Survivor


İrem Derici eski aşkı Cem Belevi'nin en yakın arkadaşıyla aşk yaşıyor!
İrem Derici eski aşkı Cem Belevi'nin en yakın arkadaşıyla aşk yaşıyor! Şarkıcı İrem Derici'nin “At gibi aşığım” sözünü eski aşkı Cem Belevi'nin en yakın arkadaşı için söylediği ortaya çıktı.
Mert Ramazan Demir ünlü sarışınla 3 haftadır büyük aşk yaşıyor!
Mert Ramazan Demir ünlü sarışınla 3 haftadır büyük aşk yaşıyor! Rol aldığı "Yalı Çapkını" dizisiyle şöhretini perçinleyen Mert Ramazan Demir'in üç haftadır gizli bir aşk yaşadığı ortaya çıktı.
Kanserin pençesine düşen Nagihan Karadere gözyaşlarına boğuldu
Kanserin pençesine düşen Nagihan Karadere gözyaşlarına boğuldu "Survivor" yarışmasına damgasını vuran milli atlet Nagihan Karadere bu sabah "Söylemezsem Olmaz" programına konuk oldu.
Survivor'da yarışan gazeteci Nazenin Tokuşoğlu şimdi de dizi yıldızı oluyor
Survivor'da yarışan gazeteci Nazenin Tokuşoğlu şimdi de dizi yıldızı oluyor Bir dönem "Survivor" yarışmasında boy gösteren Nazenin Tokuşoğlu şöhret basamaklarını hızla tırmanıyor.
Mert Öcal ve Sude Burcu'nun sürpriz ziyaretinin sırrı ortaya çıktı!
Mert Öcal ve Sude Burcu'nun sürpriz ziyaretinin sırrı ortaya çıktı! "Survivor" yarışmasına aşklarıyla damgalarını vuran Mert Öcal ve Sude Burcu, geçtiğimiz aylarda nişanlanmıştı.
Merve Oflaz muhabirleri fark edince topukladı!
Merve Oflaz muhabirleri fark edince topukladı! Son olarak sosyetik Allan Hakko ile aşkıyla gündeme gelen "Survivor" güzeli Merve Oflaz önceki akşam kısa bir maraton yaşadı.
Ümit Erdim 'Survivor' sonrası ilk paylaşımını yaptı
Ümit Erdim 'Survivor' sonrası ilk paylaşımını yaptı Survivor 2023'ten elenen oyuncu Ümit Erdim yurda döndü.