Sağlık Haberleri


Korona stresi ağrıları artırdı Son günlerde sağlık kuruluşlarına ağrı şikâyeti ile başvuranların sayısı arttı. Bir türlü geçmeyen ve vücudun farklı bölgelerinde gezen ağrılar hayatı zindan ediyor.
Sağlık Bakanlığı iş yerleri için yeni Covid- 19 kurallarını duyurdu COVID-19 önlemlerinin normalleşme sürecine girdiği tarihten 16 gün sonra iş yerleri, müşteriler ve personele yönelik alınması gereken önlemler Sağlık Bakanlığının yayımladığı Toplumda Salgın Yönetimi Çalışma Rehberinde ki yerini aldı.
Corona virüsünden şüphe edenler ne yapmalı? Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Melda Özdamar, corona virüsü belirtilerinde ve izole karantina durumunda yapılması gerekenleri şöyle sıraladı...
Koronavirüs salgınında can kaybı 5046'ye yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 21 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Dikkat!.. Cilt sorunlarını tetikleyebilir! Dermatoloji Uzmanı Prof. Dr. Burhan Engin anlattı: "Sık dezenfektan, maske ve eldiven kullanımının cilt sorunlarını tetikleyebileceğine dikkat çekip uyarıda bulundu."
Koronavirüs salgınında can kaybı 5025'e yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 24 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Profesörlerden kritik koronavirüs açıklaması! Uzmanlar, normalleşme sürecinin yanlış anlaşıldığı, salgının hala ölümcül olduğu konularında hemfikir...