ayrılık


Melisa Şenolsun'dan Umut Evirgen atağı! "Masumlar Apartmanı" dizisinde ilk bölümden 'İnci'yi tarihe gömen başarılı oyuncu Melisa Şenolsun, Umut Evirgen defterini tamamen kapattı.
'Alp Arslan Büyük Selçuklu' dizisinde flaş ayrılık! Akli Film’in TRT için hazırladığı “Alp Arslan Büyük Selçuklu” dizisinde flaş bir gelişme yaşandı.
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay yeniden barıştı Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza, ne birlikte ne de ayrı yapabiliyor! Şimdiye kadar kaç kez ayrılıp barıştıklarını kendilerinin bile unuttuğu müzmin aşıklar, Mayıs ayında bilmem kaçıncı kez ayrılmıştı!
İrem Helvacıoğlu: "Yaz benim için şimdi başlıyor" Rol aldığı iki dizide erken final yapan oyuncu İrem Helvacıoğlu, geçen günlerde uzun süredir aşk yaşadığı Eser Alp ile ayrıldığını itiraf etmişti.
Petek Ertüre ile Serdar Oal'ın 110 bin liralık barışması Petek Ertüre, 10 yıl aşk yaşadığı, oğlu Ali Ege’nin babası Ali Ağaoğlu’ndan 3 yıl önce ayrılmıştı. Ali Ağaoğlu'nun 'ortanca hanım' diye hitap ettiği Petek Ertüre, 2021'in başında yeni bir aşka yelken açtığı iş insanı Serdar Oal ile kısa süre önce ayrılık kararı almıştı.
Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'ın ayrılık iddiasında 'Haydar' detayı Oyuncu çift Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan'ın şiddetli bir tartışma sonrasında ayrıldığı iddia edilmişti. Çıkan haberlerin ardından Gökhan Alkan manidar bir paylaşımda bulundu.
İrem Helvacıoğlu: "Aşk bitti, kalbim boş" Ekranda art arda erken final şoku yaşayan oyuncu İrem Helvacıoğlu, kalbinin boş olduğunu söyleyerek sevgilisi Eser Alp'ten ayrıldığını itiraf etti.