ayrılık


"Kızıl Goncalar" dizisinde iki ayrılık birden
"Kızıl Goncalar" dizisinde iki ayrılık birden NOW'ın Gold filmi imzalı dizisi Kızıl Goncalar önümüzdeki hafta ekrana gelecek 19. bölümüyle sezon finali yapılacak.
Eurovision finaline saatler kala Hollanda diskalifiye edildi
Eurovision finaline saatler kala Hollanda diskalifiye edildi Avrupa Yayın Birliği (EBU) Hollanda’nın bu akşam düzenlenecek olan Eurovision Şarkı Yarışması’ndan diskalifiye edildiğini duyurdu.
Cem Yılmaz sevgilisi Necla'yı takipten çıktı
Cem Yılmaz sevgilisi Necla'yı takipten çıktı Cem Yılmaz'ın Necla Karahalil ile olan ilişkisi, iki ay önce ortaya çıkmıştı. Beraberlik uzun sürmedi. Yılmaz ile Karahalil ayrıldı.
Zeynep Bastık - Ali Can Ayyıldız aşkı çabuk bitti
Zeynep Bastık - Ali Can Ayyıldız aşkı çabuk bitti Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, katıldığı bir ödül töreninde ayrılık iddialarını doğruladı.
İrem Derici - Gökhan Fırat aşkı kısa sürdü
İrem Derici - Gökhan Fırat aşkı kısa sürdü Bir süredir Gökhan Fırat ile aşk yaşayan ünlü şarkıcı İrem Derici'nin yüzü yine gülmedi. İrem Derici ile Gökhan Fırat ilişkisini noktalama kararı aldı. Derici, Fırat ile olan fotoğraflarını sosyal medyadan sildi.
Cemiyet hayatı bugünlerde 'uyanık çapkın'ı konuşuyor
Cemiyet hayatı bugünlerde 'uyanık çapkın'ı konuşuyor Sosyetede bugünlerde dilden dile dolaşan dedikodu dikkat çekti. İş insanı sevgilisinden borç isteyen bir kadın parayı faiziyle geri vermek zorunda kaldı.
Murat Yıldırım 'Teşkilat' dizisine veda ediyor
Murat Yıldırım 'Teşkilat' dizisine veda ediyor Yakışıklı aktör Murat Yıldırım iki sezon boyunca başrolünü oynadığı ’Teşkilat’a veda etmeye hazırlanıyor.