Yurdaer Okur


Yurdaer Okur'dan rolü için büyük değişim
Yurdaer Okur'dan rolü için büyük değişim Yurdaer Okur dönem dizisinden ayrıldıktan bir hafta sonra çekimlerine başladığı Hakim’deki yeni imajı için uzun saç ve sakallarına veda etti.
Fatih Berk Şahin'e sette sürpriz doğum günü
Fatih Berk Şahin'e sette sürpriz doğum günü ATV'nin merakla beklenen iddialı dizisi Hakim'in genç oyuncusu Fatih Berk Şahin'e sette sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.
Merakla beklenen diziye iki sürpriz oyuncu dahil oldu
Merakla beklenen diziye iki sürpriz oyuncu dahil oldu “Your Honor” dizisinin uyarlaması olan “Hakim” dizisi dün sete çıktı.
Yıldız isimleri buluşturan dizi merak uyandırdı
Yıldız isimleri buluşturan dizi merak uyandırdı Erdal Beşikçioğlu, Yurdaer Okur, Uğur Yüce, Ebru Özkan, Eslem Akar, Fatih Berk Şahin ve Gülsen Tuncer’in rol aldığı dizinin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.
Hasibe Eren bu kez sürpriz bir karaktere can verecek
Hasibe Eren bu kez sürpriz bir karaktere can verecek Limon Film’in Your Honor dizisinden uyarladığı "Hakim" dizisi merakla bekleniyor. Yılmaz Şahin’in yazdığı diziyi Erkan Tunç ile Süleyman Mert Özdemir yönetecek.
Uğur Yücel sürpriz projeyle setlere dönüyor
Uğur Yücel sürpriz projeyle setlere dönüyor Limon Yapım'ın "Your Honor" dizisinden uyarladığı "Hakim" dizisinin kadrosuna bomba bir isim daha katıldı.
Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde beklenmeyen ayrılık
Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde beklenmeyen ayrılık Akli Film imzalı "Alparslan: Büyük Selçuklu" dizisi pazartesi akşamları reytinglerini silip süpürüyor.