Emre Yusufi


Burak Deniz Nilperi Şahinkaya'ya küfür etti!
Burak Deniz Nilperi Şahinkaya'ya küfür etti! "Şahmaran" dizisinin çekimleri nedeniyle Adana’da olan Burak Deniz, dün gece yarısı Sheraton Oteli’nde rezillik çıkardı.
Yüksek kira Nilperi Şahinkaya'yı evinden etti!
Yüksek kira Nilperi Şahinkaya'yı evinden etti! Uzun süredir Bebek'te oturan Nilperi Şahinkaya, önceki gün sanatçı sevgilisi Emre Yusufi ile Etiler'de görüntülendi.
Nilperi Şahinkaya'nın yaz enerjisi
Nilperi Şahinkaya'nın yaz enerjisi Oyuncu Nilperi Şahinkaya ile 2018’den beri aşk yaşadığı heykeltıraş Emre Yusufi bugünlerde oldukça neşeli bir tatilde.
Nilperi Şahinkaya ve Emre Yusufi'de Bodrum'u tercih etti
Nilperi Şahinkaya ve Emre Yusufi'de Bodrum'u tercih etti Sevgilisi Emre Yusufi ile Bodrum tatilini tercih edenler arasında yer alan Nilperi Şahinkaya, önceki gün bir otelin beachinde görüntülendi.
Nilperi Şahinkaya Cannes'da yaşadığı hırsızlığı ilk defa anlattı
Nilperi Şahinkaya Cannes'da yaşadığı hırsızlığı ilk defa anlattı Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi, önceki gün Bebek'teki bir mekandan çıkarken görüntülendi.
Nilperi Şahinkaya'ya Cannes'da hırsızlık şoku
Nilperi Şahinkaya'ya Cannes'da hırsızlık şoku Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi, Cannes'ta büyük şok yaşadı. Nilperi Şahinkaya ve Emre Yusufi'nin kiraladıkları villaya hırsız girdi.
Nilperi Şahinkaya yaz sezonunu nerede açtı?
Nilperi Şahinkaya yaz sezonunu nerede açtı? Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiren "Erşan Kuneri"nin 'Seyyal'i Nilperi Şahinkaya lüksün keyfini sürüyor...