Akın Akınözü


Aslıhan Malbora yeni projesinde kiminle başrolü paylaşacak?
Aslıhan Malbora yeni projesinde kiminle başrolü paylaşacak? Son dönemde duru güzelliği ve oyunculuk yeteneğiyle dikkat çeken güzel yıldız Aslıhan Malbora yeni projesinde kiminle başrolü paylaşacak?
Barış Arduç ve Akın Akınözü Kral Selman’ın davetliyle Suudi Arabistan'da
Barış Arduç ve Akın Akınözü Kral Selman’ın davetliyle Suudi Arabistan'da Ünlü aktörler Barış Arduç ve Akın Akınözü; Suudi Arabistan’a gidiyor.
Akın Akınözü'nün hangi projeyle ekrana döneceği belli oldu
Akın Akınözü'nün hangi projeyle ekrana döneceği belli oldu Yakışıklı oyuncu Akın Akınözü dün akşam ülkemizin yanı sıra İspanya, ABD, Panama ve Şili'de hakkında atılan tweetlerle saatlerce trend listesinde yer aldı.
Oyuncu Akın Akınözü'nden son dakika haberi
Oyuncu Akın Akınözü'nden son dakika haberi Final yapan "Tuza" dizisinin çekimlerinin bitmesiyle adeta inzivaya çekilen yakışıklı oyuncu Akın Akınözü'nden son dakika haberi geldi.
Bensu Soral'dan flaş ayrılık paylaşımı!
Bensu Soral'dan flaş ayrılık paylaşımı! Oyuncu Bensu Soral'dan flaş bir sosyal medya paylaşımı geldi.
Akın Akınözü'nden konuşulan 'Rusya' atağı!
Akın Akınözü'nden konuşulan 'Rusya' atağı! Yakışıklı oyuncu Akın Akınözü Moskova'nın ünlü dijital platformlarından IVI'nin reklam filminde rol aldı.
Bu akşam yeni bölümü yayınlanması beklenen "Tuzak" hakkında flaş gelişme!
Bu akşam yeni bölümü yayınlanması beklenen "Tuzak" hakkında flaş gelişme! Zaman zaman final söylentileri ile gündeme gelen ve bu akşam yeni bölümü yayınlanması beklenen "Tuzak" dizisiyle ilgili flaş haber...