Survivor


Cemal Hünal cephesinden konuşulacak iddia! Son olarak Cansu Dere ve Melis Sezen'in başrollerini paylaştığı "Sadakatsiz" dizisinde rol alan ünlü oyuncu Cemal Hünal cephesinden flaş iddia...
Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel hakkında son dakika gelişmesi Oyuncu Hande Erçel'in sosyal medya fenomeni ablası Gamze Erçel hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.
Sercan Yıldırım nişanlandı Eski Şanlıurfasporlu futbolcu Sercan Yıldırım yoga spor eğitmeni sevgilisi Nihan Yönel ile nişanlandı.
Survivor Hanzade kocasından boşandı Sunucu Hanzade Ofluoğlu 2011 yılında Saygun Ofluoğlu ile hayatını birleştirmişti. Mutlu bir birliktelik yaşayan çift Hanzade Ofluoğlu'nun 'Survivor 2021' yılı kadrosuna katılmasıyla kısa bir ayrılık yaşamıştı.
İlayda Şeker, İsmail Balaban'dan uzak kalamıyor! Survivor'dan sonra aşk yaşamaya başlayan İlayda Şeker ve İsmail Balaban'ın ilişkisi, doludizgin devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ailesinin yanına Nevşehir'e giden İlayda Şeker, Balaban'ın hasretine daha fazla dayanamadı.
İsmail Balaban'dan İlayda Şeker'in pozlarına veto "Survivor 2021" şampiyonu İsmail Balaban'ın, yarışmadaki takım arkadaşı İlayda Şeker ile aşk yaşaması, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
Voleybolcu Duygu Bal'a saldırı şoku! 2014 senesinde katıldığı "Survivor" programıyla adını duyuran voleybolcu Duygu Bal, sosyal medya sayfasından saldırıya uğradığını açıkladı.