ayrılık


Gonca Vuslateri sürpriz şekilde ekipten ayrıldı! "Kefaret" dizisi 35 bölümde final yapılacak olan 25 Film’in FOX için hazırladığı yeni proje “Uzak Şehrin Masalı”nın çekimleri Ağustos başında start alacak.
İlker Kaleli'den Burçin Terzioğlu'na 3 yıl sonra veda İlker Kaleli ile Burçin Terzioğlu’nun 3.5 yıl süren birliktelikleri, 2018 yılında bitmişti.
Aslı Melisa Uzun ve Yağız Can Konyalı'nın 3 yıllık ilişkileri bitti "Bizim Hikaye" dizisiyle tanınan oyuncu Yağız Can Konyalı ile son olarak "Akrep" dizisinde rol alan 2015 Türkiye 2. güzeli Aslı Melisa Uzun, 3 yıldır süren ilişkilerini bitirdiler.
Son Yaz dizisiyle ilgili son karar verildi O3 Medya'nın FOX için çektiği "Son Yaz" dizisiyle ilgili konuşulacak karar.
Durul Bazan'dan flaş ayrılık kararı! Kendisinden 22 yaş küçük meslektaşı Gülsim Ali İlhan ile yaşadığı sürpriz aşk ile gündemde olan Durul Bazan'dan flaş bir ayrılık haberi geldi.
Murat Ceylan ve Pınar Tartan'dan 'Ayrılmadık' pozu Manken Pınar Tartan ile ‘Survivor’ı sunan Murat Ceylan yeni bir aşka yelken açmış, ilk kez geçen Nisan'da birlikte görüntülenmişlerdi.
Merve Dizdar: "Ben mutluyum" Boşanmalarının üzerinden 1 ay geçmesine rağmen fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından halen kaldırmayan Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar'ın, barışıp yeniden evlenebilecekleri söyleniyordu.