren Saat eşi Kenan'a sordu: "Yıldızların altında çıplak uyuyalım mı?" Ünlü oyuncu Beren Saat, 47 yaşına giren eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününü şaşırtan bir mesajla kutladı. Saat, "Yıldızların altında çıplak uyuyalım mı?" notuyla sosyal medyayı salladı.
Beren Saat ve Kenan Doğulu deniz sezonunu açtı Son dönemin en çok konuşulan çiftlerinden olan ve evliliklerindeki krizlerle sık sık gündeme gelen Beren Saat ve Kenan Doğulu, Bodrum tatillerinde objektiflere takıldı.
Beren Saat ve Belçim Bilgin ev bakarken görüldü Beren Saat'in 2004'te trafik kazasında hayatını kaybeden ilk aşkı Efe Güray'ı doğum gününde "Benim kahramanım" notuyla anması dedikodu kazanlarını kaynatmıştı.