Kaan Urgancıoğlu

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nu buluşturan diziyle ilgili yeni gelişme
Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nu buluşturan diziyle ilgili yeni gelişme Kanal D’nin, yapımcılığını Ay Yapım’ın yaptığı, zengin oyuncu kadrosu ile olduğu kadar yayınlanan ilk tanıtımıyla da dikkatleri üzerine çeken yeni dizisi Yargı’nın yayın tarihi belli oldu.
'Yargı' dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
'Yargı' dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi Yeni sezonda Kanal D’de yayınlanacak olan ve başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nu buluşturan “Yargı” dizisinin çekimleri başlamıştı.
Yargı dizisi çekimlere başladı
Yargı dizisi çekimlere başladı Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı "Yargı" dizisi için sete çıkan ekipten ilk kareler geldi.
Uğur Polat 5 yıl sonra setlerde
Uğur Polat 5 yıl sonra setlerde Ünlü oyuncu Uğur Polat, 5 yıl aradan sonra ekranlara dönüyor.
Kaan Urgancıoğlu Çeşme tatilinde görüntülendi
Kaan Urgancıoğlu Çeşme tatilinde görüntülendi Kaan Urgancıoğlu, önceki gün kız arkadaşıyla birlikte Çeşme'de bir plajda görüntülendi. Uzun süre şezlongda sohbet eden ikili, denize ayrı ayrı girmeye dikkat etti.
Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu sete çıkıyor
Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu sete çıkıyor Başrolünü Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nun paylaşacağı "Yargı" dizisi önümüzdeki günlerde sete çıkıyor.
Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nu buluşturan dizi geri sayımda
Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nu buluşturan dizi geri sayımda Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu Ay Yapım'ın Kanal D için çekeceği "Yargı" dizisi için buluşuyor. Başarılı kalem Sema Ergenekon'un yazdığı dizi Ağustos başında çekimlere başlayacak.