ayrılık


Oğuzhan Uğur ile Müjde Uzman yine ayrıldı Oğuzhan Uğur ve Müjde Uzman, dördüncü kez ayrıldı. Biten ilişkisinin ardından Müjde Uzman, manidar bir göndermede bulundu.
Galatasaray'da Fatih Terim'in ardından 7 ayrılık daha! Galatasaray'da Fatih Terim'in ayrılığının ardından 7 isim ile yollar ayrıldı.
Galatasaray'da Fatih Terim dönemi sona erdi! Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim ile yollar ayrıldı.
Destan dizisinde şoke eden ayrılık! Atv'nin Bozdağ Film tarafından çekilen ikinci dizisi Destan'da önemli bir değişiklik yaşandı.
Bige Önal ve Aras Bulut İynemli ayrıldı mı? Ayrılmalarının ardından ilişkilerine ikinci bir şans veren Aras Bulut İynemli'nin sevgilisi Bige Önal, trafikte görüntülendi.
Oyuncu Meltem Gülenç'ten son dakika haberi Daha önce "Güneşin Kızları, "Şeref Sözü" ve "Kızlarım İçin" gibi popüler yapımda rol alan deneyimli oyuncu Meltem Gülenç, "Kalp Yarası" isimli diziyle ekrana geliyordu.
Melisa Döngel ile aşk yaşadığı iddia edilen Jose Sosa eşinden ayrıldı Fenerbahçe'de forma giyen futbolcu Jose Sosa ve şarkıcı Carolina Alurralde ayrıldı. Alurralde, konuyla ilgili "Kendisi çocuklarımın babası ve birbirimize saygı duyuyoruz ancak aramızdaki duygusal ilişki sona erdi" açıklamasını yaptı.