Akın Akınözü

Rıza Kocaoğlu 'Tuzak' dizisinde rol alacak
Rıza Kocaoğlu 'Tuzak' dizisinde rol alacak Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı “Tuzak” dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti Uzun yıllar Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Burak Özçivit arasında rekabet yaşanan 'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti.
İlayda Çevik merakla beklenen dizinin kadrosuna dahil oldu
İlayda Çevik merakla beklenen dizinin kadrosuna dahil oldu Genç kuşağın başarılı oyuncularından İlayda Çevik iddialı dizinin kadrosuna katıldı.
Akın Akınözü sürpriz oyuncuyla kamera karşısına geçecek
Akın Akınözü sürpriz oyuncuyla kamera karşısına geçecek Yakışıklı oyuncu Akın Akınözü; çok sürpriz bir isimle aynı dizide buluştu.
Akın Akınözü'nün evlilik planları 'hayal' oldu
Akın Akınözü'nün evlilik planları 'hayal' oldu Akın Akınözü, önceki gün sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile Cihangir'deydi.
Aceleci aşık Akın Akınözü
Aceleci aşık Akın Akınözü Yakışıklı oyuncu Akın Akınözü, önceki gün sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile Bebek'te görüntülendi.
Akın Akınözü: "Ebru Şahin bana davetiye göndermez"
Akın Akınözü: "Ebru Şahin bana davetiye göndermez" Bu sezon Öykü Karayel’le “Kaderimin Oyunu” dizisinde başrolü paylaşan Akın Akınözü, Etiler’de bir restoran çıkışı görüntülendi.