Sağlık Haberleri


Kan şekeri ve kötü kolesterole doğadan mucize
Kan şekeri ve kötü kolesterole doğadan mucize Yeni bir araştırmaya göre iki yemek kaşığı bal tüketmek, kan şekerini dengelemeyi ve kolesterol seviyelerini iyileştirmeyi sağlayabilir.
Rahmi Koç'tan üzücü haber
Rahmi Koç'tan üzücü haber Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç'tan kaygılandırdan haber...
Hadise ameliyata alınacak
Hadise ameliyata alınacak Ses sanatçısı Hadise Açıkgöz'den son dakika haberi...
Oyuncu ve senarist Gupse Özay'dan herkesi telaşlandıran haber
Oyuncu ve senarist Gupse Özay'dan herkesi telaşlandıran haber 2014 yılında "Deliha" filminin başrolünü paylaştığı Barış Arduç ile 2020 yılında evlenen bu evliliklerinden geçtiğimiz Eylül ayında bir evlatları dünyaya gelen ünlü isim Gupse Özay'dan herkesi üzen bir haber geldi.
Diyabet hastalarına kış uyarıları!
Diyabet hastalarına kış uyarıları! Kış aylarının en çok etkilediği hasta grubundan biri de diyabetlilerdir. “Tip 2 diyabet hastaları, kış aylarını sağlıklı geçirmek için bazı noktalara dikkat etmeleri gerekir” diyen Endokrinoloji Diyabet ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Fatma Ela Keskin, 5 önemli uyarıda bulundu.
İncelenen "doğal" etiketli cilt bakım ürünleri: "73 farklı alerjen içeriyor"
İncelenen "doğal" etiketli cilt bakım ürünleri: "73 farklı alerjen içeriyor" Stanford Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki üç dermatolog, ABD'deki en yaygın üç perakendecide "doğal" etiketiyle satılan neredeyse tüm cilt bakım ürünlerinin alerjen içerdiğini tespit etti.
Sinovac aşısının bir kanser türünün tedavisinde faydalı olduğu tespit edildi
Sinovac aşısının bir kanser türünün tedavisinde faydalı olduğu tespit edildi Bilim insanları Kovid-19 aşısının nazofarenks (üst yutak) kanserinin tedavisine yardımcı olabileceğini öne sürdü.