Survivor

Üzücü bir sakatlık yaşayan Merve Aydın objektiflere yansıdı
Üzücü bir sakatlık yaşayan Merve Aydın objektiflere yansıdı Survivor All Star yarışmasından sakatlanarak ayrılan sporcu Merve Aydın yurda dönmüştü.
Avatar Atakan'ın İstanbul hasreti son buldu
Avatar Atakan'ın İstanbul hasreti son buldu Survivor All Star 2022'de büyük finale çok az kalmışken sürpriz bir şekilde adaya veda eden isim Avatar Atakan İstanbul'a döndü.
Haldun Dormen'den şaşırtan televizyon itirafı
Haldun Dormen'den şaşırtan televizyon itirafı tv100'de yayınlanan Candaş Tolga Işık ile "Az Önce Konuştum" programına 94 yıl yaşındaki usta tiyatrocu Haldun Dormen ve sanatçı Gülben Ergen konuk oldu.
Avatar Atakan çok özlediği ailesine kavuştu
Avatar Atakan çok özlediği ailesine kavuştu 2016 Survivor şampiyonu Avatar Atakan, Survivor All Star 2022'den önceki gün elenen isim oldu.
Survivor Adem Kılıçcı hakkında karar çıktı!
Survivor Adem Kılıçcı hakkında karar çıktı! İstanbul Beşiktaş'ta yaklaşık üç sene önce bir gece kulübünde müşteri olan polisin kafasında cam şişe kırdığı iddiasıyla yargılanan aralarında milli boksör Adem Kılıçcı'nın da bulunduğu 5 sanık hakkında karar çıktı.
Serap Korkmaz eşi Avatar'ın yolunu gözlüyor
Serap Korkmaz eşi Avatar'ın yolunu gözlüyor Şu sıralar 'Survivor'da yarışan, başarılı sporcu Çağan Atakan Arslan'ın eşi Serap Korkmaz, geçtiğimiz gün bir AVM'de görüntülendi.
Survivor Poyraz sosyal medyada aşka geldi
Survivor Poyraz sosyal medyada aşka geldi 'Survivor' yarışmasında geçen dönemin iddialı yarışmacılarından Yiğit Poyraz; bir süredir güzel sosyal medya fenomeniyle aşk yaşıyor...