ayrılık


Berrak Tüzünataç'ın ayrıldığı sevgilisi Ali Yörenç'ten flaş haber! Şu sıralar Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşayan oyuncu Berrak Tüzüntaç'ın kısa bir süre önce yollarını ayırdığı eski aşkı Ali Yörenç'ten flaş haber...
Eliz Sakuçoğlu DJ sevgilisinden ayrıldı Geçmişte Murat Boz ile yaşadığı uzun süreli aşkla magazin dünyasının tanınan isimlerinden biri haline gelen Eliz Sakuçoğlu, büyük aşk yaşadığı genç DJ ile yollarını ayırdı.
Buket Aydın ve Emir Sarıgül ayrıldı! Sunucu Buket Aydın ile Türkiye Değişim Partisi genel başkanı Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül'ün bir yıllık ilişkisi bitti.
TRT spikeri Fulin Arıkan'dan flaş haber TRT'nin ekran yüzlerinden olan deneyimli spiker Fulin Arıkan, flaş haberi sosyal medya hesabından duyurdu.
Masumiyet dizisinde şaşırtan ayrılık Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'lı kadrosu ve etkileyici konusuyla şimdiden sezonun en ses getiren dizileri arasına giren "Masumiyet" dizisinde bir değişiklik yaşanacak.
Sanem Çelik Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a veda ediyor Altı sezondur ekranda olan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olma"da önemli bir ayrılık yaşanacak.
İbrahim Çelikkol Doğduğun Ev Kaderindir'e veda ediyor Ekranın ilgiyle izlenen yapımında üzücü ayrılık.