Sağlık Haberleri


Su sadece yazın içilmez!
Su sadece yazın içilmez! Uluslararası Su ve Sağlık Kongresi’nin yöneticisi Prof. Dr. Murat Topbaş, insan vücudundaki su miktarını normal düzeylerde tutmanın büyük önem taşıdığını vurgulayarak suyun sadece yaz aylarında değil kış aylarında da bol bol tüketilmesi gerektiğini söyledi.
Alzheimer’ın çaresi badem
Alzheimer’ın çaresi badem Öksürüğe iyi gelen badem, kolon kanserinden korur.
Bağışıklığa arı desteği
Bağışıklığa arı desteği Arı ürünleri 800’den fazla hastalıkta korunma ve destek için kullanılıyor. Ancak uzmanlar, arı ürünlerini satın alırken ve kullanırken bazı kurallara dikkat edilmesi gerektiğini söylüyor...
Çikolatadan vazgeçmeyin sadece ölçüye dikkat edin!
Çikolatadan vazgeçmeyin sadece ölçüye dikkat edin! Tatlı lezzeti ve besin değerinin yüksek olmasıyla iyi üne sahipken, yüksek kalori değeri ve kontrolsüz aşırı tüketim riski ise kötü şöhretini oluşturuyor.
Böbrek düşmanı enfeksiyon!..
Böbrek düşmanı enfeksiyon!.. İdrar yolu enfeksiyonu, kadınları tehdit ediyor. Nefroloji Uzmanı Doç. Dr. Enes Murat Atasoyu tedavi edilmeyen enfeksiyonun böbreklere zarar verdiğini söylüyor.
Kuşburnu selülite iyi geliyor
Kuşburnu selülite iyi geliyor Dolaşım sistemini hızlandıran kuşburnu, selülit oluşumunu önlüyor.
Kanserin ilacı bir avuç fındık!
Kanserin ilacı bir avuç fındık! Kanser, adıyla bile korkutmaya yetiyor. Dr. William Li, kanserden korunmanın sırrını açıklıyor. Günde bir avuç fındık yemek tümörleri küçültüyor. Balık ve domates de vücudu temizliyor.