Emre Yusufi


Burak Deniz Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından özür diledi
Burak Deniz Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından özür diledi "Şahmaran" dizisinin çekimleri için Adana'da bulunan Burak Deniz'in önceki gece gittiği bir otelde taşkınlık çıkartarak Nilperi Şahinkaya ve sevgilisiyle tartıştığı söyleniyordu.
Burak Deniz ve Nilperi Şahinkaya'nın davalık olan rezalet gecesinde yeni gelişme
Burak Deniz ve Nilperi Şahinkaya'nın davalık olan rezalet gecesinde yeni gelişme "Şahmaran" dizisinin çekimleri için Adana'da bulunan Burak Deniz'in önceki gece gittiği bir otelde taşkınlık çıkartarak Nilperi Şahinkaya ve sevgilisiyle tartıştığı iddia edildi.
Nilperi Şahinkaya'dan Burak Deniz'e dava
Nilperi Şahinkaya'dan Burak Deniz'e dava Önceki gece Adana'da yaşanan kavga adliyeye taşınıyor. Nilperi Şahinkaya, Burak Deniz'e dava açacağını açıkladı.
Emre Yusufi'den rezalet gecesine dair açıklama
Emre Yusufi'den rezalet gecesine dair açıklama Adana Altın Koza'da Burak Deniz'in neden olduğu olay hakkında Nilperi Şahinkaya'nın sevgilisi Emre Yusufi konuştu.
Burak Deniz Nilperi Şahinkaya'ya küfür etti!
Burak Deniz Nilperi Şahinkaya'ya küfür etti! "Şahmaran" dizisinin çekimleri nedeniyle Adana’da olan Burak Deniz, dün gece yarısı Sheraton Oteli’nde rezillik çıkardı.
Yüksek kira Nilperi Şahinkaya'yı evinden etti!
Yüksek kira Nilperi Şahinkaya'yı evinden etti! Uzun süredir Bebek'te oturan Nilperi Şahinkaya, önceki gün sanatçı sevgilisi Emre Yusufi ile Etiler'de görüntülendi.
Nilperi Şahinkaya'nın yaz enerjisi
Nilperi Şahinkaya'nın yaz enerjisi Oyuncu Nilperi Şahinkaya ile 2018’den beri aşk yaşadığı heykeltıraş Emre Yusufi bugünlerde oldukça neşeli bir tatilde.