ayrılık


Nilsu Berfin Aktaş'tan şaşırtan ayrılık kararı
Nilsu Berfin Aktaş'tan şaşırtan ayrılık kararı Star TV’nin merakla beklenen dizilerinden biri de Hilal Saral’ın yöneteceği “Saplantı”…
Şarkıcı Ege'den yıllar sonra gelen itiraf: "Benim kızım olabilrdi"
Şarkıcı Ege'den yıllar sonra gelen itiraf: "Benim kızım olabilrdi" Şarkıcı Ege, "Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece" programında özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
İbrahim Kutluay'ın adını duyan Edvina Sponza'nın morali bozuldu
İbrahim Kutluay'ın adını duyan Edvina Sponza'nın morali bozuldu Sosyetik isim Edvina Sponza, uzun yıllardır bir dargın bir barışık aşk yaşadığı İbrahim Kutluay sorulunca olduğu yere oturdu.
Felekten bir gece çalan Tuba Ünsal, sobelenince kaçacak yer aradı!
Felekten bir gece çalan Tuba Ünsal, sobelenince kaçacak yer aradı! Tuba Ünsal, gecelerde fena yakalandı. Gizemli bir beyefendiyle Bebek’te felekten bir gece çalan güzel oyuncu, çıkışta ise adeta kaçacak yer aradı.
'Aşka vakit yok' diyen Serenay Sarıkaya bu kez fena tutuldu!
'Aşka vakit yok' diyen Serenay Sarıkaya bu kez fena tutuldu! Üç gün önce "Aşka vaktim yok" diyen Serenay Sarıkaya’nın şarkıcı Mert Demir’le yakınlaştığı iddia edildi. "Ateşe Düştüm” şarkısını birlikte seslendirdiklerini konuşulan ikili, iddialara göre tanışma aşamasında...
Megan Fox'tan sarsıcı itiraf: "Düşük yaptım"
Megan Fox'tan sarsıcı itiraf: "Düşük yaptım" Hollywood yıldızı Megan Fox, yeni çıkardığı "Tatlı çocuklar zehirlidir" ismini taşıyan şiir kitabıyla yaşadığı kaybı itiraf etti.
Şevval Şahin'den ayrılan Murat Kazancıoğlu yine Burcu Özberk'e koştu
Şevval Şahin'den ayrılan Murat Kazancıoğlu yine Burcu Özberk'e koştu Şevval Şahin’den ayrılan iş insanı Murat Kazancıoğlu, soluğu Burcu Özberk’in yanında aldı. Bayern Münih-Galatasaray maçını izlemek için Almanya’ya giden ikili, yine kafaları karıştırdı.