Survivor

Mert Öcal ve Sude Burcu'dan son dakika haberi
Mert Öcal ve Sude Burcu'dan son dakika haberi Geçtiğimiz gün nişanlanan Mert Öcal ile Sude Burcu, düğün için gün saymaya başlamıştı...
Merve Oflaz Allan Hakko'nun yokluğuna böyle alışıyor
Merve Oflaz Allan Hakko'nun yokluğuna böyle alışıyor Survivor’ın tek kadın şampiyonu, oyuncu Merve Oflaz, 2 yıldır iş insanı Allan Hakko ile aşk yaşıyordu.
Barış Murat Yağcı "Prestij Meselesi"nde kimi canlandıracak?
Barış Murat Yağcı "Prestij Meselesi"nde kimi canlandıracak? "Survivor" yarışmasıyla milyonların tanıdığı bir isim olan yakışıklı oyuncu Barış Murat Yağcı 'Prestij Meselesi' filminin kadrosunda yer alıyor.
Zehra Güneş meğer çok ünlü ismin kuzeniymiş
Zehra Güneş meğer çok ünlü ismin kuzeniymiş Kadın Voleybol milli takımımızın yetenekli isimlerinden Zehra Güneş hakkında şaşırtan bir gerçek ortaya çıktı.
Mert Öcal: "Yaza evleniyoruz"
Mert Öcal: "Yaza evleniyoruz" Survivor All Star 2022'de aşk yaşadıkları ortaya çıkan Mert Öcal ile Sude Burcu'dan evlilik yolunda ilk adımı attı.
Survivor Yunus Emre hakkında şoke eden iddialar!
Survivor Yunus Emre hakkında şoke eden iddialar! "Survivor" yarışmacılarından Yunus Emre Özden'in 3,5 yıllık sevgilisi Beria Gözen darp edildiği iddiasıyla şikayetçi oldu.
Merve Oflaz ve Allan Hakko fotoğrafları sildi!
Merve Oflaz ve Allan Hakko fotoğrafları sildi! Katıldığı "Survivor" yarışmasıyla tanınan Merve Oflaz, uzun bir süredir sosyetenin gözde bekarı Allan Hakko ile aşk yaşıyordu.