ayrılık


Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson'un skandal kavgası!
Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson'un skandal kavgası! Uzun süredir beraber olan ve aşklarını hep göz önünde yaşayan Dilan Çiçek Deniz ve Thor çifti ayrıldı.
Merve Boluğur alyansı çıkartıp baba evine döndü!
Merve Boluğur alyansı çıkartıp baba evine döndü! Geçtiğimiz aylarda müzisyen sevgilisiyle nikah masasına oturan Merve Boluğur cephesinden kötü haber geldi. Magazin kulislerinde konuşulan iddiaya göre Merve Boluğur, alyansını çıkartarak eşiyle yaşadığı evi terk etti.
Danla Bilic ve Kubilay Aka'nın ayrılığında olay 'popo' iddiası!
Danla Bilic ve Kubilay Aka'nın ayrılığında olay 'popo' iddiası! Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka'nın sosyal medya ünlüsü Danla Bilic'le aşk yaşadığı haberi magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü.
Merve Oflaz'a Alan Hakko sorulunca ne yaptı?
Merve Oflaz'a Alan Hakko sorulunca ne yaptı? Merve Oflaz, köpeği ile birlikte Etiler'deki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Basın mensuplarıyla sohbet eden ve sürpriz bir projesi olduğunu dile getiren Oflaz, "Kesinlikle ne olduğunu söyleyemem" dedi.
Dilan Çiçek Deniz büyük aşkı Thor'u terk etti!
Dilan Çiçek Deniz büyük aşkı Thor'u terk etti! Güzel oyuncu Dilan Deniz Çiçek, İzlandalı yönetmen sevgilisi Thor Saevarsson'dan ayrıldı.
Allan Hakko'ya Elisabeth Mas soruldu
Allan Hakko'ya Elisabeth Mas soruldu Geçtiğimiz aylarda evlilik yolunda ilerledikleri sanılan 'Survivor' güzeli Merve Oflaz ile ani bir ayrılık kararı alan Allan Hakko, önceki gece Etiler'de gece eğlencesindeydi.
Kubilay Aka'dan bomba Danla Bilic açıklaması!
Kubilay Aka'dan bomba Danla Bilic açıklaması! Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka; Danla Bilic ile üç hafta süren birlikteliğinin neden bittiğini açıkladı.