Çağla Şıkel Kenan Doğulu sorusundan neden kaçtı?

Geçtiğimiz aylarda oyuncu Kaan Yıldırım'la aşk yaşadığı haberleriyle gündem olan, bu iddiaları "Sadece arkadaşız' diyerek yalanlayan manken Çağla Şıkel, “Hayatınızda biri var mı?” sorusunu cevapladı.

Milliyet Gazetesi'nden Mesut Yılmaz'ın haberine göre Çağla Şıkel, Kenan Doğulu’nun Harbiye Açıkhava konserini dinlemeye gelenler arasındaydı. Şık tarzı ile dikkat çeken 42 yaşındaki manken, konsere yalnız geldi.

Çocuklarını evde bıraktığını söyleyen Şıkel, "Onları daha erken saatlerde olan konserlere götürmeye çalışıyorum. Bugün evdeler çünkü okulları var" dedi.

Muhabirlerin “Hayatınızda biri var mı?” sorusuna ünlü model, "Eğer birisi olursa ben de isterim beraber geleyim, konserde müzik dinleyim ama şu an yok" cevabını verdi.

Çağla Şıkel, "Çok zengin, çok fakir benim için fark etmez. Allah'a şükür benim her şeyim var. Fakir insanla da beraber olurum" ifadelerini kullandı.

Bir dönem şarkıcı Kenan Doğulu ile aşk yaşadığı konuşulan Çağla Şıkel, basın mensuplarının bu konuyu hatırlatması üzerine soruları cevapsız bıraktı.