Survivor


Barış Murat Yağcı'dan Nisa Bölükbaşı'na evlilik teklifi! Geçtiğimiz yıl Tv8 ekranlarında yayınlanan "Survivor"da mücadele eden Barış Murat Yağcı sevgilisi Nisa Bölükbaşı’na İstiklal Caddesi’nin ortasında evlilik teklifinde bulundu.
Eda Taşpınar: "Çağrı'yı destekleyeceğim" 'İkoncan' lakabıyla tanınan sosyetik Eda Taşpınar, ayrıldığı oyuncu sevgilisi Çağrı Atakan’la arkadaş kaldıklarını söyledi.
Survivor yolcusu Öykü Çelik'ten sevgilisine veda Survivor'a katılan Öykü Çelik, Dominik Cumhuriyeti'ne uçmadan önce sevgilisi İsmail Berhan ile bol bol vakit geçirdi.
Çağrı Atakan: "Eda Taşpınar'la ayrıldık, Survivor'a gidiyorum" Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen oyuncu Çağrı Atakan, yaklaşık dört aydır birlikte olduğu Eda Taşpınar'la yollarını ayırdığını söyledi.
Barış Murat Yağcı'dan aylar sonra Nisa Bölükbaşı itirafı Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği "Survivor 2020" yarışmasının en popüler isimlerinden olan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı programın final yapmasının ardından yeni bir aşka yelken açmıştı.
Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’ndan el ele fotoğraf Aylarca inkar ettikleri aşkları ortaya çıkan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, ilk kez el ele fotoğraf paylaştı.
'Survivor' Mert Öcal'ın son paylaşımına rekor beğeni "Survivor 2020" yarışmasıyla adından söz ettiren yakışıklı oyuncu Mert Öcal, sosyal medya hesabından kaslarını sergilediğini bir pozunu paylaştı.