Kaan Urgancıoğlu


Ünlü oyuncu Itır Esen'den son dakika haberi
Ünlü oyuncu Itır Esen'den son dakika haberi Yeşilçam’ın unutulmaz yapımlarından olan "Gülen Gözler" ve "Aile Şerefi" filmlerinde güzelliği ile dikkat çeken isimlerden biri olan Itır Esen sayısız başarılı projede yer almıştı.
Kaan Urgancıoğlu hakkında 'evi bıraktı' iddiası
Kaan Urgancıoğlu hakkında 'evi bıraktı' iddiası Oyuncu Kaan Urgancıoğlu evlenmeden önce kullandığı, düşük kira ödediği evi daha yüksek bir fiyattan başkasına kiraya verdiği iddiasıyla gündeme gelmişti.
Yargı dizisinde Cumhuriyetin 100’üncü yılına özel sahne
Yargı dizisinde Cumhuriyetin 100’üncü yılına özel sahne Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği Kanal D’nin sevilen dizisi 'Yargı’da, Cumhuriyetin 100’üncü yılına özel hazırlanan sahne izleyicilerden büyük beğeni aldı.
'Yargı' dizisine hangi ünlü oyuncu konuk olacak?
'Yargı' dizisine hangi ünlü oyuncu konuk olacak? Kanal D'nin reyting rekortmeni "Yargı" dizisi üçüncü sezonunda da nefes kesen ve kafa karıştıran olaylarla seyirciyi pazar akşamları seyirciyi ekran başına topluyor.
Kaan Urgancıoğlu'nu babalık heyecanı sardı
Kaan Urgancıoğlu'nu babalık heyecanı sardı "Yargı" dizisinin 'Ilgaz'ı yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu, bugünlerde baba olacak olmanın heyecanını yaşıyor.
'Yargı' dizisiyle ilgili flaş gelişme
'Yargı' dizisiyle ilgili flaş gelişme Ay Yapım’ın Kanal D için çektiği "Yargı" dizisi üçüncü sezonunda da seyirciyi ekran başına toplamaya devam ederken flaş bir gelişme yaşandı.
Melisa Aslı Pamuk ve Kaan Urgancıoğlu birbirine mi girdi?
Melisa Aslı Pamuk ve Kaan Urgancıoğlu birbirine mi girdi? "Kara Sevda" dizisinde abi-kardeşi canlandıran Melisa Aslı Pamuk ile Kaan Urgancıoğlu yıllar sonra Netflix projesi için yeniden bir araya gelmişti.