Survivor


Survivor Doğan acı haberle kedere boğuldu
Survivor Doğan acı haberle kedere boğuldu Instagram fenomeni olan ve yaptığı danslarla dikkat çeken Doğan Keser 2021 yılında Survivor’a katılmış ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştı.
Turabi Çamkıran beş parasız kaldı!
Turabi Çamkıran beş parasız kaldı! "Survivor" ile şöhreti elde eden Turabi Çamkıran geçtiğimiz günlerde sağlık sorunlarıyla gündeme gelmişti. Turabi Çamkıran Instagram hesabından yaptığı paylaşımda beş parasız kaldığını açıkladı.
Ressam Banu Öztürk'ten eski Survivor yarışmacısına ölüm tehdidi
Ressam Banu Öztürk'ten eski Survivor yarışmacısına ölüm tehdidi Sosyal medya fenomeni ve eski Survivor yarışmacısı Didem Ceran, ressam komşusu Banu Öztürk hakkında kendisini öldürmekle tehdit ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.
Mert Öcal ve Sude Burcu evlilik hazırlıklarını hızlandırdı
Mert Öcal ve Sude Burcu evlilik hazırlıklarını hızlandırdı "Survivor" yarışmasında yaşadıkları aşkla magazin dünyasının konuşulan isimlerinden olan Mert Öcal ve Sude Burcu evlilik yolunda ilerlemeye devam ediyor.
Aleyna Kalaycıoğlu'ndan Zaniolo sorusuna net yanıt
Aleyna Kalaycıoğlu'ndan Zaniolo sorusuna net yanıt "Survivor" yarışmasıyla tanınan şarkıcı Aleyna Kalaycıoğlu yeni teklisi 'Aldırma'yı önceki gün Karaköy'de düzenlenen lansmanla görücüye çıkardı.
Batuhan Karacaya'yı küplere bindiren sözler! O yorumu affetmedi
Batuhan Karacaya'yı küplere bindiren sözler! O yorumu affetmedi Yıllar önce rol aldığı "Aşk-ı Memnu" dizisiyle tanınan ve "Survivor" yarışmasındaki performansıyla adından söz ettiren aktör Batuhan Karacakaya suç duyurusunda bulundu.
Batuhan Karacaya esmer güzeline fena tutuldu
Batuhan Karacaya esmer güzeline fena tutuldu Yıllar önce rol aldığı "Aşk-ı Memnu" dizisiyle adını duyuran, "Survivor" yarışmasında performansıyla adından söz ettiren Batuhan Karacakaya, bir davete esmer güzeli sevgilisiyle katıldı.