Nilperi Şahinkaya

Nilperi Şahinkaya ve Emre Yusufi'de Bodrum'u tercih etti
Nilperi Şahinkaya ve Emre Yusufi'de Bodrum'u tercih etti Sevgilisi Emre Yusufi ile Bodrum tatilini tercih edenler arasında yer alan Nilperi Şahinkaya, önceki gün bir otelin beachinde görüntülendi.
Nilperi Şahinkaya Cannes'da yaşadığı hırsızlığı ilk defa anlattı
Nilperi Şahinkaya Cannes'da yaşadığı hırsızlığı ilk defa anlattı Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi, önceki gün Bebek'teki bir mekandan çıkarken görüntülendi.
Nilperi Şahinkaya'ya Cannes'da hırsızlık şoku
Nilperi Şahinkaya'ya Cannes'da hırsızlık şoku Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi, Cannes'ta büyük şok yaşadı. Nilperi Şahinkaya ve Emre Yusufi'nin kiraladıkları villaya hırsız girdi.
Nilperi Şahinkaya yaz sezonunu nerede açtı?
Nilperi Şahinkaya yaz sezonunu nerede açtı? Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiren "Erşan Kuneri"nin 'Seyyal'i Nilperi Şahinkaya lüksün keyfini sürüyor...
Cem Yılmaz'dan flaş Erşan Kuneri açıklaması
Cem Yılmaz'dan flaş Erşan Kuneri açıklaması Komedyen Cem Yılmaz, geçen hafta Netflix'te yayına giren 'Erşan Kuneri' dizisinin ikinci sezonu için çekimlere başlanacağını duyurdu.
Erşan Kuneri dizisinin galası yapıldı
Erşan Kuneri dizisinin galası yapıldı Ünlü komedyen Cem Yılmaz, 'Erşan Kuneri'nin galasında oğlu Kemal ile birlikte kamera karşısına geçti. 9 yaşındaki Kemal, gecede babasının heyecanını paylaştı
Nilperi Şahinkaya: "Babam aç kalırım diye çok korktu"
Nilperi Şahinkaya: "Babam aç kalırım diye çok korktu" ‘Bire Bir' programına katılan Nilperi Şahinkaya, babasının ilk başlarda oyuncu olmasına sıcak bakmadığını belirtti. Nilperi Şahinkaya, "Annem oyuncu olmam için hep arkamdaydı. Babam ise açıkçası çok istemedi." dedi.