ayrılık


Miray Daner ve Oğulcan Engin ayrıldı mı? İşte tüm gerçekler!
Miray Daner ve Oğulcan Engin ayrıldı mı? İşte tüm gerçekler! Miray Daner ile Oğulcan Engin'in ayrıldığı iddia edilmişti. Miray Daner ile Oğulcan Engin çiftinin bir mesaj yüzünden ayrıldığı iddia edilmişti.
Oğuzhan Koç'tan 'Boşanıyor musunuz?' sorusuna yanıt
Oğuzhan Koç'tan 'Boşanıyor musunuz?' sorusuna yanıt Ünlü şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç, bir süredir haklarında ayrılık haberleri yapılan eşi Demet Özdemir ile ilgili sorulara yanıt verdi.
Alparslan Büyük Selçuklu dizisi kadrosunda olay değişiklik! İkisi birden gidiyor
Alparslan Büyük Selçuklu dizisi kadrosunda olay değişiklik! İkisi birden gidiyor TRT'nin Akli Film imzalı fenomen dizisi "Alparslan Büyük Selçuklu"nun yine çok konuşulacak bölümleri ekrana gelecek.
Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu'nun 6 saat süren romantizmi!
Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu'nun 6 saat süren romantizmi! Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu, Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
Hande Erçel'in Sabancı hayali suya mı düştü? Erçel - Sabancı aşk bitti mi?
Hande Erçel'in Sabancı hayali suya mı düştü? Erçel - Sabancı aşk bitti mi? Önceki gün menajerlik şirketinin ofisi çıkışında gazetecilere görüntü vermek istemeyen Hande Erçel'in sosyetik playboy Hakan Sabancı ile aşkının bittiği iddia edildi.
Melisa Aslı Pamuk'un "basketbolcu aşkı" kısa sürdü
Melisa Aslı Pamuk'un "basketbolcu aşkı" kısa sürdü "EGO" dizisiyle ekrana gelen Melisa Aslı Pamuk aşkta aradığı mutluluğu yine bulamadı. Oyuncu iki aydır birlikte olduğu Galatasaraylı basketbolcu Mahir Ağva ile yollarını ayırdı.
Dilan Çiçek Deniz, Mert Yazıcıoğlu'na DM'den mi yürüdü? Afra Saraçoğlu ne dedi?
Dilan Çiçek Deniz, Mert Yazıcıoğlu'na DM'den mi yürüdü? Afra Saraçoğlu ne dedi? Yeni başlayan Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu ilişkisinin fitilini güzel oyuncunun ateşlediği iddia edildi.