'İsmail Balaban nişanlısından ayrıldı' iddiası!

Survivor 2021'in son şampiyonu İsmail Balaban, yarışma sürecinde nişanlısı Gamze Atakan ile yaşadıklarıyla gündeme gelmişti. Balaban'ın nişanlısından ayrıldığı iddia edildi.

Katıldığı yarışma programıyla milyonların tanıdığı bir isim haline gelen başpehlivan İsmail Balaban, annesinin nişanlısı hakkında söylediği, "Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın gittiğin kız değilmiş oğlum. Tam bir yılan. Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm. Hiçbir şekilde onun adını anma orada" sözleriyle büyük şok yaşamış daha sonra nişanlısıyla görüşmüştü.

Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan ise, "Seninle İstanbul'a gittiğimizde benim görünmemden başlayan bir problem oluştu. Oradan sonra ne olduğunu anlamadım. Nişanlı olduğun için SMS gelmez gibilerinden olaylar döndü. Bıraktığın Gamze'yim... Dört aydır sürekli evdeyim. Seni takip ediyorum. Yemek yemiyorsun bende yemiyorum. Seninle yatıp kalkıyorum. Kafana takacak bir olay yok. Büyük mesele yok. Seni çok seviyorum biliyorsun. Kendine iyi bak. Bunları düşünüp, kafana yorma. Yarışmana odaklan." demişti.

TV100'de yer alan habere göre yaşanan tüm bu olayların ardından Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan ile ayrıldığı iddia edildi. Ayrılığa ispat olarak iki ismin takipleşmemesi gösterildi.