Corona virüs

Eris varyantının en çok görülen belirtilerine dikkat
Eris varyantının en çok görülen belirtilerine dikkat Corona virüsü salgını "Eris" varyantı ile korku saçmaya devam ediyor... Şu ana kadar 51 farklı ülkede tespit edilen Eris varyantının belirtileri konusunda bilim insanlarından dikkat çekici açıklamalar geldi.
Eris varyantı için uzmanlar Eylül ayına dikkat çekti
Eris varyantı için uzmanlar Eylül ayına dikkat çekti Dünya çapında milyonlarca insanın ölümüne sebep olan corona virüsü salgınının yeni bir varyantı korku salmaya başladı.
Pandemide kesilen cezaların iadesi başladı
Pandemide kesilen cezaların iadesi başladı Koronavirüs salgının yayılmaması adına alınan tedbirlere uymayanlara para cezası kesilmişti. İdari yaptırımlar kapsamında tahsil edilen bu para cezaları yurttaşa iade edilecek.
Kadir Şeker hakkında son dakika gelişmesi
Kadir Şeker hakkında son dakika gelişmesi Konya'da, sevgilisi Ayşe Dırla'yı (35) dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'ı (32) engel olmak isterken öldürdüğü gerekçesiyle 10 yıl 10 ay hapis cezası alan ve Covid-19 kapsamında açık cezaevinden izinli çıkan Kadir Şeker hakkında yeni gelişme.
Emekli maaşlarında zam oranı belli oldu
Emekli maaşlarında zam oranı belli oldu Seyyanen zamdan mahrum bırakılan 16 milyon emekliye de ek zam geldi. Plan ve Bütçe Komisyonunda emeklilerin zammının yüzde 25’e yükseltilmesi için önerge verildi. Kabul edilen önerge sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama geldi.
AK Parti ile ilgili 'kısmi af hazırlığı' iddiası
AK Parti ile ilgili 'kısmi af hazırlığı' iddiası AK Parti'nin, kısmi af hazırlığında olduğu ortaya çıktı. Buna göre Covid izniyle çıkanların büyük bir kısmı geri dönmeyecek.
Annesinin emekli maaşını çekebilmek için 6 sene cenazesiyle yaşamış!
Annesinin emekli maaşını çekebilmek için 6 sene cenazesiyle yaşamış! Bir adam, ölen annesinin emekli maaşını alabilmek için altı yıl boyunca mumyalanmış cenazesiyle yaşamış.