İlayda Çevik merakla beklenen dizinin kadrosuna dahil oldu

Genç kuşağın başarılı oyuncularından İlayda Çevik iddialı dizinin kadrosuna katıldı.

İlayda Çevik merakla beklenen dizinin kadrosuna dahil oldu

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre son olarak Mahkum’da konuk oyuncu olan usta aktör Talat Bulut ile Star TV’nin “Kaderimin Oyunu” dizisinde başrol oynayan Akın Akınözü tv8’in Fabrika Yapım ve Acun Medya imzalı “Tuzak” dizisinde buluştu.

Etkileyici bir intikam hikâyesini anlatan dizide Akın Akınözü “Avukat Umut”, Talat Bulut ise “iş insanı Aslan” rolüne hayat verecek. Henüz Akınözü’nün partnerine hayat verecek oyuncu belli olmadı. Dizinin oyuncu görüşmeleri tüm hızıyla sürüyor. Projeye son olarak genç kuşağın başarılı oyuncularından İlayda Çevik katıldı.

Aslan beyin sevgilisini oynayacak

İlayda Çevik, “Tuzak” dizisinde Aslan beyin sevgilisine hayat verecek. Aksiyonu ve entrikası bol olan dizide nefes kesen olaylar yaşanacak. Projeyi başarılı senarist Eylem Canpolat yazıyor. İlayda Çevik dizide “Luna” karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.

“Bir Zamanlar Çukurova” dizisindeki performansıyla da beğeni toplayan Çevik, 1994 Balıkesir doğumlu… Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitiren Çevik, unutulmaz dizi "Karagül"le tanınmıştı.