Emre Yusufi


Nilperi Şahinkaya ve Burak Deniz arasında buzlar eridi mi?
Nilperi Şahinkaya ve Burak Deniz arasında buzlar eridi mi? Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi, Etiler'de görüntülendi.
Netflix gecesinde skandal piştiler!
Netflix gecesinde skandal piştiler! Önceki akşam ünlülerin akın ettiği Netflix'in daveti, skandal piştilere sahne oldu.
Burak Deniz hakkında son dakika gelişmesi
Burak Deniz hakkında son dakika gelişmesi Yakışıklı oyuncu Burak Deniz, 15 Eylül’de Adana'da bir otelin bahçesinde daha önce tanışmadığı halde Nilperi Şahinkaya, heykeltıraş sevgilisi Emre Yusufi ve arkadaşları Deniz Akıncı’nın masasına 3 kez gidip taşkınlık çıkarmıştı.
Didem Soydan'dan flaş Nilperi Şahinkaya yorumu
Didem Soydan'dan flaş Nilperi Şahinkaya yorumu Ünlü oyuncu Burak Deniz'in meslektaşı Burak Deniz tarafından hakarete uğradığı iddia edilmişti. Nilperi Şahinkaya davaya hazırlanırken, önce iddiaları reddeden daha sonra da açıklama yapan Burak Deniz herkesten özür dilemişti.
Burak Deniz Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından özür diledi
Burak Deniz Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından özür diledi "Şahmaran" dizisinin çekimleri için Adana'da bulunan Burak Deniz'in önceki gece gittiği bir otelde taşkınlık çıkartarak Nilperi Şahinkaya ve sevgilisiyle tartıştığı söyleniyordu.
Burak Deniz ve Nilperi Şahinkaya'nın davalık olan rezalet gecesinde yeni gelişme
Burak Deniz ve Nilperi Şahinkaya'nın davalık olan rezalet gecesinde yeni gelişme "Şahmaran" dizisinin çekimleri için Adana'da bulunan Burak Deniz'in önceki gece gittiği bir otelde taşkınlık çıkartarak Nilperi Şahinkaya ve sevgilisiyle tartıştığı iddia edildi.
Nilperi Şahinkaya'dan Burak Deniz'e dava
Nilperi Şahinkaya'dan Burak Deniz'e dava Önceki gece Adana'da yaşanan kavga adliyeye taşınıyor. Nilperi Şahinkaya, Burak Deniz'e dava açacağını açıkladı.