Kaan Urgancıoğlu


Pınar Deniz: "Bizi yakıştırmaları hoşumuza gidiyor"
Pınar Deniz: "Bizi yakıştırmaları hoşumuza gidiyor" Şimdilerde "Yargı" dizisinde Kaan Urgancıoğlu ile başrolü paylaşan Pınar Deniz, başarılı oyunculuğunun yanı sıra özel hayatıyla da adından söz ettiriyor.
Yargı dizisi sezon finaline gidiyor
Yargı dizisi sezon finaline gidiyor Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nu buluşturan "Yargı"nın sezon final tarihi belli oldu.
Yargı rüzgarı Yunanistan'da esecek
Yargı rüzgarı Yunanistan'da esecek Kanal D’nin yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, dizisi "Yargı", dünyaya açılmaya devam ediyor. Şu ana kadar yurtdışında birçok ülkede yayınlanmaya başlayan "Yargı"dan yeni bir haber geldi.
Aslı Enver - Önder Öztarhan aşkında bilinmeyen detay
Aslı Enver - Önder Öztarhan aşkında bilinmeyen detay Aslı Enver'in kısa bir süre önce iş insanı Önder Öztarhan ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı...
Aslı Enver'e kardeşinden flaş çıkış
Aslı Enver'e kardeşinden flaş çıkış Başrolünü Kaan Urgancıoğlu'yla paylaştığı 'Sen Yaşamaya Bak' filmiyle sevenlerinin karşısına çıkan Aslı Enver'e kardeşi Anıl Enver'den konuşulacak bir çıkış geldi.
Pınar Deniz sürpriz isimle yakınlaştı!
Pınar Deniz sürpriz isimle yakınlaştı! Kendisi gibi oyuncu Yiğit Kirazcı'dan kısa süre önce ayrılan Pınar Deniz, geçtiğimiz akşam sürpriz bir isimle yakınlaştı...
Pınar Deniz: "Kadınları ezen projede olmayacağım"
Pınar Deniz: "Kadınları ezen projede olmayacağım" Kaan Urgancıoğlu'yla başrolünü paylaştığı 'Yargı' dizisinde rol alan Pınar Deniz açıklamalarda bulundu. Oyuncu, proje seçiminde ince eleyip sık dokuduğunu söyledi.