Sağlık Haberleri


Ürünlerinden at eti çıktı, kendilerini böyle savundular! Vatandaşlara at eti sattığı tespit edilen İstanbul’daki iki işletme hala faaliyetlerini sürdürüyor.
Ünlülerin dişçisi Çağdaş Kışlaoğlu hakkında şok iddia! Sanat, iş, spor ve cemiyet dünyasının dişçisi olarak bilinen ünlü hekim Çağdaş Kışlaoğlu hakkında sikayetvar.com sitesine yapılan yorumlar Kışlaoğlu'nu zora sokacağa benziyor.
İstanbul, Corona virüsün pençesine düştü! Covid-19 salgınındaki yeni vaka sayısı her geçen gün artarken, bu artış İstanbul’un en önemli sağlık kuruluşlarından olan İstanbul Tıp Fakültesi ile Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne yansıdı.
Koronavirüs salgınında can kaybı 7269'a yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 63 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Türkiye'de ilk Covid-19 aşısı bugün vurulacak Türkiye'de ilk Covid-19 aşısı bugün vurulmaya başlanacak, bir hafta 10 gün içinde 1200-1300 arası kişi aşılanacak.
Koronavirüse yakalanan Temel Kotil'den iyi haber Bir süredir Koronavirüs tedavisi gören Türk Havacılık ve Uzay Sanayi (TUSAŞ) Genel Müdürü Temel Kotil sağlığına kavuştu.
Lösemiyle savaşan anne kök hücre bağışı bekliyor İzmir Alaçatı'nın eski muhtarlarından Kazım Alkan'ın torunu olan ve İzmir'in Karşıyaka ilçesinde yaşayan Duygu Alkan Tengiz'in yakalandığı lösemi hastalığından kurtulması için İzmir, Alaçatı ve Bodrum'da kök hücre ve kan bağışı kampanyası başlatıldı.