Kaan Urgancıoğlu


Kaan Urgancıoğlu'nu şaşırtan Burak Özçivit sorusu
Kaan Urgancıoğlu'nu şaşırtan Burak Özçivit sorusu Beğeniyle izlenen "Yargı" dizinde Pınar Deniz'le başrolü paylaşan Kaan Urgancıoğlu'na muhabirlerden soğuk duş...
Yargı fırtınası şimdi de Yunanistan'da esiyor
Yargı fırtınası şimdi de Yunanistan'da esiyor Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nun oynadığı 'Yargı' dizisi Yunanistan'da rekor kırıyor.
Kaan Yıldırım'dan Kaan Urgancıoğlu sorusuna olay yanıt!
Kaan Yıldırım'dan Kaan Urgancıoğlu sorusuna olay yanıt! Kaan Yıldırım, sevgilisi Pınar Deniz’in çok yakıştırıldığı partneri Kaan Urgancıoğlu'yla ilgili yorum yaptı.
"Yargı" dizisi İspanyol basınının gündeminde
"Yargı" dizisi İspanyol basınının gündeminde Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı "Yargı" dizisi İspanya'nın gündeminde.
Kaan Urgancıoğlu en yakın arkadaşının eski aşkıyla görüntülendi
Kaan Urgancıoğlu en yakın arkadaşının eski aşkıyla görüntülendi Ünlü oyuncu Kaan Urgancıoğlu, önceki gün kız arkadaşıyla objektiflere yansıdı.
"Yargı" dizisinden yeni sezon tüyoları!
"Yargı" dizisinden yeni sezon tüyoları! Kanal D’nin yeni yayın dönemi öncesi en çok merak edilen dizilerinin başında şüphesiz "Yargı" geliyor.
Kaan Urgancıoğlu 'Yargı' dizisinden ayrıldı mı?
Kaan Urgancıoğlu 'Yargı' dizisinden ayrıldı mı? Pınar Deniz, Şükran Ovalı ve Uğur Arslan gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı 'Yargı' dizisi yeni sezon hazırlıklarına başladı.