Emre Yusufi

Art arda üç projede rol alan Nilperi Şahinkaya tatil yapamadı
Art arda üç projede rol alan Nilperi Şahinkaya tatil yapamadı "Yasak Elma" ve "Aynen Aynen" dizilerinde aynı anda rol alan oyuncu Nilperi Şahinkaya; yayın döneminin bitmesiyle soluğu "Erşan Kuneri"nin setinde almıştı.
Nilperi Şahinkaya'nın yoğun maratonu sürüyor
Nilperi Şahinkaya'nın yoğun maratonu sürüyor Geçtiğimiz kış iki projede birlikte rol alan oyuncu Nilperi Şahinkaya, heykeltraş sevgilisi Emre Yusufi ile birlikte Bebek'te görüntülendi.
Nilperi Şahinkaya: "Bebekliğimden beri Cem Yılmaz hayranıyım"
Nilperi Şahinkaya: "Bebekliğimden beri Cem Yılmaz hayranıyım" Nilperi Şahinkaya, önceki gün Bebek’te sevgilisi Emre Yusufi ile birlikte görüntülendi. Şort altına giydiği botları ile bir hayli dikkat oyuncu, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Cem Yılmaz konu 'iş' olunca muhabirlere kucak açtı
Cem Yılmaz konu 'iş' olunca muhabirlere kucak açtı Komedyen Cem Yılmaz aylardır terslediği muhabirlere 'Erşan Kuneri'nin hatrına kucak açtı.
Nilperi Şahinkaya'nın aşkı Emre Yusufi evi terk etti!
Nilperi Şahinkaya'nın aşkı Emre Yusufi evi terk etti! İki projede aynı anda rol alarak adından söz ettiren Nilperi Şahinkaya geçen ay bir dergiye verdiği röportajda heykeltıraş sevgilisi Emre Yusufi için “Pandemi boyunca hep bendeydi. İlk kez aynı evi paylaştık, birbirimize daha çok bağlandık” demişti.
İki projede birden rol alan Nilperi Şahinkaya yorgun düştü
İki projede birden rol alan Nilperi Şahinkaya yorgun düştü Oyuncu Nilperi Şahinkaya, önceki gün uzatmalı sevgilisi Emre Yusufi ile birlikte Bebek'te objektiflere yansıdı.
Nilperi Şahinkaya'dan 33. yaşa çiçek gibi kutlama
Nilperi Şahinkaya'dan 33. yaşa çiçek gibi kutlama Dün 33 yaşına basan Nilperi Şahinkaya, yeni yaşını sevgilisi Emre Yusufi ile kutladı.