Survivor

Corona virüse yakalanan Turabi hastalığı ağır geçiriyor "Survivor" yarışmasıyla adını duyuran Turabi Çamkıran, sosyal medya hesabından Corona virüse yakalandığını açıkladı.
Okan Kurt 'Survivor' yolcusu mu? Demet Akalın, önceki gün bir açılışta muhabirlerin sorularını yanıtladı.
Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ayrıldı mı? "Survivor" yarışmasından sonra haklarında aşk dedikoduları çıkan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın ortaya çıkan samimi görüntüleri ilişkiyi ele vermişti.
"Survivor 2021"in ilk yarışmacısı belli oldu! Tv8 ekranlarında yayınlanan "Survivor" yarışmasının 2021 kadrosu netlik kazanmaya başladı.
Survivor Aycan: "Tüylerim diken diken oluyor" Survivor Barış ile Nisa'nın öpüşme görüntüleri ikilinin yalanladıkları aşk iddialarını ispatladı. Görüntülerin ardından Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı'dan ortak açıklama ile itiraf geldi.
Avatar Atakan'ın yeni proje mutluluğu "Survivor" yarışmasıyla milyonların tanıdığı bir isim olan 'Avatar' lakaplı sporcu Atakan Arslan, önceki gün eşi Serap Korkmaz’la Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi.
"Survivor 2020" yarışmacıları yemekte buluştu "Survivor yarışması bittikten sonra bir araya gelmeyen Cemal Can Canseven, Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı hakkında küslük iddiaları ortaya atılmıştı. Ekip aylar sonra buluştu, yarışmacıların samimi halleri dikkat çekti.