ayrılık


Vildan Atasever-Mehmet Erdem aşkında neler oluyor? "Payitaht Abdülhamid"in 'Saliha Sultan'ı Vildan Atasever ve şarkıcı Mehmet Erdem birlikteliği magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı.
'Çukur' dizisinde herkesi şaşırtan ayrılık! İlgiyle izlenen 'Çukur'un dün akşam ekrana gelen 110. son bölümünde 'Nehir'in veda sahnesi izleyenleri duygulandırdı.
Sen Çal Kapımı'da flaş ayrılık kararı! FOX TV'de Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinde önemli bir gelişme yaşandı.
Ece Erken Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan ayrıldığını açıkladı İlişkileriyle sık sık gündeme gelen Ece Erken ile avukat sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ayrıldı. Ünlü sunucu ayrılığı sosyal medya hesabından duyurdu...
Hollywood'un örnek çifti aniden ayrıldı! Hollywood’un en mutlu çiftlerinden biri olarak bilinen, yedi yıldır nişanlı olan Olivia Wilde ve Jason Sudeikis, yollarını ayırma kararı aldı.
Hande Demir - Cevdet Taşçeken aşkı kısa sürdü Erdinç Acar’dan boşanır boşanmaz Cevdet Taşçeken ile aşk yaşamaya başlayan Hande Demir, yine aradığı mutluluğu bulamadı.