Talat Bulut


Akın Akınözü sürpriz oyuncuyla kamera karşısına geçecek
Akın Akınözü sürpriz oyuncuyla kamera karşısına geçecek Yakışıklı oyuncu Akın Akınözü; çok sürpriz bir isimle aynı dizide buluştu.
Talat Bulut'tan 'eşcinsel rolü' açıklaması
Talat Bulut'tan 'eşcinsel rolü' açıklaması Deneyimli oyuncu Talat Bulut önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Muhabirler Cüneyt Arkın’ın “Eşcinsel ya da kadın bir karakteri oynamam” sözlerini hatırlattı.
Talat Bulut'tan şaşırtan ayrılık
Talat Bulut'tan şaşırtan ayrılık FOX’un oyuncu kadrosu, senaryosu ve rejisiyle bu sezona damgasını vuran MF Yapım imzalı dizilerinden “Mahkum” önümüzdeki sezon da ekran macerasına devam edecek.
'Mahkum' dizisiyle ilgili flaş gelişme
'Mahkum' dizisiyle ilgili flaş gelişme FOX’un sevilen dizisi 'Mahkum' perşembe akşamları seyirciyi ekran başına toplamaya devam ediyor.
Seray Kaya 'Mahkum' dizisine veda edecek mi?
Seray Kaya 'Mahkum' dizisine veda edecek mi? "Mahkum" dizisi bu sezonun en çok izlenen yeni dizilerinin başında geliyor.
Talat Bulut reyting rekortmeni diziyle dönüyor
Talat Bulut reyting rekortmeni diziyle dönüyor 85 bölüm rol aldığı "Yasak Elma"nın ardından hangi projeyle ekrana döneceği merak konusu olan usta aktör Talat Bulut sonunda kararını verdi.
Talat Bulut: "200 bin TL almışım çok mu?"
Talat Bulut: "200 bin TL almışım çok mu?" Uzun süredir ekranlardan uzak olan Talat Bulut, önceki gün alışveriş turuna çıktığı Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Ünlü isim, Türkiye'de sürekli oyuncuların kazandığı bölüm başı ücretlerin gündeme getirilmesine tepki gösterdi.