Nilperi Şahinkaya

Nilperi Şahinkaya'nın yoğun maratonu sürüyor
Nilperi Şahinkaya'nın yoğun maratonu sürüyor Geçtiğimiz kış iki projede birlikte rol alan oyuncu Nilperi Şahinkaya, heykeltraş sevgilisi Emre Yusufi ile birlikte Bebek'te görüntülendi.
Merve Dizdar'dan setlere neşeli dönüş
Merve Dizdar'dan setlere neşeli dönüş Ani bir kararla eşi Gürhan Altundaşar'dan boşanan Merve Dizdar'ın neşeli halleri sosyal medyaya damga vurdu.
Nilperi Şahinkaya: "Bebekliğimden beri Cem Yılmaz hayranıyım"
Nilperi Şahinkaya: "Bebekliğimden beri Cem Yılmaz hayranıyım" Nilperi Şahinkaya, önceki gün Bebek’te sevgilisi Emre Yusufi ile birlikte görüntülendi. Şort altına giydiği botları ile bir hayli dikkat oyuncu, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Nilperi Şahinkaya'yı Erşan Kuneri heyecanı sardı
Nilperi Şahinkaya'yı Erşan Kuneri heyecanı sardı Son dönemin gözde oyuncusu Nilperi Şahinkaya, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.
Raşit Bağzıbağlı'dan Nilperi Şahinkaya hakkında çirkin sözler
Raşit Bağzıbağlı'dan Nilperi Şahinkaya hakkında çirkin sözler Modacı Raşit Bağzıbağlı Youtube kanalında yaptığı açıklamalarıyla oyuncu Nilperi Şahinkaya'yı kızdırdı.
Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya'nın şaşırtan yatak pozu
Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya'nın şaşırtan yatak pozu "Aynen Aynen" dizisinin iki sezonunda birlikte rol alan Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya sevenlerini şaşırttı.
Nilperi Şahinkaya'nın 'Yasak Elma' hikayesi kısa sürdü
Nilperi Şahinkaya'nın 'Yasak Elma' hikayesi kısa sürdü "Yasak Elma" dizisine sonradan dahil olan Nilperi Şahinkaya'nın yolculuğu kısa sürdü.