ayrılık

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ayrılığında 'menajer' detayı! "Sen Çal Kapımı" adlı dizide başlayan aşklarını gerçek hayata taşıyıp sevgili olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin, son iki yılın en gözde çiftlerinden olarak dikkat çekiyorlardı.
Gönül Dağı dizisinde sarsıcı ayrılık! TRT'nin sevilen dizisi Gönül Dağı'nda veda şoku....
Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yıl Haziran ayında evlilik teklifine 'Evet!' yanıtını verdiği Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ayrıldı.
Hande Erçel Kerem Bürsin'i takipten çıkardı Oyuncu çift Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in birlikteliği sonlandı. Erçel, Kerem Bürsin ile fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırarak eski sevgilisini de takip etmeyi bıraktı.
Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu ayrıldı Bir dargın bir barışık aşk yaşayan oyuncu Berk Atan ile sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu'nun ilişkisi bir kez daha noktalandı.
Seyhan Soylu evlilik hazırlığı yaptığı nişanlısından ayrıldı Seyhan Soylu, Osmanlı Padişahlarından Sultan Reşat’ın soyundan Mehmet Ali azade Tosun Paşa’nın torunu Can Kara Tosun ile bu yaz evleneceğini Instagram hesabından duyurmuştu.
Ben Stiller'ın yuvasını Corona virüs kurtardı ABD’li komedyen Ben Stiller ile oyuncu Christine Taylor, 2017’den bu yana ayrıydı. Boşanmamışlar ancak evleri ayırmışlardı...