ayrılık

Aslı Enver ve Önder Öztarhan ayrıldı Aşkları kısa süre önce başlayan Aslı Enver ile iş insanı sevgilisi Önder Öztarhan, 5 ay önce çıktıkları tatilden karelerin yayınlanması ile ilişkileri belgelenmişti. Geçtiğimiz günlerde Önder Öztarhan'ın annesi ile tanışarak aileye giren Aslı Enver cephesinde beklenmedik bir gelişme yaşandı.
Tarık Emir Tekin ve sevgilisi ayrılığın acısını çıkarıyor Kanal D'deki "Sadakatsiz"in ‘Selçuk’u Tarık Emir Tekin uzun bir süre kız arkadaşı Sofia Katc’ten ayrı kalmıştı.
Gökberk Demirci ve Özge Yağız barıştı mı? Özge Yağız ile Gökberk Demirci’nin dizi setinde başlayan aşklarının herkes evlilikle sonuçlanmasını bekliyordu.
Fahriye Evcen'in ayrılık haberi magazin dünyasına bomba gibi düştü! Son dönemde Fahriye Evcen ile ilgili bomba bir iddia kulaktan kulağa dolaşıyor...
Selin Denizli - Abdullah Burnaz çifti evleri ayırdı 27 Ekim 2010'da Roma Türk Büyükelçiliği'nde nikah masasına oturan Selin Denizli - Abdullah Burnaz çiftinin evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor.
İşte Kerem Bürsin'in gerçek aşkı! Kariyerinde altın çağını yaşayan yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin; sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor.
Alp Arslan Büyük Selçuklu dizisinde şok eden ayrılık Akli Film imzalı "Alp Arslan Büyük Selçuklu" dizisi her pazartesi reyting rekoru kırmaya devam ediyor. Barış Arduç ile Fahriye Evcen’i buluşturan dizide flaş bir ayrılık yaşanacak.