Nilperi Şahinkaya


Senden Önce'nin oyuncu kadrosu belli oldu
Senden Önce'nin oyuncu kadrosu belli oldu Kanal D'nin, yakında ekrana gelecek olan yeni dizisi Senden Önce'nin cast çalışmaları tamamlandı.
Yıldız isimleri buluşturan "Senden Önce" iddialı geliyor
Yıldız isimleri buluşturan "Senden Önce" iddialı geliyor Kanal D’nin D Media imzalı dizisi “Senden Önce” yeni yılın son günü ilk tanıtımıyla seyirci karşısına çıktı.
Nilperi Şahinkaya intikam yemini mi etti?
Nilperi Şahinkaya intikam yemini mi etti? Burak Deniz’le mahkemelik olan Nilperi Şahinkaya, davasındaki ısrarcı tutumunu sürdürüyor. Deniz’e beraat kararı çıkmasının ardından avukat Nail Gönenli ile bir araya gelen Şahinkaya, “Dava bitmedi” mesajı verdi.
Darp ve hakaret suçlamasıyla yargılanan Burak Deniz için karar çıktı
Darp ve hakaret suçlamasıyla yargılanan Burak Deniz için karar çıktı Nilperi Şahinkaya'ya darp ve hakaret suçlamasıyla yargılanan Burak Deniz için karar çıktı.
Nilperi Şahinkaya ve Burak Deniz arasında soğuk rüzgarlar esti!
Nilperi Şahinkaya ve Burak Deniz arasında soğuk rüzgarlar esti! Davalık olan Nilperi Şahinkaya ve Burak Deniz, geçtiğimiz gün bir defilede pişti.
Zehra Güneş ünlü kozmetik firmasının yüzü oldu
Zehra Güneş ünlü kozmetik firmasının yüzü oldu Zehra Güneş yaz sezonunda Milli Takım ile başarılı bir performans sergilemişti. A Milli Takım'ın yıldız ismi Zehra Güneş, dünyaca ünlü bir kozmetik markasının reklam yıldızı oldu.
Nilperi Şahinkaya'ya Ozan Güven ve Burak Deniz soruldu
Nilperi Şahinkaya'ya Ozan Güven ve Burak Deniz soruldu Nilperi Şahinkaya'ya arasının limoni olduğu iddia edilen Ozan Güven ve davalık olduğu Burak Deniz soruldu.