Kanal D muhabirinden üzücü haber

Dünyada 1 yıl önce başlayan Corona virüs sık sık habercileri de vuruyor. Türk medyasında Corona virüsten etkilenen isimler arasına Kanal D muhabiri İbrahim Konar da katıldı.

İşleri gereği her türlü ortama giren gazeteciler tüm aldıkları tüm tedbirlere rağmen Corona virüsten kaçamıyor. Corona virüse yakalandığını açıklayan son haberci Kanal D Ana Haber muhabiri İbrahim Konar oldu. 

İbrahim Konar, koranavirüse yakalandığını sosyal medyadan paylaştı. Karantinada olduğunu açıklayan Kanal D muhabiri, testinin pozitif çıktığını ve iki haftalık karantina sürecine girdiğini açıkladı. 

İbrahim Konar, Instagram hesabından yaptığı paylaşımında şöyle dedi: 

"1 yıldan beri o kadar itinalı davranmama rağmen koronavirüs ne yazık ki bana da bulaştı. Kas ağrısı ve boğaz yanması şikayetiyle hastaneye gittim. Kontrol amaçlı bir serum verdiler. Sonra da testim pozitif çıktı...

Aslında çok hafif geçiyor süreç, yani korkulacak bir şey yok çok şükür. İnşallah 2 haftalık karantina sürecinde testi negatife çevireceğim. Lütfen tedbirleri elden bırakmayın, gevşemeyin, virüsü hafife almayın."

SacitAslan.com olarak acil şifalar dileriz...