Kenan Doğulu

Kenan Doğulu'dan çocuklara destek Kenan Doğulu, çocuklara kodlamayı öğretmek amacıyla kurulan Code.org ve Türkiye ortağı RobinCode’un gerçekleştirdiği ‘Kodlama Saati’ etkinliklerine destek veriyor.
Beren Saat'ten Kenan Doğulu sorusuna itiraf gibi yanıt Ünlü müzisyen Kenan Doğulu'yla evli olan Beren Saat, ilişkileri hakkında samimi açıklamalarda bulundu.
Cem Pilevneli sürpriz aşkıyla dudak dudağa! Ünlü besteci, yorumcu ve aranjör Cem Pilevneli, dört ay önce Kenan Doğulu prodüktörlüğünde "Petek Pansiyon" adını verdiği bir albüm yapmıştı.
Beren Saat hakkında bomba iddia! Sevilen oyuncu Beren Saat, "Evliliği bitirememe sendromu" mu yaşıyor?
Beren Saat'ten flaş Kenan Doğulu açıklaması! Oyuncu Beren Saat, bir dönem krizler yaşadığı Kenan Doğulu ile evliliği hakkında samimi açıklamalarda bulundu.
Beren Saat'in sürpriz paylaşımı çok konuşuldu! Sosyal medya hesabını meslektaşlarına göre yoğun olarak kullanmayan oyuncu Beren Saat dün kural bozdu.
Doğulu kardeşler aylar sonra hasret giderdi Aranjör, prodüktör ve DJ Ozan Doğulu pandemiden dolayı geçen marttan beri Bodrum’daki villasında izole yaşam sürüp, müzik çalışmalarını da oradaki stüdyoda yapıyordu.