Sağlık Haberleri

Çaresiz anne haykırdı: "Bedirhan'ımı yaşatın"
Çaresiz anne haykırdı: "Bedirhan'ımı yaşatın" Diyarbakır’ın Hani ilçesinde ikamet eden 17 yaşındaki Bedirhan Ekin’in beyninde tümör tespit edildi. Evladı gözleri önünde eriyen aile, yetkililere seslenerek yardım istedi.
Küçük Halil'in yüzü Eylül ayında gülecek
Küçük Halil'in yüzü Eylül ayında gülecek Aydın’da araç yangınında yüzü yanan küçük Halil, doku nakli için gereken paranın toplanmasının ardından, enfeksiyon kapmaması için sıcakların geçmesini bekliyor.
Karpuzun hiç bilmediğiniz faydaları
Karpuzun hiç bilmediğiniz faydaları Yazın en sevilen meyvelerinden karpuz, hem ağızları tatlandırıyor hem de serinletiyor.
Dişlerinizi ezbere beyazlatmayın!
Dişlerinizi ezbere beyazlatmayın! Diş Hekimi Erce Beleçoğlu “Herkes bembeyaz dişleri olsun ister. Ancak eğer diş renginizden memnun değilseniz, beyazlatma işleminden önce sararmanın sebebini öğrenmeniz gerekir” diyerek uyardı.
Kirazın sapı da çekirdeği de sağlıklı
Kirazın sapı da çekirdeği de sağlıklı Rengi, hoş kokusu ve tadı ile yaz mevsiminin en sevilen meyvelerinden olan kirazın sapından çekirdeğine kadar sağlık açısından birçok faydası bulunuyor.
Kansızlık yorgun düşürüyor
Kansızlık yorgun düşürüyor Herkes, bitmeyen yorgunluk ve halsizlikten yakınıyor. Bu şikayetler kimi zaman önemli hastalıkların belirtisi olabiliyor.
Brüksel lahanasının bilmediğiniz faydaları
Brüksel lahanasının bilmediğiniz faydaları Besleyici içeriği sayesinde Brüksel lahanası, sağlığı korumaya yardımcı oluyor.