Survivor

Barış Murat Yağcı'dan Nisa Bölükbaşı'na gönderme! Survivor 2020'nin final yapmasının ardından ilişki yaşayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar ile aşklarını gözler önüne seriyordu.
Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın ayrılık nedeni belli oldu Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı'nın ani ayrılıklarının nedeni merak konusu olmuştu.
Barış Murat Yağcı: "Yüzlerce kadına yaptım bunu..." "Survivor 2020" yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran Barış Murat Yağcı, 'Her Şeye Rağmen' adlı kitabıyla gündem olmaya devam ediyor.
Nisa Bölükbaşı: "Barış ile ayrıldık" Uzun bir süredir aynı evi paylaşan 'Survivor' aşıklarından Nisa Bölükbaşı’nın, tartışmadan sonra Antalya’ya tatile gittiği öğrenilmişti.
Öykü Çelik ve İsmail Berhan ayrıldı! Geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabından parmağındaki alyansı paylaşan Öykü Çelik, sevgilisinin teklifine 'Evet' yanıtını vermişti. 33 yaşındaki oyuncuya, kısa sürede yüzlerce tebrik mesajı yağmıştı.
Öykü Çelik'ten bomba İsmail Balaban yorumu Uzun zaman sonra annesinin sesini duyan İsmail Balaban; önce büyük bir sevinç yaşamış ardından annesinin, nişanlısı Gamze hakkındaki ifadelerini duyunca büyük üzüntü yaşayarak; hayal kırıklığına uğramıştı...
Barış Özbek: "Ada hayatı çok zor!" Yaşadığı mide rahatsızlığı nedeniyle Survivor yarışmasına veda etmek zorunda kalan futbolcu Barış Özbek, alışverişte görüntülendi.