İlayda Şeker ve İsmail Balaban evlendi mi?

"Survivor 2021" şampiyonu İsmail Balaban ile aşk yaşayan İlayda Şeker, Instagram'da takipçileriyle gerçekleştirdiği soru-cevap etkinliğinde evlilik sinyali vermişti.

'Survivor 2021' sırasında annesiyle telefonda konuştuktan sonra nişanlısından ayrılması çok konuşulan İsmail Balaban ile yarışmanın ardından aşk yaşamaya başlayan İlayda Şeker, artık birlikteliklerini gizlemiyor.

Aşklarıyla gündemden düşmeyen ikilinin, sosyal medyada yayılan bir fotoğrafı, "İsmail, İlayda'ya evlilik teklifi etti" iddialarına neden olmuştu. Şeker'in parmağındaki tektaş, görenleri şaşırtmıştı.

Survivor İlayda, İsmail Balaban ile aşklarını ilan ettikte sonra sosyal medya hesabında değişikliğe gitmişti. Daha önce iddialı paylaşımlarda bulunan Şeker'in, Balaban'ın isteği üzerine bazı fotoğraflarını sildiği iddia edilmişti.

İsmail Balaban'ın kendisinden yedi yaş küçük olan sevgilisinin Instagram profilinde yer alan bazı görüntüleri fazla cesur bulduğu öne sürülmüştü.

Son olarak İlayda Şeker, 250 binden fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirdiği soru-cevap etkinliğinde verdiği cevaplarla gündeme geldi.

Her fırsatta Balaban'ın memleketi Antalya'ya giden İlayda, "Düğün ne zaman?" sorusunu, "Arkadaşlar bilmiyorum farkında mısınız? Ben Antalya'da yaşıyorum. Sizce neden?" şeklinde yanıtladı.

Öte yandan Survivor İlayda, "Beş yıl sonra kendini nerede görüyorsun?" sorusuna ise "Elmalı, Akçay'da görüyorum" yanıtını vererek, evlilik iddialarını güçlendirdi.

"KOCAMLA SPORA BAŞLADIK"

TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa" programının haberine göre İsmail Balaban ile spor yaptığı anları "Kocamla spora başladık" diyerek sosyal medya hesabından paylaşan İlayda Şeker, 'Kocam' hitabıyla kafaları karıştırdı.

İkilinin evlenip evlenmedikleri merak konusu oldu.