Akın Akınözü


Akın Akınözü, sır gibi sakladığı sevgilisiyle yakalandı! Hercai dizisinde hayat verdiği 'Miran Aslanbey' karakteri ile yıldızı parlayan oyuncu Akın Akınözü, önceki gün objektiflere yakalandı.
Akın Akınözü'nden çarpıcı 'Hercai' itirafı ATV'nin reyting rekortmeni dizisi "Hercai"nin başarısı sınır aştı. Mardin'deki dizi setini önceki gün Şilili gazeteciler ziyaret etti. Ebru Şahin ile Akın Akınözü, yabancı basının sorularını yanıtladı.
Cannes'da yakışıklı aktör yarışı Türkiye'nin en yakışıklı oyuncularından Burak Özçivit, Can Yaman ve Akın Akınözü, Cannes'da düzenlenen dünyanın en prestijli televizyon fuarına katıldı. Sokakları, Türk oyuncuların afişleri süsledi.
Akın Akınözü: "Bir kez daha şükürler olsun" Son günlerde rol aldığı "Hercai" dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Akın Akınözü, 29 yaşına girdi.
Modern Romeo ile Juliet: Reyyan ile Miran Atv’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Hercai’nin yıldızları Ebru Şahin ile Akın Akınözü, ‘Reyyan’ ile ‘Miran’ın modern Romeo ve Juliet’i andıran aşkını anlattı.
'Hercai'nin yıldızları sosyal medyayı salladı! ATV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi 'Hercai'nin yıldızları Ebru Şahin ve Akın Akınözü sosyal medyayı salladı.
Akın Akınözü ve Serenay Sarıkaya aşk mı yaşıyor? Genç oyuncular Akın Akınözü ve Serenay Sarıkaya'nın yakınlaştıkları iddiası bu sabah "Beyaz Magazin" programında konuşuldu.