Kenan Doğulu

Beren Saat ve Kenan Doğulu el ele! Okan Bayülgen'in tiyatro oyunundan el ele çıkan Beren Saat ve Kenan Doğulu mutluluk pozları verdi.
Beren Saat'ten Kenan Doğulu sorularına şaşırtan tepki! Eşi Kenan Doğulu'yla yeni bir kriz yaşadıkları iddiası geçen hafta magazin gündemine bomba gibi düşen Beren Saat, eşiyle ilgili sorulan sorulara verdiği tepkiyle dikkat çekti.
Kenan Doğulu'dan flaş Beren Saat açıklaması! Kenan Doğulu ve Beren Saat evliliğinde yeni bir krizin yaşandığı iddia edilmişti...
Beren Saat ve Kenan Doğulu yeni bir kriz mi yaşıyor? Son olarak "Atiye"nin galasında birlikte görülen Beren Saat ve Kenan Doğulu cephesinde yeni bir krizin yaşandığı konuşuluyor...
Kenan Doğulu gecelerde perişan halde görüntülendi Müzisyen Kenan Doğulu gecelerde tek başına ve saçı sakalı birbirine karışmış halde görüntülendi.
Kenan Doğulu neden sürekli tek başına? Kenan Doğulu’nun son günlerde katıldığı 3 partide yanında eşi Beren Saat yoktu.
Beren Saat, Ozan Doğulu'nun doğum gününe katılmadı! Aranjör Ozan Doğulu, önceki akşam Etiler'de bulunan Limon Köyiçi adlı mekanda 48'inci yaşını kutladı. Doğulu'yu bu özel gününde annesi Serpil Doğulu, kardeşi Kenan Doğulu, sevgilisi Hera ve kızları ile kız kardeşi yalnız bırakmadı.