Survivor

Aleyna Kalaycıoğlu hangi yakışıklı futbolcunun misafiri oldu?
Aleyna Kalaycıoğlu hangi yakışıklı futbolcunun misafiri oldu? Yakışıklı futbolcunun; Survivor güzeli Aleyna Kalaycıoğlu'nu lüks villasında misafir ettiği iddia edildi.
Adem Kılıçcı'dan Nisa Bölükbaşı sorusuna olay yanıt!
Adem Kılıçcı'dan Nisa Bölükbaşı sorusuna olay yanıt! "Bi' Başka" adlı YouTube kanalında İrem Erbaş'ın konuğu olan Adem Kılıçcı suskunluğunu bozdu.
Survivor Ogeday'dan bomba ayrılık kararı!
Survivor Ogeday'dan bomba ayrılık kararı! Katıldığı "Survivor" yarışmasıyla adından söz ettiren Odegay Girişken; yarışmanın galibi Nisa Bölükbaşı ile yaşadığı aşkıyla da biliniyor.
Nisa Bölükbaşı milyonluk anlaşmayı kaptı!
Nisa Bölükbaşı milyonluk anlaşmayı kaptı! Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı İstanbul'a döner dönmez teklif yağmuruna tutulmaya başlandı.
Nagihan Karadere'den olay Hakan Ural paylaşımı: "Adalet tecelli etti"
Nagihan Karadere'den olay Hakan Ural paylaşımı: "Adalet tecelli etti" Selçuk Ural, oğlu Hakan Ural için "Tek gecelik ilişkimin ürünü" yorumunda bulununca gündeme bomba gibi düştü. Bu açıklamalar gündemdeyken Survivor'da "Parkurların kraliçesi" olan Nagihan Karadere de bir dönem kendisi hakkında kötü yorum yapan Hakan Ural hakkında olay yaratan bir paylaşım yaptı.
Demet Akalın Nagihan Karadere'yi altına boğdu
Demet Akalın Nagihan Karadere'yi altına boğdu Demet Akalın, Survivor Nagihan'ı yazlığında ağırladı. 'Gönüllerin şampiyonu gelmiş' diyen Akalın, Nagihan'a altın hediye etti.
Nisa Bölükbaşı'nı tutabilene aşk olsun!
Nisa Bölükbaşı'nı tutabilene aşk olsun! Survivor All Star şampiyonu Nisa Bölükbaşı'na reklam teklifi yağıyor.