Kenan Doğulu

Kenan Doğulu ve Beren Saat gecelerde görüntülendi
Kenan Doğulu ve Beren Saat gecelerde görüntülendi Uzun süredir İstanbul gecelerinde görünmeyen Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, önceki akşam Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı.
Hera sevgilisi Ozan Doğulu'nun kızlarını bağrına bastı
Hera sevgilisi Ozan Doğulu'nun kızlarını bağrına bastı Şarkıcı Hera Aslan, sevgilisi Ozan Doğulu’nun 3 kızını bağrına bastı. “Ozan’ın çocukları benim de evlatlarım. Onları çok seviyorum” diyerek takdir topladı...
Beren Saat ve Kenan Doğulu müjdeli haberi böyle açıkladı
Beren Saat ve Kenan Doğulu müjdeli haberi böyle açıkladı Beren Saat-Kenan Doğulu çifti, dijitalde yayınlanacak "Kulüp" yapımının galasında görüntülendi.
Kenan Doğulu'dan ünlü isimlere konser
Kenan Doğulu'dan ünlü isimlere konser Kenan Doğulu önceki akşam ünlü dijital platform için düzenlenen davette konser verdi.
Kenan Doğulu ve Beren Saat'ten mutluluk pozu
Kenan Doğulu ve Beren Saat'ten mutluluk pozu Ünlü isimler Eyüp’teki Tersane İstanbul’da gerçekleşen 16. Contemporary Istanbul sanat fuarına akın etti.
Beren Saat'in kombini sosyal medyayı ikiye böldü
Beren Saat'in kombini sosyal medyayı ikiye böldü Kenan Doğulu ile evliliğinde uzun süre ayrılık sinyalleri veren Saat geçtiğimiz sene evliliğine bir şans daha vermişti. İlişkisini toparlayan ve mutlu bir birlikteliğine devam eden oyuncu, yeni paylaşımıyla dikkat çekti.
Kenan Doğulu Harbiye'yi salladı!
Kenan Doğulu Harbiye'yi salladı! Kenan Doğulu, Harbiye Açıkhava sahnesinde İstanbullu hayranlarıyla bir araya geldi.