Kenan Doğulu

Kenan Doğulu İzmir'de sahne aldı
Kenan Doğulu İzmir'de sahne aldı Konser maratonuna İzmir'de devam eden Kenan Doğulu, KerkiSolfej organizasyonuyla İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda unutulmaz bir konsere daha imza attı.
Beren Saat'ten eşi Kenan Doğulu'ya romantik öpücük
Beren Saat'ten eşi Kenan Doğulu'ya romantik öpücük Beren Saat eşi Kenan Doğulu ile ödül törenine katıldı. Törene damga vuran ikili sade tarzlarıyla törene damga vuran isimler arasındaydı.
Kenan Doğulu'dan sevenlerine unutulmaz şarkısıyla sürpriz
Kenan Doğulu'dan sevenlerine unutulmaz şarkısıyla sürpriz Kenan Doğulu’nun, en sevilen şarkılarından biri olan “Sımsıkı Sıkı Sıkı”, DJ ve tekno müzik prodüktörü Kuvoka ile farklı bir versiyonda 27 Mayıs'ta dinleyiciyle buluştu.
Ünlü simaları buluşturan etkinlik
Ünlü simaları buluşturan etkinlik Bülent Eczacıbaşı’nın başkanı olduğu İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) 50’nci yılını önceki akşam Four Seasons Hotel Bosphorus’ta kutladı.
Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya kulisten destek
Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya kulisten destek Kenan Doğulu cumartesi akşamı akşam BKM organizasyonuyla Maximum Uniq Açıkhava’da yazın ilk konserini verdi.
Kenan Doğulu profesyonel modelleri aratmadı
Kenan Doğulu profesyonel modelleri aratmadı Dünyaca ünlü bir jean markasının yüzü olan Kenan Doğulu, verdiği pozlarla büyük beğeni topladı.
Kenan Doğulu bir deri bir kemik kaldı
Kenan Doğulu bir deri bir kemik kaldı Ünlü müzisyen Kenan Doğulu aşırı zayıf haliyle objektiflere poz verdi.