İddialı projenin oyuncuları okuma provasında buluştu

TRT Dijital'in yeni polisiye dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

İddialı projenin oyuncuları okuma provasında buluştu

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre sete çıkacak olan dizinin yapımını Vernant DP, yapımcılığını Cemil Cengiz üstleniyor.

Yönetmen koltuğunda ise ödüllü yönetmen Emre Kavuk oturacak.

Yeni yılda TRT Dijital’de seyirciyle buluşacak olan dizinin senaristi Ümit Cihan Canpolat, görüntü yönetmeni Türksoy Gölebeyi…

Dizide başlıca rolleri Yurdaer Okur, Burak Sergen, Erdem Kaynarca, Mahir Günşıray, Nizam Namidar, Esila Umut, Haydar Köyel, Esra Kızıldoğan, Handan Yıldırım, Yankı Ayhan, Ela Yörüklü, Ebru Şam, Birgen Engin, Can Atak ve Zeynep Güngör oynayacak.

Kızının katilleri cezasını çekmediği için öfkeli olan siber güvenlik uzmanı baba Selim (Yurdaer Okur), yetkililerden umudunu kesince adaleti kendi elleriyle sağlamaya karar verir.

Araştırmaları sonucu tespit ettiği olağan şüphelileri kaçırıp kendi mahkemesini kurar ve tüm sorgulama sürecini internet üzerinden canlı olarak yayınlar.

Sonunda kararı izleyicilerin oylarıyla belirleyecek, “suçlu” bulunanları kısasa kısas esasınca ölümle cezalandıracaktır.

Sosyal medyada geniş yankı yaratan olayın peşine düşen deneyimli Başkomiser Kadir (Burak Sergen), Selim’i yakalamak ve adalete teslim etmek için soluk kesen bir mücadeleye girer.