Nilperi Şahinkaya yakışıklı gençle sobelenince gözleri fal taşı gibi açıldı!

Asmalımescit'te bir mekanda eğlenen Nilperi Şahinkaya, yanındaki genç delikanlı sorulunca, "Ben çok konuşmakla çok yanlış yapıyorum" diyerek herkesi şaşırttı.

Nilperi Şahinkaya yakışıklı gençle sobelenince gözleri fal taşı gibi açıldı!

Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre güzel oyuncu Nilperi Şahinkaya, sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor.

Ünlü oyuncu son günlerin yükselen yıldız isimleri haline geldi.

Ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya önceki akşam Asmalımescit'te bir mekendaydı. 

Şahinkaya kendisinden yaşça oldukça küçük, yakışıklı bir genç ile mekanda saatlerce eğlendi.


Nilperi Şahinkaya yakışıklı gençle sobelenince gözleri fal taşı gibi açıldı!


Mekan çıkışında keyfi bir hayli yerinde olan Şahinkaya, flaşlar patlayınca neye uğradığını şaşırdı.


Nilperi Şahinkaya yakışıklı gençle sobelenince gözleri fal taşı gibi açıldı! - Resim : 2Kameraları görür görmez ise mekana geri kaçtı. Daha sonra mekandan tek başına çıkan güzel oyuncu, "Arkadaşlar siz burada mıydınız, gerçekten şaşırdım" ifadelerini kullandı.

KAFALARI KARIŞTIRDI!

Gazetecilerin, "Nilperi hanım mekanda eğlendiğiniz beyefendi kimdi?" sorusuna kaçamak cevaplar veren Şahinkaya, "Arkadaşlarım beni bekliyorlar. Ben çok konuşmakla çok yanlış yapıyorum. Sağ olun size kolay gelsin" diyerek birlikte eğlendiği genç delikanlının taksi çağırmasıyla Asmalımescit'ten ayrıldı.Nilperi Şahinkaya yakışıklı gençle sobelenince gözleri fal taşı gibi açıldı! - Resim : 3


Emre Yusufi ile birlikte olan Nilperi Şahinkaya'nın bu hareketi kafaları karıştırırken, "Yusufi'den ayrıldı mı?" soruları da beraberinde geldi.