Survivor


Survivor ve Masterchef yarışmacısı evinde ölü bulundu!
Survivor ve Masterchef yarışmacısı evinde ölü bulundu! Ekranların reyting rekorları kıran yarışmaları Masterchef ve Survivor'da şampiyon olan isimden kahreden haber geldi.
Yiğit Poyraz hakkında flaş haber
Yiğit Poyraz hakkında flaş haber 'Survivor'un iddialı yarışmacılarından 28 yaşındaki Yiğit Poyraz, son olarak "Survivor All Star 2022"nin 'Anlat Bakalım' bölümüne konuk olmuştu.
Yiğit Dikmen hakkında son dakika gelişmesi
Yiğit Dikmen hakkında son dakika gelişmesi Türkiye'nin ilk Crossfit'cilerinden olan oyuncu Yiğit Dikmen, Survivor 2014 sezonunun “Gönüllüler” takımında yarışmıştı.
Survivor'da Nisa Bölükbaşı'ndan Barış Murat Yağcı'ya şok suçlama
Survivor'da Nisa Bölükbaşı'ndan Barış Murat Yağcı'ya şok suçlama "Survivor" yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümünde 'Ünlüler' muhteşem bir galibiyet ile 'Gönüllüler'i mağlup ederken; Nisa Bölükbaşı'nden eski aşkı Barış Murat Yağcı'ya şok suçlamalar geldi.
Nisa ile Hikmet'in Nagehan iddiası Atletizm Federasyonu'nu ayağa kaldırdı!
Nisa ile Hikmet'in Nagehan iddiası Atletizm Federasyonu'nu ayağa kaldırdı! "Survivor All Star" yarışmasında 'Gönüllüler' takımında yarışan Nisa'nın bir diğer yarışmacı Hikmet'ten duyarak ekrana taşıdığı 'Ünlüler' takımından Nagihan'ı doping kullanmakla suçlamasından sonra Türkiye Atletizm Federasyonu'ndan yalanlama geldi.
Survivor kadrosunda zorunlu korona değişikliği
Survivor kadrosunda zorunlu korona değişikliği "Survivor 2022 All Star" heyecanı için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı, Dominik'e giden yarışmacıların ilk oyun öncesi duygularını öğrenmek için bir canlı yayın açtı. Yayında gözükmeyen iddialı yarışmacının koronavirüse yakalandığı yerine de yedeklerden bir ismin dahil olduğu öğrenildi.
Nisa Bölükbaşı: "Kedilerim arkadaşıma emanet"
Nisa Bölükbaşı: "Kedilerim arkadaşıma emanet" Survivor All Star'da yarışacak olan Nisa Bölükbaşı, Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.