Nilperi Şahinkaya


Nilperi Şahinkaya'dan davalık olduğu Burak Deniz'le ilgili olay sözler
Nilperi Şahinkaya'dan davalık olduğu Burak Deniz'le ilgili olay sözler Ünlü oyuncular Burak Deniz ile Nilperi Şahinkaya, Altın Koza Film Festivali'nde yaşadıkları kavga sebebiyle davalık olmuşlardı.
Netflix gecesinde skandal piştiler!
Netflix gecesinde skandal piştiler! Önceki akşam ünlülerin akın ettiği Netflix'in daveti, skandal piştilere sahne oldu.
Alina Boz'dan konuşulacak Burak Deniz açıklaması
Alina Boz'dan konuşulacak Burak Deniz açıklaması Oyuncu Alina Boz önceki gün muhabirlerin sorularına yanıt verdi.
Serenay Sarıkaya'dan Kıvanç Tatlıtuğ ve Nilperi Şahinkaya sorularına yanıt!
Serenay Sarıkaya'dan Kıvanç Tatlıtuğ ve Nilperi Şahinkaya sorularına yanıt! Oyuncu Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaşacağı iddia edilen "Kral Kaybederse" dizisi ve "Şahmaran"daki partneri Burak Deniz'in davalık olduğu Nilperi Şahinkaya hakkında sorulara yanıt.
Burak Deniz'e Nilperi Şahinkaya soruldu
Burak Deniz'e Nilperi Şahinkaya soruldu Rol aldığı dizinin çekimleri nedeniyle Adana'da bulunan Burak Deniz, gittiği bir otelde Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi ile tartışmıştı.
Nilperi Şahinkaya'dan Serenay Sarıkaya'ya sert tepki
Nilperi Şahinkaya'dan Serenay Sarıkaya'ya sert tepki Adana'da bir otelde yanında erkek arkadaşı da varken oyuncu Nilperi Şahinkayaya küfür eden Burak Deniz, sonrasında Şahinkaya'dan özür dilemişti.
Burak Deniz hakkında son dakika gelişmesi
Burak Deniz hakkında son dakika gelişmesi Yakışıklı oyuncu Burak Deniz, 15 Eylül’de Adana'da bir otelin bahçesinde daha önce tanışmadığı halde Nilperi Şahinkaya, heykeltıraş sevgilisi Emre Yusufi ve arkadaşları Deniz Akıncı’nın masasına 3 kez gidip taşkınlık çıkarmıştı.