"Yargı" dizisinin uluslararası başarısı sürüyor

HBO Max’in dünya listelerinde ilk sıralara yükselen "Yargı", yurtdışı izleyicilerinin de beğenisini topluyor.

"Yargı" dizisinin uluslararası başarısı sürüyor

"Yargı" dizisinin başarısı ülke sınırlarını aştı. Sonbaharda 3. sezonuyla seyirci karşısına çıkacak olan Sema Ergenekon’ın yazdığı Ay Yapım imzalı dizi dünyanın birçok ülkesinde en çok izlenenler listelerinin başında yerini alıyor.


"Yargı" dizisinin uluslararası başarısı sürüyor

Birsen Altuntaş'ın haberine göre HBO Max’in açıkladığı listelerde beğeniyle izlenen dizi Brezilya’da 1. sırada yer alırken Latin Amerika, Arjantin ve Şili’de en çok izlenen 2. dizi oldu. Kolombiya ve Meksika’da ise 5. sırada yerini alan Yargı’ya yurtdışı izleyicilerinden tebrik mesajları yağıyor.


"Yargı" dizisinin uluslararası başarısı sürüyor - Resim : 2


Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrollerinde yer aldığı, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Yurdaer Okur, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Doğaç Yıldız, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi usta ve genç isimlerin bir araya geldiği dizinin 3. sezonu ise ülkemizde merakla bekleniyor."Yargı" dizisinin uluslararası başarısı sürüyor - Resim : 3