Akın Akınözü

Dünya yakışıklılar listesine Türk oyuncular damga vurdu
Dünya yakışıklılar listesine Türk oyuncular damga vurdu Amerika merkezli internet sitesi 'TC Candler' bu yıl da "Dünyanın en yakışıklı ve en güzel 100 ünlü yüzünü" belirledi.
Esra Dermancıoğlu ünlü isme aşkını haykırdı
Esra Dermancıoğlu ünlü isme aşkını haykırdı Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın yer aldığı "Kaderimin Oyunu" dizisinde 'Zahide' karakterini canlandıracak olan oyuncu Esra Dermancıoğlu, aşık olduğu ünlüyü itiraf etti.
Akın Akınözü ABD'li gazeteciye konuştu
Akın Akınözü ABD'li gazeteciye konuştu Oyuncu Akın Akınözü, ABD'li gazeteci ve senaryo yazarı Monica Mendoza ile bir röportaja imza attı.
Latin Amerika'ya Türk damgası
Latin Amerika'ya Türk damgası Latin Amerika ülkelerinin ‘Emmy’si olarak olarak kabul edilen ‘Produ Ödülleri’nde İspanyolca olmayan diziler arkasındaki en iyi kadın ve en iyi erkek oyuncu adaylarının tamamı Türklerden oluştu.
Oyuncu Cemre Melis Çınar'dan konuşulacak haber
Oyuncu Cemre Melis Çınar'dan konuşulacak haber Star’ın NGM Medya imzalı dizisi "Kaderimin Oyunu" geçen günlerde sete çıktı.
Kaderimin Oyunu dizisinin çekimleri başladı
Kaderimin Oyunu dizisinin çekimleri başladı Öykü Karayel, Sarp Apak ve Akın Akınözü’nün başrolünü oynadığı “Kaderimin Oyunu” dizisinin çekimleri başladı.
Ünlü oyuncular merakla beklenen dizide buluşuyor
Ünlü oyuncular merakla beklenen dizide buluşuyor Nefes kesen hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla "Kaderimin Oyunu" yakında Star’da başlıyor. Dizinin başrol oyuncuları Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak ilk kez bir araya geldi.