Survivor

Kaan Tangöze'ye Survivor'a katılan eski eşi Seçkin Piriler soruldu
Kaan Tangöze'ye Survivor'a katılan eski eşi Seçkin Piriler soruldu Eski eşi Seçkin Piriler'den 2016 yılında olaylı bir şekilde boşanan Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, 2018'de Kıvılcım Ural ile dünyaevine girmişti.
Aleyna Kalaycıoğlu'ndan Sinan Akçıl sorusuna şaşırtan tepki
Aleyna Kalaycıoğlu'ndan Sinan Akçıl sorusuna şaşırtan tepki Şarkıcılığa adım atan televizyon yıldızı Aleyna Kalaycıoğlu, müzikal birlikteliklerinde yeni başarılara hazır olduğunu her fırsatta anlattığı ve adının aşk dedikodusuna karıştığı müzisyen Sinan Akçıl sorulunca şoke eden bir tepki verdi.
Taytlı görüntüsü gündem yaratan Berdan Mardini hakkında bilinmeyen gerçek
Taytlı görüntüsü gündem yaratan Berdan Mardini hakkında bilinmeyen gerçek Taytlı görüntüsü konuşulan Berdan Mardini hakkında bilinmeyen gerçek ortaya çıktı.
Sahra Işık - İdris Aybirdi çifti evliliklerindeki krizi atlattı mı?
Sahra Işık - İdris Aybirdi çifti evliliklerindeki krizi atlattı mı? 'Survivor' yarışmasıyla adını duyuran Sahra Işık ve İdris Aybirdi evliliklerindeki krizi atlamaya çalışıyordu...
Yasmin Erbil yeni yaşına yeni aşkıyla girdi
Yasmin Erbil yeni yaşına yeni aşkıyla girdi 80'li yılların tanınmış fotomodeli Nergis Kumbasar'ın kızı Yasmin Erbil yeni yaşını Çengelköy'deki bir restoranda yeni sevgilisi Yiğit Poyraz ve yakın arkadaşlarıyla kutladı.
Yasmin Erbil - Yiğit Poyraz aşkı hız kesmiyor
Yasmin Erbil - Yiğit Poyraz aşkı hız kesmiyor "Survivor"da dikkatleri üzerine çeken Yiğit Poyraz bir süredir Nergis Kumbasar'ın kızı Yasmin Erbil'le aşk yaşıyor.
Yiğit Poyraz - Yasmin Erbil aşkı hız kesmiyor
Yiğit Poyraz - Yasmin Erbil aşkı hız kesmiyor Bir dönemin ünlü fotomodeli Nergis Kumbasar'ın kızı Yasmin Erbil, sosyal medyada aşka geldi.