Kaan Urgancıoğlu

Cüzdanını kaybeden Kaan Urgancıoğlu sosyal medyadan çağrıda bulundu
Cüzdanını kaybeden Kaan Urgancıoğlu sosyal medyadan çağrıda bulundu Son dönemlerin en çok konuşulan yapımları arasında yer alan "Yargı" dizisinin yakışıklı oyuncusu Kaan Urgancıoğlu cüzdanını kaybettiğini duyurdu.
Pınar Deniz'in tek hayali: 'Üretmek'
Pınar Deniz'in tek hayali: 'Üretmek' Kaan Urgancıoğlu'yla birlikte 'Yargı' dizisinde yer alan oyuncu Pınar Deniz, hayallerinden söz etti.
Pınar Deniz açıkladı! Yargı dizisinde veda!
Pınar Deniz açıkladı! Yargı dizisinde veda! Kanal D'de pazar akşamları seyirciyle buluşan "Yargı" dizisinde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Ayrılığı Pınar Deniz, duyurdu.
Kaan Urgancıoğlu'nu şaşırtan Burak Özçivit sorusu
Kaan Urgancıoğlu'nu şaşırtan Burak Özçivit sorusu Beğeniyle izlenen "Yargı" dizinde Pınar Deniz'le başrolü paylaşan Kaan Urgancıoğlu'na muhabirlerden soğuk duş...
Yargı fırtınası şimdi de Yunanistan'da esiyor
Yargı fırtınası şimdi de Yunanistan'da esiyor Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nun oynadığı 'Yargı' dizisi Yunanistan'da rekor kırıyor.
Kaan Yıldırım'dan Kaan Urgancıoğlu sorusuna olay yanıt!
Kaan Yıldırım'dan Kaan Urgancıoğlu sorusuna olay yanıt! Kaan Yıldırım, sevgilisi Pınar Deniz’in çok yakıştırıldığı partneri Kaan Urgancıoğlu'yla ilgili yorum yaptı.
"Yargı" dizisi İspanyol basınının gündeminde
"Yargı" dizisi İspanyol basınının gündeminde Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı "Yargı" dizisi İspanya'nın gündeminde.