Akın Akınözü


Modern Romeo ile Juliet: Reyyan ile Miran Atv’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Hercai’nin yıldızları Ebru Şahin ile Akın Akınözü, ‘Reyyan’ ile ‘Miran’ın modern Romeo ve Juliet’i andıran aşkını anlattı.
'Hercai'nin yıldızları sosyal medyayı salladı! ATV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi 'Hercai'nin yıldızları Ebru Şahin ve Akın Akınözü sosyal medyayı salladı.
Akın Akınözü ve Serenay Sarıkaya aşk mı yaşıyor? Genç oyuncular Akın Akınözü ve Serenay Sarıkaya'nın yakınlaştıkları iddiası bu sabah "Beyaz Magazin" programında konuşuldu.
Hayranlarından Akın Akınözü'ne yoğun ilgi "Hercai" dizisinin yıldızı Akın Akınözü, önceki gün Cihangir'deydi. Yürüyüş yaparken cep telefonuyla hararetli bir şekilde konuşan oyuncu, objektiflerden kurtulamadı.
Akın Akınözü tatil için nereyi seçti? 'Hercai' dizisinin yıldızı Akın Akınözü moral tatilinde.
'Hercai' dizisinin oyuncularına yoğun ilgi Hercai’nin oyuncuları Ebru Şahin ile Akın Akınözü, reklam çalışmalarının yeni gözde ikilisi oldu. İkili, 10 gün içinde bir reklam ajansıyla masaya oturacak.
Akın Akınözü'nün askerden döner dönmez ilk işi bu oldu! Hercai’de "Miran" karakteriyle herkesin beğenisini kazanan Akın Akınözü, bedelli askerlik görevini tamamladı.