Nilperi Şahinkaya


Nilperi Şahinkaya: "Annemi oynamak isterim" Son dönemin gözde oyuncularından Nilperi Şahinkaya, hayalindeki projesinden bahsetti.
Nilperi Şahinkaya: "Yemekler Emre'den, temizlik benden" Oyuncu Nilperi Şahinkaya, verdiği röportajda 1.5 yıldır aşk yaşadığı Emre Yusufi ile ilişkisi hakkında konuştu.
Nilperi Şahinkaya: "Bazen enerjim yetmiyor" Oyuncu Nilperi Şahinkaya son günlerin aranılan oyuncusu oldu.
"Yasak Elma" dizisinde tepki çeken sahne "Yasak Elma" dizisinde Nilperi Şahinkaya ile Berk Oktay’ın 'yatak sahnesi' sonrası, dizi izleyiciler tarafından RTÜK’e şikâyet edildi.
Nilperi Şahinkaya'dan sevgilisi Emre Yusufi'ye yaş günü kutlaması Oyuncu Nilperi Şahinkaya heykeltıraş sevgilisi Emre Yusufi'nin doğum gününü kutladı. Ünlü oyuncunun erkek arkadaşına attığı bakışlar dikkatlerden kaçmadı.
Elif Doğan hangi sürpriz dizide rol alacak? Son olarak "Gençliğim Eyvah" isimli dizide rol alan başarılı oyuncu Elif Doğan, çok sürpriz bir dizide rol alacak.
'Yasak Elma' dizisine sürpriz bir isim dahil oldu! Dijital platformda Kerem Bürsin ile "Aynen Aynen" isimli projede rol alan Nilperi Şahinkaya "Yasak Elma" dizisinin kadrosuna katıldı.