İhsan Şenocak yine Filenin Sultanları'nı hedef aldı

Milletler Ligi, Avrupa Şampiyonası ve 2024 Paris Olimpiyatları Elemeleri'nde tarih yazan Filenin Sultanları, belli kesimlerin hedefinde yer almayı sürdürüyor.

İhsan Şenocak yine Filenin Sultanları'nı hedef aldı

HALKTV'nin haberine göre Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından kadınlara yönelik sözleri nedeniyle işine son verilen ilahiyatçı İhsan Şenocak, yine Filenin Sultanları'nı hedef aldı.

AKP’ye yakınlığıyla bilinen İlmi ve Fikri Araştırmalar Merkezi Başkanı Şenocak, şu paylaşımı yaptı:

"Her müslüman Allah’ın(cc) emrettiğinin EN GÜZEL, yasakladığının da EN ÇİRKİN olduğunu anlatmaya memurken fert planında İSLAM’I yaşayan MÜSLÜMANLARIN gazeteleri de kadınların yarı çıplak haldeki oyununa ZAFER diyor” diyen Şenocak “HARAMA, haram DİYEBİLEN kaç alim, kaç mütefekkir, kaç hoca kaldı?"


İhsan Şenocak yine Filenin Sultanları'nı hedef aldı

EBRAR'A SALDIRMIŞTI

Daha önce de saldırılarıyla gündeme gelen Şenocak, milli gururumuz Ebrar Karakurt için, “Hilaliyle “Lâ ilahe illellah”ı, yıldızıyla “Muhammedurrasullah”ı remzeden BAYRAĞIMIZIN renginde ceddimiz Alparslan’dan Hüdavendigar’a bütün şehitlerin kanı var. BAYRAK bize ne için yaşayıp, hangi gaye uğrunda öleceğimizi hatırlatır. LGBTcinin üzerinde olması şeref değil, zillettir” ifadelerini kullanmıştı.


İhsan Şenocak yine Filenin Sultanları'nı hedef aldı - Resim : 2

İhsan Şenocak, daha önce de voleybol takımımızın kaptanı Eda Erdem'e yönelik “İslamın kızı! Sen oyun alanlarının değil, imanın, iffetin, ahlakın, hayanın, edebin sultanısın. Sen “burnunu göstermekten utanan” anaların evladısın. Ekranlara ve sakallı ağabeylerinin popüler kültürün kurbanlarına “sultan” demesine aldanmayasın! Umudumuz da, duamız da sensin” ifadelerini kullanmıştı.

İhsan Şenocak yine Filenin Sultanları'nı hedef aldı - Resim : 3