Akın Akınözü

En popüler erkek oyuncu kim?
En popüler erkek oyuncu kim? Türkiye'nin 2020 yılındaki en popüler 10 erkek oyuncusu belli oldu.
Akın Akınözü'ne İsrail'den teklif var
Akın Akınözü'ne İsrail'den teklif var İsrail'de en sevilen Türk oyuncuların başında gelen Akın Akınözü’nün, ülkenin popüler giyim markasından teklif aldığı ortaya çıktı.
Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün set halleri
Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün set halleri Yayınlandığı ilk günden itibaren ekranda fırtınalar estiren "Hercai" dizisinin başrol oyuncularından yeni paylaşım geldi.
"Hercai" dizisiyle ilgili beklenmeyen karar
"Hercai" dizisiyle ilgili beklenmeyen karar Başrollerinde Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün rol aldığı cuma akşamlarının sevilen dizisi 'Hercai' ile ilgili Atv’den şaşırtan hamle geldi.
Akın Akınözü: "Çok eleştiri aldım"
Akın Akınözü: "Çok eleştiri aldım" "Hercai" dizisinde hayat verdiği 'Miran' karakteriyle yıldızı parlayan oyuncu Akın Akınözü, açıklamalarıyla dikkat çekti.
Akın Akınözü cephesinden yeni haber
Akın Akınözü cephesinden yeni haber Geçen hafta "Hercai" dizisinin setinde başrol oyuncusu Akın Akınözü'nün sette yardımcı yönetmenle tartıştığı söylenmişti.
Akın Akınözü sette olay mı çıkardı?
Akın Akınözü sette olay mı çıkardı? "Hercai" dizisinin yakışıklı yıldızı Akın Akınözü'nden şoke eden haber geldi. Başarılı oyuncunun sette yaşanan bir tartışmanın ardından yardımcı yönetmenin üzerine yürüdüğü ve tehditler savurduğu iddia edildi.