Sağlık Haberleri


Şehirler arası uçak seyahatlerinde PCR zorunluluğu sürecek Türkiye’de aşısızlara PCR testi uygulamasının kaldırılmasına yönelik tepkilerin ardından uygulama yeniden düzenlendi. Buna göre, aşısızlar için şehirler arası uçak seyahatlerinde PCR uygulaması sürecek.
Karın yağları neden tehlikelidir? Fazla kilo ve yağ miktarının vücudumuzun hangi bölgelerinde toplandığı sağlığımız açısından büyük önem taşıyor.
Sağlık Bakanlığı güncel Corona virüs verilerini açıkladı Sağlık Bakanlığı güncel Corona virüs verilerini açıkladı.
Müzeyyen Senar'ın kızı Feraye yoğun bakıma alındı Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşayan Türk sanat müziğinin ünlü ismi Müzeyyen Senar’ın kızı Feraye Işıl aniden fenalaşarak ambulans ile hastaneye kaldırıldı.
Covid-19 ilacına bir ülke daha onay verdi Meksika, Pfizer şirketinin Covid-19’a karşı hap formunda geliştirdiği Paxlovid adlı ilacın acil kullanımına onay verdi.
"Eş zamanlı dijital medya kullanımı" hafızayı bozuyor "Öncelikle medya araçları derken bahsettiğim şeyin televizyon ve dijital medya (mesajlaşma, Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarının kullanımı vb.) olduğunu belirterek başlayayım..."
Sağlık Bakanlığı güncel Corona virüs verilerini açıkladı Sağlık Bakanlığı güncel Corona virüs verilerini açıkladı.