ayrılık


Özgü Kaya - Serdar Şanal aşkını ihanet mi bitirdi?
Özgü Kaya - Serdar Şanal aşkını ihanet mi bitirdi? Güzel oyuncu Özgü Kaya, uzun süredir kendisi gibi meslektaşı Burak Serdar Şanal ile aşk yaşıyordu.
Yargı dizisinin Neva'sından herkesi üzen haber
Yargı dizisinin Neva'sından herkesi üzen haber "Yargı" dizisinde canlandırdığı 'Neva' karakteriyle izleyici karşısına çıkan Başak Gümülcinelioğlu, meslektaşı Çağrı Çıtanak ile mutlu bir beraberlik yaşıyordu...
Sevda Erginci: "Yılmaz bir başkasıyla görüntülenmiş"
Sevda Erginci: "Yılmaz bir başkasıyla görüntülenmiş" Oyuncu Sevda Erginci, önceki gün Etiler'de görüntülendi.
Arka Sokaklar'ın genç oyuncusundan üzücü haber
Arka Sokaklar'ın genç oyuncusundan üzücü haber Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu'nun paylaştığı 'Arka Sokaklar' dizisinde yaprak dökümü yaşanıyor.
Kaan Yıldırım'dan Hande Erçel'in "Sadece arkadaşız" açıklamasına yanıt!
Kaan Yıldırım'dan Hande Erçel'in "Sadece arkadaşız" açıklamasına yanıt! Hande Erçel ile Kaan Yıldırım'ın ayrıldığı iddiası olay olmuştu. Konuyla ilgili her iki taraf da sessiz kalırken; Hande Erçel cephesinden ilk açıklama gelmişti.
Zeynep Bastık ve Tolga Akış arasında 'para akışı' duracak
Zeynep Bastık ve Tolga Akış arasında 'para akışı' duracak Pop müziğin son dönemde en çok kazanan isimlerinden Zeynep Bastık, geçtiğimiz Temmuz'da evlendiği Tolga Akış ile boşanma kararı almıştı.
Gökhan Alkan 'Çilehane'den paylaşım yaptı
Gökhan Alkan 'Çilehane'den paylaşım yaptı Gökhan Alkan, geçtiğimiz gün bu yaz nikah masasına oturacağı konuşulan Nesrin Cavadzade'yi Instagram'da takibi bırakmış ve kendisi gibi oyuncu sevgilisiyle olan tüm fotoğraflarını sosyal medyasından silmişti.