Akın Akınözü


Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan bomba haber!
Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan bomba haber! Ebru Şahin, Akın Akınözü ile başrolü paylaştığı Hercai dizisinde Reyyan rolüne hayat vererek şöhretine şöhret katmıştı...
"Tuzak" dizisinin setinden ilk fotoğraflar geldi
"Tuzak" dizisinin setinden ilk fotoğraflar geldi Özgün hikayesi ve yepyeni anlatım tarzıyla dikkat çeken "Tuzak" setinden ilk fotoğraflar geldi.
Akın Akınözü'nün Beyoğlu eğlencesi çok gergin bitti!
Akın Akınözü'nün Beyoğlu eğlencesi çok gergin bitti! 'Tuzak' adlı dizide rol almaya hazırlanan Akın Akınözü, yıllardır aşk yaşadığı sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile Beyoğlu'nda görüntülendi.
Emir Benderlioğlu'nun yeni projesi belli oldu
Emir Benderlioğlu'nun yeni projesi belli oldu 5 Eylül'de sete çıkması planlanan "Tuzak" dizisinin kadrosuna 3 yeni oyuncu katıldı.
Bensu Soral'dan müjdeli haber geldi
Bensu Soral'dan müjdeli haber geldi Yakışıklı iş adamı Hakan Baş'la evlililklerindeki kara bulutları dağıtan Bensu Soral cephesinden müjdeli haber...
Akın Akınözü'nün yeni dizisine hacker atağı!
Akın Akınözü'nün yeni dizisine hacker atağı! Yakışıklı oyuncu Akın Akınözü'nün yeni dizisi “Tuzak”ın hazırlıkları sürerken konuşulacak bir gelişme yaşandı.
Yağız Can Konyalı ve Rıza Kocaoğlu aynı projede buluştu
Yağız Can Konyalı ve Rıza Kocaoğlu aynı projede buluştu Fabrika Yapım ile Acun Medya’nın beraber çekeceği “Tuzak” dizisinin hazırlıkları sürüyor.