Sağlık Haberleri


Ceylan Ertem Corona virüse yakalandı! Ünlü şarkıcı Ceylan Ertem, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla corona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.
Yerli aşının yan etkisi yok Koronavirüsle mücadele kapsamında aşı çalışmasının sürdüğü Erciyes Üniversitesi'nde geliştirilen yerli aşının uygulandığı 44 kişide herhangi bir yan etki görülmedi.
Koronavirüs salgınında can kaybı 12672'ye yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 161 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Yasemin Özilhan'dan Corona virüse karşı doğal önlem İki çocuk annesi Yasemin Özilhan, Corona’ya karşı doğal önlem aldı. Yeşil renkli besinlere ağırlık veren sosyetik güzel, zencefili de mutfağından eksik etmiyor.
Koronavirüs salgınında can kaybı 12511'e yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 153 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Sağlıkçılar mutsuz: 'Acil bir şey yapılmalı!' “Sağlık çalışanlarının koşulları iyileştirilmeli” diyen Sağlık-İş Genel Başkanı Zekiye Bacaksız, “Ölen sağlıkçı sayısı 160 oldu. Sağlıkçılar yorgun, mutsuz, umutsuz. Acil bir şey yapılmalı” diye seslendi...
Sağlığımızı korumak için nasıl beslenmeliyiz? Sağlığımızı korumak ve daha iyi hale getirmek için uymamız gereken bazı pratik kurallar var.