Survivor


Batuhan Karacakaya - Ayşe Aslan aşkı 25 gün sürdü
Batuhan Karacakaya - Ayşe Aslan aşkı 25 gün sürdü 'Survivor All Star' yarışmasındaki performansıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu Batuhan Karacakaya, kız arkadaşı Ayşe Aslan ile ayrılık kararı aldı.
Survivor aşıkları Ogeday ve Nisa ayrıldı mı?
Survivor aşıkları Ogeday ve Nisa ayrıldı mı? "Survivor All Star yarışmasında" şampiyon olması uzun süre eleştirilen Nisa Bölükbaşı yarışmada Ogeday Girişken ile aşk yaşamaya başlamıştı.
Yasmin Erbil'i kaçıran soru
Yasmin Erbil'i kaçıran soru Bir dönemin ünlü güzeli Nergis Kumbasar'ın kızı Yasmin Erbil önceki gün Etiler Akmerkez’de görüntülendi.
Mert Öcal ve Sude Burcu'dan son dakika haberi
Mert Öcal ve Sude Burcu'dan son dakika haberi Geçtiğimiz gün nişanlanan Mert Öcal ile Sude Burcu, düğün için gün saymaya başlamıştı...
Merve Oflaz Allan Hakko'nun yokluğuna böyle alışıyor
Merve Oflaz Allan Hakko'nun yokluğuna böyle alışıyor Survivor’ın tek kadın şampiyonu, oyuncu Merve Oflaz, 2 yıldır iş insanı Allan Hakko ile aşk yaşıyordu.
Barış Murat Yağcı "Prestij Meselesi"nde kimi canlandıracak?
Barış Murat Yağcı "Prestij Meselesi"nde kimi canlandıracak? "Survivor" yarışmasıyla milyonların tanıdığı bir isim olan yakışıklı oyuncu Barış Murat Yağcı 'Prestij Meselesi' filminin kadrosunda yer alıyor.
Zehra Güneş meğer çok ünlü ismin kuzeniymiş
Zehra Güneş meğer çok ünlü ismin kuzeniymiş Kadın Voleybol milli takımımızın yetenekli isimlerinden Zehra Güneş hakkında şaşırtan bir gerçek ortaya çıktı.