Corona virüs


Cem Yılmaz dişçiyi Bodrum'dan getirtti Dişlerini yaptıran komedyen Cem Yılmaz, sabah erken saatlerde girdiği Nişantaşı'ndaki klinikte üç saatten fazla vakit geçirdi.
Almanya’da Corona aşısı sonrası can kaybı! Dünyada yaklaşık 30 yıldır çeşitli hastalıklara karşı uygulanan ve pek de başarılı sonuçlar vermeyen mRNA aşısının corona virüsüne uygulanmasının ardından başlayan ölümler, Avrupa ülkelerinde tartışma yarattı.
Koronavirüs salgınında can kaybı 23832'ye yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 168 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
İngiltere’de felaket endişesi yaşanıyor Yeni tip Corona virüsün (Covid-19) mutasyona uğradığı İngiltere, her geçen gün artan vaka ve ölümlerle mücadele ederken, Kraliyet’in ömrünü simgeleyen kuzgunlardan da kötü haber geldi.
Koronavirüs salgınında can kaybı 23664'e yükseldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, korona virüs salgınında bugün 174 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Almanya ‘mega kapanma’ için hazırlanıyor! Almanya, mutasyona uğramış corona virüsü paniğinde... İngiltere ve Güney Afrika’daki virüs ülkede görülünce Başbakan Merkel, alarm düğmesine bastı. 'Mega kapanma' geliyor. Evden çalışma mecburi, dışarı çıkma yasağı geliyor, toplu taşıma da duracak.
Aşıyı olan Türkiye’ye koşuyor Corona virüsü salgını dolayısıyla zor günler geçiren Birleşik Krallık'ta aşılama süreci büyük bir hızla devam ediyor...